مسدود شدن پل حمید آباد/ مبادی ورودی بخش‌های سردشت و شهیون مسدود خواهند شد/ کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
31st، مارس 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 31 st مارس 2021 ساعت 3:44 ب.ظ | کد خبر: 61842  

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در رابطه با اعمال محدودیت‌های کرونایی در تعطیلات دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ اظهار کرد: بنا بر تصمیم ستاد مقابله با کرونا شهرستان دزفول و با همکاری فرماندار شهرستان شوش پل حمید آباد از ظهر امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه بصورت دو طرفه مسدود خواهد شد.

وی افزود: مبادی ورودی بخش‌های سردشت و شهیون برای جلوگیری از ورود گردشگران به این مناطق و تجمع افراد جهت مقابله با شرایط بحرانی فعلی از ظهر روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ الی صبح شنبه ۱۴ فروردین ماه مسدود خواهند شد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: سایر مبادی ورودی و خروجی شهرستان توسط تیم بازرسی ستاد مقابله با کرونا کنترل خواهند شد.

وی ادامه داد: شهرستان دزفول در حال حاضر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد لذا از تمامی هم استانی‌ها تقاضا داریم در شرایط فعلی از سفر به دزفول جدا خودداری نمایند.

علی فرهمندپور تصریح کرد: تصمیمات اتخاذ شده و محدودیت‌های اعلام و اعمال شده برای حفظ سلامت و جان تمامی افراد جامعه است لذا از مردم انتظار داریم در اجرای این مصوبات برای بهبود وضعیت کرونا در شهرستان دزفول همکاری لازم را داشته باشند.

وی بیان کرد: بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان در روز دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه اجازه برگزاری هیچ مراسمی داده نخواهد شد و با ناقضان این مصوبات طبق قانون برخورد می‌شود.

ارسال نظر

     


-->