4th، ژانویه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 4 th ژانویه 2021 ساعت 4:31 ب.ظ | کد خبر: 60278  

به گزارش دزمهراب صبح امروز دکتر مسعود اسدی نیا سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:

کلینیک تخصصی یازهرا در حدود دو سال قبل راه‌اندازی شد اما به دلایل مختلفی از جمله بحث همه گیری و شیوع کرونا فعالیت آن محدود شد و در واقع به سمت و سوی تعطیلی پیش می رفت.

اما به همت دوستان و پزشکان منطقه‌، یک فعالیت مجدد در این بیمارستان شکل گرفت که با حضور شصت تن از پزشکان متخصص و فوق تخصص و تعدادی رشته تخصصی و فوق تخصصی آماده ارائه خدمات به شهروندان دزفول و شهرهای شمال استان خوزستان و استان های مجاور هستند.

ما روزانه حدود ششصد مریض در بیمارستان را ویزیت می‌کنیم و غالب این بیماران از شهرستان دزفول و شهرها و استان‌های همجوار هستند.

نکاتی که لازم است ذکر کنیم این است که استدعایی که از همشهریان داریم با توجه به شروع بیماری کرونا از تجمع در بیمارستان اجتناب کنند، ما راه های اخذ نوبت را متنوع کرده ایم؛ هم از طریق اینترنتی می‌توانند نوبت بگیرند و هم کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند می‌توانند به صورت حضوری نوبت بگیرند. هدف ما از ایجاد تنوع این است که هم دسترسی مردم راحت‌تر باشد و هم بیمارستان شلوغ نشود.

کلینیک ویژه در دو نوبت صبح و عصر تا ده شب فعال و آماده ارائه خدمات است و امیدواریم قدم کوچکی را جهت رفاه حال شهروندان انجام داده باشیم.

ارسال نظر

     


-->