26th، نوامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th نوامبر 2020 ساعت 4:36 ب.ظ | کد خبر: 59674  

پنج طرح عمرانی روز پنجشنبه در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول به بهره برداری رسید.

فرمانده پایگاه شکاری وحدتی دزفول روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها  در ورودی پایگاه گفت: این طرح ها باهمکاری معاونت پشتیبانی، تاسیسات، بازسازی، جهاد خودکفایی و شهرداری پایگاه و همدلی و همراهی ارگانهای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در طول مدت ۶ ماه کار شبانه روزی به مرحله بهره برداری رسیدند.
 
امیر سرتیپ دوم خلبان بهمن بهمرد افزود: این طرح‌ها شامل نیروگاه ۵۰ سیکل برق مستقل  پایگاه جهت استفاده در مواقع اضطراری و قطعی برق پس از ۲۰سال استهلاک کامل، بازسازی کامل ساختمان های اداری معاونت عملیات، اورهال، تجهیزات پروازی خلبانان و همچنین سردر ورودی اصلی این پایگاه بودند که به صورت همزمان توسط متخصصان و مهندسان این پایگاه به پایان رسیده و بهره برداری شدند. 

وی با بیان اینکه برنامه های تاکتیکی عملیاتی پایگاه در راستای  فرآیند شادابی و نشاط کارکنان انجام می‌شوند، ادامه داد: زیباسازی محیط کار کارکنان و خانواده های آنان از جمله این موارد است و این مهم همواره مورد تاکید فرماندهی نیروی هوایی قرار دارد.

امیر بهمرد بیان کرد: ورودی پیشین پایگاه شکاری وحدتی بدلیل شرایط خاص آب و هوایی منطقه پوسیده شده بود و برابر گزارش مهندسان و متخصصان این پایگاه کاملا نا ایمن و مخاطره آمیز بود لذا بازسازی شد. ایرنا

ارسال نظر

     


-->