15th، ژانویه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th ژانویه 2021 ساعت 1:24 ب.ظ | کد خبر: 60411  

فرمانده انتظامی دزفول خواستار خودداری مردم از انتشار فیلم‌های جرائم شد و گفت: برخی افراد مالباخته اقدام به انتشار فیلم سرقت از منزل یا مغازه خود می‌کنند که این موضوع علاوه بر ایجاد حس ناامنی در جامعه، سارق را متواری و روند دستگیری او را با تاخیر مواجه می‌کند.

 سرهنگ روح اله گراوندی در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه ماموران پلیس به صورت شبانه‌روزی برای حفظ امنیت شهرستان تلاش می‌کنند، اظهار کرد : این تلاش‌ها باعث کاهش آمار جرائم در سال جاری نسبت به سال گذشته شده است.

وی افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی، طرح پاکسازی با هدف شناسایی و دستگیری سارقان و معتادان متجاهر توسط ماموران انتظامی این فرماندهی اجرا شد.

فرمانده پلیس دزفول همچنین بیان کرد: در این طرح که با انجام اقدامات اطلاعاتی و با هماهنگی مرجع قضایی در ۴۸ ساعت در سطح شهرستان دزفول اجرا شد ۳۴ سارق حرفه‌ای و ۲۲ معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ گراوندی با بیان اینکه متهمان به ۳۰ فقره انواع سرقت از منزل، محتویات خودرو، اماکن خصوصی، قطعات خودرو و… اعتراف کردند، گفت: در قالب این طرح یک قبضه سلاح جنگی و چهار قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، مقادیری مواد مخدر و همچنین ۲۵ دستگاه خودرو و ۱۲ دستگاه موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و تحویل توقفگاه شدند.

فرمانده انتظامی دزفول با تقدیر از مشارکت خوب شهروندان با نیروی انتظامی ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار