عملیات ساخت مرکز جراحی‌های محدود و بسته نخبگان سلامت دزفول آغاز شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
20th، می 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 20 th می 2021 ساعت 4:00 ب.ظ | کد خبر: 62710  

عملیات ساخت مرکز جراحی‌های محدود و بسته نخبگان سلامت دزفول روز پنجشنبه با حضور وزیر دادگستری و جمعی از مسوولان شهرستان دزفول آغاز شد.
دکتر عبدالحمید طالبیان مدیر مرکز جراحی های محدود و بسته نخبگان سلامت در این آیین گفت: چهره دزفول با تلاش‌ها و پیگیری‌های مسوولان از جمله نماینده و فرماندار دزفول به سرعت در حال تحول است.

وی افزود: با پیگیری سردار شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان موافقت اصولی برای ۱۶ رشته از جمله جراحی، داخلی، اطفال، اورولوژی و زنان در مرکز جراحی‌های محدود و بسته نخبگان سلامت دزفول گرفته شده است.

وی با بیان اینکه پروفسورهای مختلفی از نقاط مختلف دنیا قول همکاری برای تکمیل بخش‌های این مرکز را داده اند، افزود: حدود ۴۰۰ میلیارد ریال در فاز نخست این طرح هزینه خواهد شد که شامل پنج طبقه ۳۵۰ مترمربعی و سه طبقه پارکینگ می‌شود. بیش از ۲ برابر این اعتبار یعنی حدود ۸۰۰ میلیارد ریال هم برای تجهیز این مرکز نیاز است

مرکز جراحی‌های محدود و بسته نخبگان سلامت مجموعه ای تخصصی در زمینه بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات است که توسط بخش خصوصی در ابتدای جاده دزفول – اندیمشک جنب بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) احداث می‌شود.

سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری شب گذشته(چهارشنبه) برای شرکت در آیین های چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری و روز دزفول به این شهرستان سفر کرد.

قرار است وزیر دادگستری در آیین بهره برداری از شرکت قند اورنج دزفول و همچنین دانشکده حقوق دانشگاه شهید چمران اهواز نیز شرکت کند. ایرنا

ارسال نظر

     


-->