16th، دسامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 16 th دسامبر 2020 ساعت 4:28 ب.ظ | کد خبر: 59995  

فرمانده انتظامی دزفول گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی این شهرستان با تورهای گردشگری و افراد برگزارکننده دورهمی و مراسم‌ مختلف در باغ‌ویلاهای دزفول برخورد جدی می‌کند.

سرهنگ روح اله گراوندی افزود: طبق مصوبات ستاد مقابله با کرونا به منظور حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا برگزاری هرگونه دورهمی خانوادگی، مراسم جشن و استقرار تورهای گردشگری در باغ ویلاهای شهرستان دزفول ممنوع است.

وی ادامه داد: برابر هماهنگی به عمل آمده با دستگاه قضایی درصورت مشاهده هرگونه تخلف نسبت به مصوبات ستاد مقابله با کرونا و تجمع افراد و مسافران در باغ‌ها، برابر قانون با خاطیان برخورد و باغ پلمب خواهد شد.

 این مقام انتظامی اظهارداشت: موجران باغ‌ویلاهایی که بدون در نظر گرفتن سلامت مردم اقدام به اجاره باغ خود به تورهای گردشگری و دیگر افراد می‌کنند نیز بدون هیچ مماشاتی مورد برخورد قانونی قرارخواهند گرفت‌.

وی از همه شهروندان و مسافران تقاضا کرد از هرگونه تجمع و برگزاری مراسم و دورهمی در قالب تورهای گردشگری در باغ ویلاها خودداری نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 شهرستان دزفول در وضعیت زرد کرونا قرار دارد و احتمال افزایش تجمع و دورهمی خانوادگی و تورهای گردشگری در پایان هفته جاری و در شب یلدا در باغ ویلاهای این شهرستان وجود دارد ایرنا

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار