20th، سپتامبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 20 th سپتامبر 2021 ساعت 4:34 ب.ظ | کد خبر: 64730  

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: در بازرسی های کارشناسان اداره بازرسی این معاونت در فصل بهار از مراکز درمانی و تشخیصی حدود ۳۰۰ مورد انجام شده است.

عبدالکریم فیروز زاده،اظهار داشت: بازدیدهای میدانی اداره نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان در سه ماهه اول سال جاری از مراکز تحت پوشش در مجموع به ۲۹۰ مورد رسیده است.

معاون درمان افزود: در این بازدیدهای میدانی ۱۲۰ مورد مطب پزشکان، ۴۷ مورد دندانپزشکی، ۶۱ مورد از مؤسسات و درمانگاههای عمومی و تخصصی، ۲۱ مورد از بیمارستانها، ۱۰ مورد از مراکز سوء مصرف مواد و ۳۱ مورد از دفاتر کار کارشناسان مطب دار می باشد.

دکتر فیروز زاده افزود:در این شرایط بحرانی کرونا و حساسیت مسئولین دانشگاه در خصوص رعایت کلیه شیوه نامه های در مراکز تحت پوشش در مجموع ۲۲۰ مورد بازدیدهای میدانی به امر تعلق گرفته است.

معاون درمان دانشگاه در خاتمه به شهروندان محترم توصیه داشت: جهت ارائه خدمات درمانی می بایست به مراکز مجاز مراجعه نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از مراکز درمانی سطح شهرستان دزفول به واحد شکایات اداره نظارت معاونت درمان واقع در بلوار ۴۵ متری فتح المبین جنب قدمگاه امام رضا (ع) اطلاع رسانی نمایند.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار