12th، فوریه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 12 th فوریه 2021 ساعت 4:58 ب.ظ | کد خبر: 60902  

فرماندار ویژه دزفول:
سرمایه‌گذاران نسبت به خرید تجهیزات و کارخانجات فتح این شهرستان اقدام کنند، تا زمینه تولید و اشتغال دوباره در این مجموعه صنعتی فراهم آید.

کارخانجات فتح دزفول از پنج سال پیش تعطیل شده و تعدادی از کارگران آن بازنشسته شده بودند. وقتی متوجه شدیم تجهیزات کارخانه در حال انتقال به خرمشهر است و قرار است زمین آن تغییر کاربری داده شده و به میدان تره بار اضافه شود، برای جلوگیری از این امر وارد عمل شدیم.

سه شرط برای این کارخانه وجود دارد، شرط اول این بود که تجهیزات به شهر دیگری منتقل نشود، و سرمایه‌گذاری پیدا شود تا دوباره کارخانه راه‌اندازی شود.

همچنین مقرر شد در صورتی که سرمایه‌گذاری برای این شرکت پیدا نشود، تجهیزات کارخانه برای فراهم کردن شغل جدید به شهرک صنعتی دزفول منتقل شود.

طبق هماهنگی صورت گرفته، اگر هیچ کدام از این شرط ها محقق نشد شرکت اتکا به صلاحدید در خصوص این کارخانه اقدام کند. هم اکنون کار کارشناسی انجام شده و روال قانونی اطلاع رسانی برای جذب سرمایه گذار در حال انجام است.

شرکت‌ها و سرمایه گذاران دزفول به این موضوع ورود کنند تا این کارخانه دوباره راه‌اندازی، و کارگران مشغول کار شوند.

کارخانجات صنعتی فتح دزفول وابسته به وزارت دفاع به تازگی در مزایده فروش قرار گرفته است. قیمت پایه فروش این کارخانه ۱۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعلام شده است.

کارخانجات فتح دزفول در زمینه تولید برج‌های خطوط انتقال برق فشار قوی، یراق آلات شبکه‌های توزیع و فنرهای خطوط راه‌آهن و مترو فعالیت دارد.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار