آوایی از احداث سه پروژه ملی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دزفول از ردیف اعتبارات بودجه ۱۴۰۰ خبر داد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
1st، آوریل 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st آوریل 2021 ساعت 3:21 ق.ظ | کد خبر: 61864  

به گزارش دزمهراب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دزفول، آوایی از جذب اعتبارات در بودجه ۱۴۰۰ و احداث پروژه های ملی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دزفول خبر داد و بیان داشت: با تلاش های صورت گرفته سه پروژه مهم دانشکده پزشکی،پیراپزشکی و همچنین دانشکده پرستاری با وسعتی بیش از ۲۲۰۰۰ متر مربع زیر بنا در ردیف اعتبارات بودجه ۱۴۰۰ برای شهرستان دزفول در نظر گرفته شده که در آینده نزدیک شاهد احداث این پروژه های ملی خواهیم بود.

سید احمد آوایی در ادامه ارتقا کیفیت در حوزه سلامت را اولویت مهم خود دانست و بیان داشت: بدون شک تامین سلامت جامعه و ارائه خدمات ویژه به مردم از مهم ترین برنامه هایی است که باید اجرایی شود و بنده نیز چه در دورانی که نماینده مردم شریف دزفول بودم و چه زمانی که در این جایگاه حضور نداشتم به صورت ویژه پیگیر رفع مشکلات دانشگاه علوم پزشکی بوده ام.

آوایی در ادامه گفت: به صورت ویژه از طریق مقامات وزارت بهداشت پیگیر مشکلات این حوزه هستیم و امروز نیز در تماس تلفنی که با معاون وزیر بهداشت داشتیم ضمن انعکاس مشکلات مقرر گردید در هفته آینده نیز جلسه ی ویژه ای در این خصوص داشته باشیم.

نماینده مردم دزفول خواستار استفاده همه جانبه از فرصت به وجود آمده در شهرستان دزفول شد و تصریح کرد: در حال حاضر روحیه وحدت و همدلی بین مدیران دلسوز دزفول فرصتی مهم و شاید غیر قابل تکرار است که باید قدر دانست تا در جهت رفع مشکلات مردم با قدرت بیشتری حرکت نماییم.

آوایی در خاتمه گفت: من امروز اعلام میکنم با تمام وجود آماده رفع مشکلات مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان دزفول هستم و به نامه نگاری و تماس تلفنی بسنده نمیکنم و هر کجا لازم باشد شخصا حضور پیدا خواهم کرد.

علی قمیشی ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پایان این جلسه ضمن تشکر از تلاش های نماینده دزفول در جهت ارتقا سطح خدمات در حوزه سلامت تقدیر کرد و گفت: جذب اعتبارات ملی از ردیف بودجه ۱۴۰۰ برای شهرستان دزفول گامی بلند در راستای پیشرفت سطح کیفی و زیرساخت های دانشگاه علوم پزشکی است و قطعا در آینده شاهد رشد و شکوفایی در این مجموعه بزرگ خواهیم بود.

ارسال نظر

     


-->