8th، سپتامبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th سپتامبر 2021 ساعت 1:32 ب.ظ | کد خبر: 64531  

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول از ایجاد ۲۴ کلاس آموزشی در جنوب شهر و دو دبیرستان فرهنگ و دو هنرستان جدید با داشتن ۱۵ رشته خبر داد.

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول، رضا محمدی خباز پیش از ظهر امروز سه سنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ در جلسه شورای آموزش و پرورش از آمادگی کامل این مدیریت و مدارس در راستای اجرای سناریوهای مختلف بازگشایی مدارس در راستای پروژه مهر ۱۴۰۰ خبر داد.

وی با اشاره به تراکم جمعیت دانش آموزی در جنوب شهر و نبود فضای آموزشی گفت: با جابجایی دبیرستان امام خمینی (ره) توانستیم در خیابان انقلاب ۲۴ کلاس جدید پسرانه و دخترانه در دوره ابتدایی ایجاد کنیم.

وی افزود: در دوره متوسطه هم دو دبیرستان پسرانه و دخترانه فرهنگ مخصوص رشته انسانی و همچنین دو هنرستان جدید با داشتن ۱۵ رشته محل در شهرستان دزفول برای مهر ۱۴۰۰ شروع به کار خواهند کرد.

دبیر شورای آموزش و پرورش در ادامه به واکسیناسیون فرهنگیان اشاره کرد و افزود: در مرحله اول ۵ هزار نفر از فرهنگیان رسمی، پیمانی، حق التدریس، سرباز معلم، دانشجو معلم و نیروهای آزاد مدارس غیر دولتی و مراکز آموزش علمی آزاد در برابر ویروس کووید ۱۹ واکسینه شدند که هم اکنون نیز با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در حال تزریق دوز دوم می باشیم.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول در پایان هماهنگی و ایجاد وحدت رویه بین دستگاه های اجرایی شهرستان را عامل بهبود وضعیت آموزش دانست و بر همیاری همه نهادهای خدماتی در راستای تحقق اهداف پروژه مهر ۱۴۰۰ تاکید کرد.

 

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار