21st، ژانویه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st ژانویه 2021 ساعت 3:53 ب.ظ | کد خبر: 60507  

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول به نمایندگی از روسای مناطق آموزش و پرورش استان در حضور مقام عالی وزارت مهمترین مشکلات آموزش و پرورش خوزستان را یادآور شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دزفول، رضا  محمدی خباز صبح امروز پنج شنبه ۲ بهمن ۹۹ در جلسه ویدئو کنفرانس با حضور مقام عالی وزارت به نمایندگی از روسای آموزش و پرورش استان سخنرانی کرد و بر موضوعات مهم آموزشی و پرورشی و دغدغه های موجود در استان خوزستان تاکید کرد.

وی ابتدا مهاجرت شدید نیروهای آموزشی از استان خوزستان به سایر استان ها که باعث تراز منفی ورودی به استان در قیاس به با نیروهای خروجی می شود را یاد آور شد و تصریح کرد: در این راستا پیشنهاد می شود نظام جامع جذب و نگهداشت نیروی انسانی در خوزستان با توجه به کمبود شدید نیروی آموزشی و توجه بیشتر به سطح رفاه و معیشت فرهنگیان خوزستان که توسط اداره کل در حال تدوین است با مساعدت مقام عالی وزارت جامه عمل پوشانده شود.

 محمدی خباز با اشاره به وجود مشکلات در  آموزش و پرورش استان خوزستان گفت: نگاه ویژه به مناطق محروم و مرزی، عشایری، صعب العبور و روستایی و همچنین تخصیص اعتبارات ویژه برای رفع نابرابری آموزشی استان و رفع کمبود شدید ساختمان و فضای آموزشی، تجهیزات آموزشی بویژه در بعد تجهیزات هنرستانی، وسایل سرمایشی می تواند جایگاه آموزش و پرورش استان در کشور را بهبود بخشد.

 معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول در پایان گفت: پیشنهاد می شود تقویت سامانه جامع پروفایل جهت رفع نیازهای فرهنگیان در خصوص گرفتن حکم، فیش، فرم ها و همچنین راه اندازی سامانه جامع و واحد برای امور دانش آموزان از ثبت نام تا فارغ التحصیلی در دستور کار قرار گیرد.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار