25th، سپتامبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th سپتامبر 2021 ساعت 2:17 ق.ظ | کد خبر: 64792  

گلایه ساکنان کوی امام رضا در جنوب شهر دزفول از عدم رسیدگی به مشکلات این منطقه:

ما مشکلات فراوانی داریم که مسئولین شهری از جمله اعضای شورای شهر، شهردار منطقه، فرماندار و… به ما قول پیگیری و رفع مشکلات را داده اند که تاکنون هیچ تغییری ایجاد نشده است.

یکی از اهالی کوی امام رضا گفت:حدود چهار سال است که درخواست خط تلفن ثابت داده ایم ولی همچنان درخواست های ما به نتیجه نرسیده است.

وی افزود: خیابان خروجی این منطقه که به بلوار خیبر وصل می شود معضلات فراوانی برای اهالی کوی امام رضا ایجاد کرده است که از جمله آن مشکلات می توان به خاکی بودن مسیر ؛ نبود روشنایی ؛ مسدود کردن مسیر ورودی به جاده با سنگ ترافیکی و… نام برد.

یکی دیگر از شهروندان منطقه کوی امام رضا ادامه داد: شهرداری درجایی که قرار بود فاز سوم پارک را راه اندازی کند مسیر را مسطح کرده بود که این محل با گذشت چند ماه تبدیل به محل نخاله های ساختمانی و زباله های سطح شهر شده است که متاسفانه معتادین نیز از این موقعیت به وجود آمده سو استفاده کرده و سلامت خانواده ها را به خطر انداخته اند.

شهروند دیگری از اهالی کوی امام رضا از نبود مسجد یا حسینیه در آن منطقه گفت: در نزدیک ما مسجد یا حسینیه ای وجود ندارد و امکان ترویج و ترغیب فرزندانمان جهت حضور در مسجد یا حسینیه وجود ندارد.

وی افزود: برای ثبت نام فرزندانمان در دبستان نیز مشکل داریم. بدلیل اینکه دبستانی در نزدیکی ما نیست و برای ثبت نام فرزندانمان باید در دبستانی که دور از محل زندگی ما هست مراجعه کنیم که به دلیل مشکل کروکی، گاها مدارس، از ثبت نام فرزندانمان جلوگیری می کنند.

یکی دیگر از اهالی گفت: ما برای دفع زباله هایمان درسطل های زباله باید مسیر طولانی را طی کنیم به دلیل اینکه هیچ گونه سطلی در منطقه وجود ندارد و‌ تنها سطل زباله موجود نیز حدود یک ماه است که دیگر وجود ندارد!

وی افزود: ما در طول روز با فشار کم آب زندگی میکنیم و بعضا شب ها آب بطور کامل قطع می شود که باعث شده مشکلاتی برای ما ایجاد شود.

وی درپایان گفت: متاسفانه مجموعا به مناطق جنوب شهر رسیدگی کافی نمی شود

طبق گفته اهالی منطقه کوی امام رضا، مشکلات موجود بیش از چهار بار توسط مردم این منطقه با استشهاد محلی جمع آوری شده و به شورای شهر و فرمانداری تحویل داده شده که تاکنون هیچگونه نتیجه ای در بر نداشته است.

گزارش: نوید دوایی فر-دزپرس

 

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار