22nd، فوریه 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd فوریه 2021 ساعت 7:21 ب.ظ | کد خبر: 61103  

رئیس مرکز بهداشت دزفول گزارش دادند: همه شهروندان دزفولی حتی مناطق عشایری و دور دست و صعب العبور شهرستان که راه ارتباطی مناسبی ندارند، خدمات مربوط به سلامت خود را دریافت می کنند.

مهندس پورآیین در این خصوص گفتند: علاوه بر اینکه تمام شهروندان می توانند با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت، مراقبت های بهداشتی خود را دریافت نموده و در پرونده الکترونیکی ثبت گردد، نقاط بسیار دور شهرستان مانند روستا های مازه پاریاب و سایر نقاط همجوار آن نیز از طریق تیم های سیاری متشکل از پزشک، ماما، دارویار، تزریقات و کارشناسان بهداشتی، بهورز همان مراقبت های بهداشتی را مانند سایر شهروندان به صورت فعال در محل دریافت می کنند.

 رضا پورآیین همچنین ادامه دادند؛ مراکز سردشت و باغچه بان به عنوان مراکز ۲۴ ساعته با برنامه ریزی مدون و ماهانه تمام روستا های تحت پوشش این مراکز را پوشش می دهند.

پورآیین با اشاره به اینکه از ابتدای طرح سردار سلیمانی، غربالگری، بیماریابی و انجام تست سریع کرونا نیز به این خدمات افزوده شده، خواستار پایبندی همه اقشار مردم در همه مناطق شهرستان در رعایت اصول بهداشتی به ویژه زدن ماسک، فاصله اجتماعی و از همه مهمتر عدم برگزاری مراسم عروسی و ترحیم شدند.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار