18th، نوامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 18 th نوامبر 2020 ساعت 12:45 ق.ظ | کد خبر: 59557  

رئیس دادگستری شهرستان دزفول گفت: افرادی که برای درمان یا پیشگیری از بیماری کووید ۱۹، مردم را سرکیسه می‌کنند پیگیری قضایی می‌شوند.

محمدیار ممبینی امروز در هفدهمین قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونا در سالن جلسات دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول افزود: معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول با جدیت با درمانگران غیرمجاز کرونا برخورد و ضمن شناسایی این افراد آنها را به مراجع قضایی معرفی می‌کند.

وی ادامه داد: تجویز دارو برای پیشگیری یا درمان کرونا به وفور در عطاری‌ها و مطب‌های زیرزمینی اتفاق می‌افتد که باید با آنها برخورد شود.

رئیس دادگستری دزفول گفت: انتشار ویروس و اقدام علیه بهداشت جرم است و افرادی که با بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی موجب انتشار ویروس و تهدید جان شهروندان می‌شوند مرتکب جرم می‌شوند.

وی با بیان اینکه دادگستری دزفول آمادگی لازم برای دریافت گزارش‌ها و برخورد با این مجرمان است، افزود: تعطیلی بعد از ساعت ۱۸ بازار نیز باید رصد و مواردی که نیاز به پیگیری قضایی دارد برخورد جدی شود.

ممبینی اظهارداشت: تعداد مبتلایان به کرونا از نظر آماری در دزفول پایین است که یکی از دلایل آن، انجام ندادن نمونه گیری است لذا مردم باید همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد انتشار ویروس نباشیم. / ایرنا

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار