️بنیاد مستضعفان برای ساخت مدرسه در منطقه محروم سردشت دزفول با گروه‌های جهادی همکاری کند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، ژانویه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th ژانویه 2021 ساعت 4:09 ب.ظ | کد خبر: 60633  

درخواست بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان دزفول از بنیاد مستضعفان:

 ️بنیاد مستضعفان برای ساخت مدرسه در منطقه محروم سردشت دزفول با گروه‌های جهادی همکاری کند

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان دزفول در نامه‌ای خطاب به رئیس بنیاد مستضعفان، خواستار همکاری این بنیاد با گروه‌های جهادی برای ساخت مدرسه در منطقه محروم سردشت این شهرستان شد.

به گزارش دزمهراب بسیج دانشجویی مرکز حضرت خدیجه کبری (س) دانشگاه فرهنگیان دزفول در نامه‌ای خطاب به پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نوشت: از شما درخواست می‌کنیم ضمن همکاری با گروه‌های جهادی که پیش از شما برای ساخت مدرسه در منطقه محروم سردشت شهرستان دزفول، اعلام آمادگی کرده‌اند به اهداف مکتوب بنیاد جامه عمل بپوشانید.

در این نامه آمده است:
نیک مستحضرید که از اهداف تاسیس بنیاد مستضعفان رفع محرومیت‌های نقاط مختلف کشور بوده است که حقا بعد از گذشت نزدیک به نیم قرن از انقلاب اسلامی، زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

حال با این مقدمه خبری دردناک را برای شما بازگو می‌کنیم، در ۳۰ دی‌ماه سال جاری بر اثر برخورد صاعقه به مدرسه‌ای کانکسی در منطقه محروم سردشت شهرستان دزفول سه معلم و دو دانش‌آموز دچار سوختگی شدید شده‌اند.

در این منطقه ۱۲ مدرسه کانکسی وجود دارد که ۴ مدرسه به صورت نصف و نیمه ساخته شده و اقدامی برای ۸ مدرسه دیگر صورت نگرفته است.

با توجه به اینکه یکی از اهداف بنیاد مستضعفان کمک به رفع استضعاف و محرومیت مناطق محروم است. از شما درخواست می‌کنیم ضمن همکاری با گروه‌های جهادی که پیش از شما اعلام آمادگی کرده‌اند به اهداف مکتوب بنیاد جامه عمل بپوشانید؛ چرا که امروز مردم دیگر امیدی به دولت مردان تدبیری، ندارند و چشم امید هموطنان محروم و مظلوم‌مان در نقاط مختلف کشور از جمله سردشت دزفول به نهاد‌های حاکمیتی همچون بنیاد مستضعفان است، تا بار دیگر شاهد حوادثی از جنس سوء‌مدیریت مسئولین مربوطه نباشیم.

لازم به ذکر است که ما معلمان نسل جدید نیز آمادگی خود را برای کمک به بنیاد مستضعفان در جهت رفع محرومیت منطقه ذکر شده اعلام می‌داریم.

ارسال نظر

     


-->