بازدید سرپرست فرمانداری ویژه از شرکت گسترش امواج کرخه دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، نوامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th نوامبر 2020 ساعت 12:47 ب.ظ | کد خبر: 59680  

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، علی فرهمندپور در حاشیه بازدید از شرکت گسترش امواج کرخه اظهارداشت: شرکت گسترش امواج کرخه موبایل و کابل شارژر یکی از شرکت‌های شهرستان دزفول بوده که در سطح کشور و خاورمیانه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و اقدام به تولید موبایل، تبلت و ادوات جانبی کرده است.

فرهمندپور در ادامه به اشتغال‌زایی مستقیم این شرکت اشاره کرد، افزود: این شرکت در حال حاضر با ۵۰ نفر در دو شیفت کاری مشغول فعالیت بوده که تولیدات خود را در سطح ملی و صادرات خارج کشور عرضه می کند.

فرهمندپور درخصوص مشکلات شرکت گسترش امواج کرخه دزفول گفت: شرکت گسترش امواج کرخه با کمبود فضا مواجه است که برای رفع این مشکل و حمایت از تولیدات داخلی در سالی که به دستور مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نامگذاری شده، دستورات لازم صادر خواهد شد تا فضای مورد نیاز برای توسعه شرکت و ارتقاء ظرفیت تولیدات مهیا شود.

وی افزود : به صورت تمام قد از چنین شرکت‌هایی در شهرستان حمایت خواهیم کرد چرا که وجود چنین ظرفیتی در شهرستان مایه افتخار است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول حمایت از تولیدکنندگان داخلی را ضروری دانست و گفت: از مردم شهرستان دزفول تقاضا داریم با استفاده از تولیدات شرکت گسترش امواج کرخه این شهرستان تولیدات بومی را مورد حمایت قرار دهند.

ارسال نظر

     


-->