8th، ژانویه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th ژانویه 2021 ساعت 10:56 ب.ظ | کد خبر: 60337  

فرماندار ویژه دزفول با بیان اینکه به منظور تنظیم بازار، مقرر شد روزانه ۲ تن روغن در دزفول توزیع شود، گفت: مردم فروش اجباری کالا به همراه روغن را گزارش دهند.

فرماندار ویژه دزفول در خصوص مشکل کمبود روغن نیز گفت: ورشکست شدن یک یا دوشرکت تولید کننده روغن در کشور باعث بروز مشکلاتی نظیر گرانی و کمبود روغن در سطح کشور شد. به همین دلیل وزارت صمت اقدام به ساماندهی شرکت های تولید روغن کرد تا بر این اساس تولیدات برای کشور متناسب سازی شود و کمبودها جبران شود.

فرهمندپور افزود: از آنجایی که دزفول نیز دارای یک کارخانه تولید کننده روغن است از سوی وزارت صمت بخش زیادی از تولیدات این کارخانه برای توزیع در برخی استان های کشور در نظر گرفته شد و همچنین ابلاغ شد که این کارخانه ها صرفا از طریق سامانه در نظر گرفته شده اقدام به توزیع تولیدات خود کنند، همین امر موجب کمبود محسوس روغن در سطح دزفول شد اما خوشبختانه با تدبیر اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول ستادی در فرمانداری تشکیل شد و اکنون شرایط به گونه ای مدیریت شده است که از دو روز گذشته روزی ۲ تن روغن به منظور تنظیم بازار در دزفول توزیع خواهد شد و قطعا از این پس کمبود محسوس روغن در دزفول نخواهیم داشت.

وی فروش اجباری کالا به همراه روغن توسط فروشندگان را غیرقانونی برشمرد و عنوان کرد: مردم موارد تخلف را به شماره‌های ۱۲۴ و یا ۰۶۱۴۲۴۲۰۶۹۹ بازرسی و نظارت اصناف گزارش دهند ضمن اینکه گشت بازرسی ستاد تنظیم بازار نیز به صورت مرتب در حال رصد بازار است.

ارسال نظر

     


-->