14th، مارس 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th مارس 2021 ساعت 3:04 ب.ظ | کد خبر: 61512  

شورای شهر دزفول به عنوان دومین شهر استان قطعا از جایگاه ویژه ای برخوردار است. اما با تمام احترام به اعضای محترم فعلی در بخش هایی از کمبود تخصص و همچنین راهبری درست رنج می برد.

شورای شهر دزفول به عنوان نهاد مهمی که انتخاب شهردار و نظارت بر عملکرد شهرداری را بر عهده دارد می بایست مورد توجه بیشتری قرار گیرد

شاید انتخابات شورای شهر تنها انتخاباتی باشد که در آن افراد متعدد نخبه، فرهیخته و صاحب نام دزفولی تمایلی برای کاندیداتوری ندارند. افرادی که حضور آنان در شورا می تواند باعث غنای بیشتر این پارلمان شهری و وزن دهی به آن گردد.

در انتخابات پیش روی شورای شهر بیش از پیش جای خالی حضور این قشر در انتخابات و البته کسانی که بعضا در دوره های گذشته بوده اند و در دور قبل در انتخابات شرکت نکردند، احساس می شود.

حضور افراد شناخته شده، فرهیخته و وزین در انتخابات شورای شهر هم مشارکت را بالا خواهد برد و هم امیدها را برای تشکیل شورای شهری قوی و به تبع آن شهرداری کاربلد، زنده خواهد کرد.

نگذاریم انتخابات شورای شهر تنها انتخابات اسامی، شهرت ها، فامیلی ها، قومیت ها و… باشد چرا که شهر بزرگ دزفول لایق حضور افراد شایسته، نخبه، سرشناس و کاربلد در شورای شهر است.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار