3rd، دسامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 3 rd دسامبر 2020 ساعت 2:33 ق.ظ | کد خبر: 59801  

گروه جهادی قمر بنی هاشم دزفول زیر نظر گروه جهادی شهدای مدافع حرم، برای دومین بار به کمک کارکنان و کادر درمان بیمارستان بزرگ دزفول در مبارزه با ویروس کرونا شتافتند.

یک عضو فعال این گروه جهادی بیان کرد: با دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر ورود گروه‌های جهادی و کمک آنها برای مقابله با ویروس کرونا، تفاهم نامه‌ای بین سپاه، دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان بزرگ دزفول و قرارگاه جهادی قمر بنی هاشم در دزفول بسته شد.

کبری فتحی افزود: با امضای این تفاهم نامه و اعلام نیاز بیمارستان بزرگ دزفول، ۶۰ نفر از اعضای این گروه جهادی  برای ورود به بیمارستان و کمک رسانی اعلام آمادگی کردند که بیشتر آنها خانم بودند.

وی ادامه داد: تعدادی از این افراد به کمک کارکنان و تعدادی نیز به کمک بیماران و به عنوان همراهان بیماران خدمات رسانی می‌کنند.

فتحی افزود: برخی از اعضا که دوره‌های پزشکی و پرستاری را گذرانده‌اند نیز بنابه نظر پزشکان در این امور خدمات ارایه می‌دهند.

وی با بیان اینکه ارایه این خدمات تا زمانی که نیاز باشد ادامه خواهد داشت گفت: این گروه جهادی در بخش ساختمان سازی نیز برای خانه های سیل‌زده، جوشکاری و خدمات فنی ورود کرده و بزودی به دوخت ماسک و گان پزشکی نیز خواهد پرداخت. ایرنا

ارسال نظر

     


-->