26th، آگوست 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th آگوست 2021 ساعت 9:30 ق.ظ | کد خبر: 64310  

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دزفول نیز گفت: برای روکش آسفالت جاده بن جعفر ۳۰ میلیارد ریال با سازمان عمران شهرداری قرارداد بستیم که بعد از کانال بن جعفر به سمت دزفول یعنی حدود ۲۰ درصد کار انجام شده و لکه گیری و تکمیل آن نیز در حال انجام است.

منصور نظریان سیاه‌پوش افزود: قرارداد یکهزار و ۲۰۰ متر در سال ۹۳ منعقد ولی به دلایلی نظیر کمبود اعتبار متوقف شد که پس از آن بهسازی ورودی شهر آغاز شد.

وی با بیان اینکه بهسازی و تعریض هر کیلومتر این جاده حدود ۳۰ میلیارد ریال هزینه دارد، بیان کرد: ۱۵۰ میلیارد ریال برای اجرای این طرح پیش بینی شده ولی ممکن است تا پایان کار ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه داشته باشد که می‌توان آن را از طریق اعتبارات ملی تامین کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول درنهایت پس از شنیدن نظرات اعضای شورا و مسوولان حاضر در جلسه خواستار جمع آوری مستندات درخصوص تلفات این جاده و آسیب‌های وارده شد و گفت: خسارت به جان و مال مردم خسارت ملی است لذا این موضوع باید به سرعت از طریق مسوولان استانی و کشوری پیگیری شود.

همچنین مقرر شد نشست ویژه‌ای برای رفع مشکل این جاده با حضور نماینده دزفول و اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان برگزار و موارد مطرح و مطالبه‌گری شود. ایرنا

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار