24th، مارس 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th مارس 2020 ساعت 8:12 ب.ظ | کد خبر: 56716  

 

رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول دوشنبه در این باره گفت: غربالگری و شناسایی افراد مشکوک به کرونا و تفکیک آنها از دیگر افراد برای جلوگیری از اپیدمی و شیوع این بیماری یکی از برنامه های ستاد مبارزه با کروناست به همین منظور غربالگری در دستور کار فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی و سپاه قرار گرفت.

محمدرضا عصاری افزود: نیاز بود زیرساخت های لازم برای این غربالگری فراهم شود که سایت IT دانشگاه جندی شاپور دزفول که یکی از قوی ترین IT های منطقه است در اختیار این ستاد قرار گرفت.

وی افزود: یکی از سایت های کامپیوتری دانشگاه تجهیز و همه کامپیوترها، خطوط تلفن و دیگر امکانات به این منظور آماده شد تا تحویل و کنترل داده ها انجام و اطلاعات لازم در اختیار مسوولان قرار گیرد تا بر اساس این آمار اقدامات برای پیشگیری از کرونا صورت گیرد.

عصاری با بیان اینکه در صورت نیاز امکانات برای این غربالگری توسعه می یابند گفت: از فردا سایت کامپیوتری دانشگاه از ساعت هشت صبح تا ۱۴ و از ۱۴تا ۲۰ با ظرفیت تعریف شده به کمک مجموعه بهداشت و درمان می آید که پیش بینی میشود تا جمعه بتوانیم کل شهرستان را تحت پوشش قرار داده و در اختیار مسوولان قرار دهیم .

رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در پایان گفت: غربالگری کرونا بر اساس الگوی وزارت بهداشت انجام می شود و دیتاها رصد خواهند شد.

ارسال نظر

     


-->