حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
17th، فوریه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 17 th فوریه 2021 ساعت 5:59 ب.ظ | کد خبر: 60977  

طی حکمی از سوی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم به عنوان مدیر کل حوزه ریاست این دفتر منصوب شد.

در حکم صادره از سوی حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم آمده است: نظر به انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای ثنائی به سمت معاونت منابع انسانی و پشتیبانی دفتر، جنابعالی را که بحمدالله از شایستگی، تجربه و تعهد لازم برخوردارید، به عنوان «مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی» منصوب می‌نمایم.

اداره کل حوزه ریاست با توجه به ظرفیت ساختاری آن، در هماهنگی و تسهیل ارتباطات درون و برون‌سازمانی و نیز انعکاس دستاوردها و ظرفیت‌های دفتر نقش بسزایی دارد. بر همین اساس تقویت مناسبات و تعاملات با دستگاه‌های همسو و نیز تقویت هماهنگی معاونت‌ها و بخش‌های مختلف دفتر برای نیل به اهداف دفتر ذیل سیاست‌های تعریف شده و رویکرد مسئله محوری از اهم وظایف حوزه ریاست می‌باشد که ان‌شاء الله با تلاش و تدبیر و مدیریت جنابعالی محقق خواهد شد.

حجه الاسلام مخدوم از روحانیون فعال دزفولی است که پیش از این به مدت ۱۲ سال مدیریت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی را برعهده داشت.

ارسال نظر

     


-->