پاسخ مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول به گلایه دانشجویان درخصوص عدم صدور گواهی - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
12th، می 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 12 th می 2021 ساعت 7:40 ق.ظ | کد خبر: 62533  

در خصوص مطلب گلایه دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص عدم صدور گواهی، لازم است توضیحاتی به اطلاع برسانم. با توجه به تغییر سامانه اتوماسیون آموزش و یکپارچه شدن اطلاعات کلیه دانشجویان سراسر کشور در سامانه جدید آموزشیار و مشکلات اولیه این تحولات اساسی به دلیل حجم زیاد اطلاعات و گستردگی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی و نیز محدودیت های ناشی از اپیدمی بیماری کرونا باعث کندی کار در برخی امور آموزشی گردید.

این موضوع در همه واحدهای دانشگاهی سراسر کشور وجود دارد. با همه مشکلات موجود کارکنان خدوم آموزش تمام تلاش و توان خود را در راستای بهبود خدمات آموزشی به کار گرفته و دانشجویانی که سنوات تحصیلی آنها به پایان رسیده در اولویت فارغ التحصیلی قرار داده اند لذا با اطمینان و افتخار اعلام می کنیم که هیچکدام از دانشجویان گرامی واحد دزفول از زمان استقرار سامانه جدید آموزشی، مشکل غیبت سربازی نداشته اند و حتی یک نفر هم از نظر نظام وظیفه غایب نبوده است.

خوشبختانه روال آماده سازی پرونده های دانش آموختگی بدون هیچ مشکلی در حال انجام است و همکاران ما با توجه به همه محدودیت های موجود با سرعت و نشاط در حال انجام امور خدمات آموزشی دانش آموختگان گرامی هستند.
تندرست و پایدار باشید.

دکتر شهرام گودرزی
مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول

ارسال نظر

     


-->