1st، آوریل 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st آوریل 2021 ساعت 3:17 ق.ظ | کد خبر: 61858  

این روزها که همگی در تلاشند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی از گزند ویروس کرونا در امان باشند، نیروهای جهادی با حضور در بیمارستان‌ها، مشغول خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی شده اند تا باری از دوش پزشکان و پرستاران بردارند.

به گزارش دزمهراب گروه جهادی شهدای مدافع حرم با قرمز شدن وضعیت کرونا در شهرستان دزفول، داوطلبانه وارد میدان شد؛ جهادگرانی که پشت ماسک‌ها با گمنامی برای خدمت‌رسانی به بیماران و همراهی کادر درمان وارد بیمارستان بزرگ دزفول شده اند.

یکی از خانم های جهادگر گروه در گفتگو با خبرنگار دزمهراب در مورد حضورش در بیمارستان این گونه شرح می دهد: برای چهارمین بار جهت خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا وارد بیمارستان شده ام. زمانی که برای پدر و مادرم شرایط را توضیح دادم، دیگر مانع حضور من برای خدمت رسانی نشدند؛ به گونه‌ای که شب گذشته مادرم وسایلم را برای آمدن به بیمارستان آماده کرد و همچنین پدرم صبح با دعا و صلوات من را از زیر قرآن گذراند.

بانوی جهادگر دیگری اینگونه از انگیزه ی حضورش در خط مقدم نبرد با کرونا می گوید: سومین بار است که برای خدمت‌رسانی به مردم وارد بیمارستان می‌شوم؛ خانواده‌ام برای خدمت‌رسانی در بیمارستان ممانعت می‌کردند اما با هر سختی که بود توانستم خانواده‌ را راضی کنم و برای سومین بار توفیق خدمت در این عرصه را پیدا کردم.

این بانوی جهادگر دزفولی بهترین مزد خود را دعای بیماران در حق خود می‌داند و می‌گوید: بیماران مبتلا به کرونا از لحاظ روحی بسیار ضعیف هستند؛ به گونه‌ای که با خود فکر می‌کنند با ابتلا به کرونا و حضور در بیمارستان، زندگی شان تمام خواهد شد. در این شرایط همواره سعی کرده ایم به این عزیزان روحیه بدهیم و مانع ناامیدی شان شویم.

یکی دیگر از جهادگران گروه جهادی شهدای مدافع حرم درباره غلبه بر ترس ناشی از حضور در بخش حاد کرونایی می‌گوید: با خودم می‌گویم امروز جبهه سلامت تداوم جبهه دیروز است. در هشت سال دفاع مقدس جوانان زیادی برای دفاع از آب و خاک‌مان خطر کردند؛ امروز هم جبهه دیگری است که باید برای بهبود حال همشهری‌ هایمان و کمک به کادر درمان، حضور داشته باشیم.

به گزارش دزمهراب، جهادگران گروه جهادی شهدای مدافع حرم قبل از استقرار در بیمارستان بزرگ دزفول، در گلزار شهدای شهیداباد حضور یافته و با شهدا تجدید پیمان کردند. گفتنی است در این مراسم همسر شهید مدافع حرم سیدحمید تقوی فر برای اعضای این گروه جهادی سخنرانی کرد.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار