ازامروز کلیه اماکن و واحدهای صنفی در هایپرها،بازارقدیم و خراطان دزفول فقط تا ساعت ۶ عصر اجازه فعالیت دارند/این تعطیلی شامل تمام اصناف حتی اصناف گروه شغلی یک است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
15th، آوریل 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th آوریل 2021 ساعت 2:15 ب.ظ | کد خبر: 62120  

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی فرمانداری دزفول علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول عصر امروز ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ در گفتگویی اظهار کرد: اوضاع و آمار کرونا در شهرستان دزفول همچنان در حال طی کردن سیر صعودی است.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: بر اساس تصمیم شورای تامین شهرستان و به دلیل تجمعات کلونی در عصرهای ایام ماه مبارک رمضان از امروز کلیه اماکن، واحدهای صنفی، بازارهای قدیم و خراطان و هایپر مارکت‌ها و… از ساعت ۱۸ اجازه فعالیت نخواهند داشت.

وی با بیان اینکه این مصوبه تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت، تصریح کرد : طی بازررسی های انجام شده این اماکن با توجه به تعداد بیمارانی که در این نقاط مشخص شده و تردد بیشتری دارند تعیین شده تا از شکل‌گیری کلونی جلوگیری شود.

فرماندار دزفول در خاتمه گفت : در اماکن پر تردد مذکور کلیه واحد‌های صنفی گروههای مختلف شلوغی حتی گروه شغلی یک نیز اجازه فعالیت از ساعت ۶ عصر به بعد را نخواهند داشت و تعطیلی شامل کلیه اصناف میشود با افرادی که این مصوبه را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

ارسال نظر

     


-->