خیرین سلامت ۳۰ دستگاه یخچال به بیمارستان بزرگ دزفول اهدا کردند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
26th، آوریل 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th آوریل 2021 ساعت 4:24 ق.ظ | کد خبر: 62292  

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول گفت: نیکوکاران شهرستان دزفول ۳۰ دستگاه یخچال ۹ فوت به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بیمارستان بزرگ این شهرستان اهدا کردند.

کاظم اردو افزود: با توجه به وضعیت بحرانی بیمارستان‌ها، شیوع کرونا و همچنین نیاز همه جانبه مراکز درمانی به کمک‌های خیرین عرصه سلامت، مجمع خیرین با تشکیل پویش‌ها و دعوت از عموم مردم خیرخواه توانست دیروز تعداد ۳۰ دستگاه یخچال تهیه شده توسط خیرین سلامت را به بیمارستان بزرگ دزفول اهدا کند.

وی از زحمات کادر درمان و مدافعان سلامت در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی ۱۶ ساعته تست کرونا قدردانی کرد و گفت: بیمارستان با کمبود فضا برای بستری کردن بیماران حاد مواجه است از این رو بخش‌هایی که بی استفاده بودند را راه اندازی کرد.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول بیان کرد: با توجه به نیاز این بخش‌ها به تجهیزات و ملزومات از عموم خیرین تقاضا می‌شود برای رفع کمبودهای بیمارستان با مجمع خیرین سلامت به عنوان رابط بین خیرین و دانشگاه علوم پزشکی همکاری داشته باشند.

خیرین سلامت دزفول هفته گذشته نیز ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال تجهیزات شامل ۵۰ دستگاه اکسیژن ۴۰ لیتری و ۱۳ دستگاه ترمومتر لیزری به بیمارستان بزرگ دزفول اهدا کردند.

خیرین سلامت دزفول در ۱۰ سال گذشته افزون بر ۲۱ مرکز درمانی بهداشتی احداث کردند.

ارسال نظر

     


-->