21st، ژانویه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st ژانویه 2021 ساعت 4:21 ب.ظ | کد خبر: 60516  

پیکر مطهر شهید کامبیز مرادی نسب که پس از ۳۲ سال مفقودالاثری، شناسایی شد و به وطن بازگشت، صبح امروز، با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در دزفول تشییع و در گلزار بهشت علی به خاک سپرده شد.

به گزارش دزمهراب فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان در حاشیه‌ی این مراسم در مصاحبه با خبرنگار دزمهراب در رابطه با شهید کامبیز مرادی نسب گفت: در دیدار و همصحبتی با مادر شهید، ایشان با بیان اینکه پنج فرزند دیگرم را فدای یک تار موی مقام معظم رهبری می کنم، باعث تحول ما شد و ما باید در مقابل عظمت بزرگی و بلندی که مادران شهدا و خانواده شهدا دارند سر تعظیم فرود بیاوریم.

سردار سید محمد صالحی با بیان اینکه شهید کامبیز مرادی نسب از نیروهای انتظامی بود ،خاطرنشان کرد: روحیه دفاع مقدس پس از گذشت این همه سال هنوز در نیروی انتظامی جاری است ما هر روزه از نقطه صفر مرزی تا دل شهر ها، شهدای زیادی را در راه تامین نظم و امنیت و قاچاقچیان تقدیم کرده‌ایم.

وی افزود: خدا را شکر می‌کنیم که باب شهادت بر روی کارکنان خدمتگزار نیروی انتظامی باز است و با توجه به صحبت های رهبر معظم انقلاب کارکنان نیروی انتظامی و کسانی که برای تامین امنیت مردم تلاش می‌کنند، به معنای واقعی مجاهدین فی سبیل الله هستند

سردار محمد صالحی در آخر گفت: نیروهای انتظامی تا پای جان خود، در راه تامین نظم و امنیت برای این مردم عزیز هیچ تلاشی را دریغ نمی‌کنند.

عکاس:فاطمه پرموز

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار