پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پلیس دزفول محدودیت های ترافیکی سیزدهم فروردین ماه را اعلام نمود

فرمانده انتظامی دزفول از اعمال محدودیت های ترافیکی بویژه در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ ” روح اله گراوندی ”  در تشریح این خبر گفت : در جهت قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا و حفظ سلامتی شهروندان عزیز در سطح شهرستان دزفول وپیرو مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان، محدودیتهای ترافیکی اعمال خواهد شد .

وی با اشاره به آمادگی کامل کارکنان انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی دزفول در روز های آتی تصریح کرد:پیرو مصوبات مذکور همه پارک ها ، تفرجگاهها و محورهای ورودی و خروجی شهرستان دزفول بسته شده و در صورت توقف خودرو در جلو پارک ها و مکانهای یاد شده اعمال قانون خواهند شد .

این مقام انتظامی در ادامه به شهروندان توصیه کرد ضمن همکاری با پلیس برای حفظ سلامت خود و دیگر شهروندان و در راستای قطع زنجیره بیماری کرونا از عزیمت به تفرجگاهها و بوستان ها جدا خودداری و در خانه بمانند.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در خاتمه بیان اینکه حتما در خانه بمانید و روز ۱۳ فروردین روز طبیعت به خاطر سلامتی خود و خانواده و هم نوعان از خانه خارج نشوید، تصریح کرد: در صورت تردد غیر ضروری خودرو ها مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه شده و وسیله نقلیه مذکور به مدت یک ماه در پارکینگ توقیف می گردد.

اخبار مرتبط