Plugins - Jetpack by WordPress.com - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1952 entries)

[ctx: background color name]
en: White
fa: سفید

en: Images
fa: تصاویر

en: Comment Likes
fa: دوست‌داشتن‌های دیدگاه

en: Learn more about embeds
fa: دربارهٔ جاسازی‌ها بیشتر بدانید.

[ctx: verb: e.g. register for an event.]
en: Register
fa: نام‌نویسی

note: translators: Placeholder is a link to a support document.
en: Your installation of Jetpack is incomplete. If you installed Jetpack from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: %1$s
fa: نصب جت‌پک شما کامل نشده است. اگر جت‌پک را از GitHub نصب کرده‌اید لطفاً برای برپاسازی محیط توسعه به این مستندات رجوع کنید: %1$s

en: Add sharing buttons so visitors can share your posts and pages on social media with a couple of quick clicks.
fa: افزودن دکمه‌های اشتراک‌گذاری تا بازدیدکنندگان بتوانند تنها با چند کلیک، نوشته‌ها و برگه‌های شما را روی رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

en: Management
fa: مدیریت

en: Enable comment likes.
fa: فعالسازی پسندیدن دیدگاه ها

en: Set up Mailchimp form
fa: فرم MailChimp را تنظیم کنید

en: Number of posts
fa: تعداد پست ها

en: List View
fa: نمایش لیست

en: Grid View
fa: نمایش شبکه ای

en: Related Posts Settings
fa: تنظیمات مطالب مرتبط

en: Display thumbnails
fa: نمایش تصاویر بندانگشتی

en: You need to connect your Mailchimp account and choose a list in order to start collecting Email subscribers.
fa: برای آغاز جمع‌آوری مشترکان ایمیلی باید حساب کاربری MailChimp خود را متصل و فهرستی را انتخاب کنید.

[ctx: block search term]
en: embed
fa: جاسازی

en: image %1$d of %2$d in gallery
fa: تصویر %1$d از %2$d در گالری

en: By clicking submit, you agree to share your email address with the site owner and Mailchimp to receive marketing, updates, and other emails from the site owner. Use the unsubscribe link in those emails to opt out at any time.
fa: با کلیک روی ارسال موافقت می‌کنید که نشانی ایمیل خود را با صاحب سایت و MailChimp به اشتراک بگذارید تا از طرف صاحب سایت ایمیل‌های بازاریابی، به‌روزرسانی‌ها و … دریافت کنید. با استفاده از پیوند لغو اشتراک در آن ایمیل‌ها می‌توانید در هر زمان اشتراک خود را لغو کنید.

en: Object not found
fa: شیء یافت نشد

en: Specified object_type not recognized
fa: object_type ذکرشده شناخته نشد

en: You must specify both an object type and id to fetch
fa: باید هم نوع شیء و هم شناسهٔ آن را برای دریافت مشخص کنید.

en: Enter your email
fa: ایمیل خود را وارد کنید

en: Join my email list
fa: پیوستن به فهرست ایمیل من

en: The publicize module is not loaded.
fa: پودمان اطلاع‌رسانی بارگیری نشده است.

en: Jetpack is currently in development mode, so the publicize module will not load.
fa: جت‌پک در حال حاضر در وضعیت توسعه است، بنابراین پودمان اطلاع‌رسانی بارگیری نخواهد شد.

en: The publicize module is not active.
fa: پودمان اطلاع‌رسانی فعال نیست.

en: Ask us for help!
fa: برای کمک از ما بپرسید!

en: Still having trouble?
fa: هنوز مشکل دارید؟

en: User friendly message
fa: پیام دوستانه

en: The name of the service in question
fa: نام سرویس مورد نظر

en: The API key used by the service. Empty if none has been set yet
fa: کلید API استفاده شده توسط سرویس. اگر هنوز مشخص نشده است خالی بگذارید

en: Displays success if the operation was successfully executed and an error code if it was not
fa: در صورت موفقیت‌آمیز بودن عملیات موفق‌بودن را و در غیر این صورت خطا را نمایش بده.

en: Reason for the extension not being available
fa: دلیل دردسترس نبودن افزونه

en: Whether the extension is available
fa: در دسترس بودن یا نبودن افزونه

en: Manually Verify
fa: تأیید دستی

en: Verify with Google
fa: تأیید با گوگل

en: Google will email about certain events that occur with your site, including indications that your website has been {{a1}}hacked{{/a1}}, or problems {{a2}}crawling or indexing{{/a2}} your site.
fa: گوگل دربارهٔ رویدادهای خاص وب‌گاه شما رایانامه می‌فرستد، از جمله دربارهٔ نشانه‌های {{a1}}هک‌شدن{{/a1}} وب‌گاه، یا مشکلات {{a2}}خزیدن و نمایه‌شدن{{/a2}} وب‌گاه.

en: Support documentation
fa: مستندات پشتیبانی

en: Testing Jetpack Connection
fa: آزمون اتصال جت‌پک

en: by Jetpack (installed)
fa: به کمک Jetpack (نصب شده)

en: Activating
fa: فعال سازی

en: You can verify your site using the <a href="%s">"Site verification" tool in Jetpack Settings</a>.
fa: می‌توانید وب‌گاه خود را به وسیلهٔ <a href="%s">ابزار «تأیید وب‌گاه» در تنظیمات جت‌پک</a> تأیید کنید.

en: Get started
fa: شروع کنید

[ctx: 10 posts published by John on May 30, 2012]
en: %1$s post published by %2$l on %3$s | %1$s posts published by %2$l on %3$s
fa[0]: %1$s نوشته به‌دست %2$l در %3$s

[ctx: 10 posts publishes by John during May 2012]
en: %1$s post published by %2$l during %3$s | %1$s posts published by %2$l during %3$s
fa[0]: %1$s نوشتهٔ منتشرشده توسط %2$l در %3$s

[ctx: 10 posts published by John in the year 2012]
en: %1$s post published by %2$l in the year %3$s | %1$s posts published by %2$l in the year %3$s
fa[0]: %1$s نوشتهٔ منتشرشده توسط %2$l در سال %3$s

en: Simple payments; status.
fa: پرداخت ساده; وضعیت

en: Simple payments button; paypal email.
fa: دکمه پرداخت ساده; ایمیل پی پال

en: Simple payments; allow multiple items
fa: پرداخت ساده; پذیرفتن چندین آیتم

en: Invalid price
fa: قیمت نامعتبر

en: Disable Automatic Updates
fa: غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار

en: Enable Automatic Updates
fa: فعال کردن بروزرسانی خودکار

en: Disabled automatic updates on %d plugin. | Disabled automatic updates on %d plugins.
fa[0]: به‌روزرسانی خودکار برای %d افزونه غیرفعال شد.

en: Invalid parameters.
fa: پارامترهای نامعتبر.

en: Update Your Sharing Settings
fa: تنظیمات اشتراک‌گذاری خود را به‌روزرسانی کنید

en: <a class="button" href="%s" target="%s">Create a Facebook page</a> to get started.
fa: <a class="button" href="%s" target="%s">ساختن یک صفحهٔ فیسبوک</a> to get started.

en: Facebook supports Publicize connections to Facebook Pages, but not to Facebook Profiles. <a href="%s">Learn More about Publicize for Facebook</a>
fa: فیسبوک از اتصال‌های اطلاع‌رسانی به صفحه‌های فیسبوک پشتیبانی می‌کند، اما پروفایل‌ها پشتیبانی نمی‌شوند. <a href="%s">در مورد اطلاع‌رسانی روی فیسبوک بیشتر بدانید</a>

[ctx: "yes" is a command - do not translate.]
en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection.  Type "yes" to continue.
fa: مطمئنید؟ تغییر در این گزینه می‌تواند باعث اختلال در اتصال جت‌پک شود. برای ادامه عبارت «yes» را تایپ کنید.

[ctx: "yes" is a command - do not translate.]
en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
fa: مطمئنید؟ این عمل را نمی‌توان واگرداند. برای ادامه عبارت «yes» را تایپ کنید:

en: (Only administrators will see this message.)
fa: (تنها مدیران این پیام را خواهند دید.)

en: We want to make sure payments reach you, so please add an email address.
fa: می‌خواهیم مطمئن شویم که پرداخت‌ها به شما می‌رسند، بنابراین لطفاً یک رایانشانی بیفزایید.

en: Everything comes with a price tag these days. Please add a your product price.
fa: این روزها هر چیزی با یک برچسب قیمت همراه است. لطفاً قیمت محصول خود را بیفزایید.

en: People need to know what they're paying for! Please add a brief title.
fa: مردم باید بدانند که برای چه چیزی پرداخت می کنند! لطفاً یک عنوان کوتاه اضافه کنید.

en: Are you sure you want to delete this item? It will be disabled and removed from all locations where it currently appears.
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این مورد را حذف کنید؟ با این کار غیرفعال خواهد شد و از همهٔ مکان‌هایی که در حال حاضر نمایان است حذف می‌شود.

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Position
fa: مکان

[ctx: Navigation item]
en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

[ctx: Navigation item]
en: Privacy
fa: حریم

[ctx: Navigation item]
en: Terms
fa: شرایط

en: Delete Product
fa: حذف محصول

en: Remove image
fa: برداشتن تصویر

en: Select an image
fa: گزیدن یک تصویر

en: Product image
fa: تصویر محصول

en: Edit Selected
fa: ویرایش انتخاب شده‌ها

en: What is this payment for?
fa: این پرداخت برای چیست؟

en: Allow people to buy more than one item at a time.
fa: به افراد اجازه دهید در یک زمان بیش از یک مورد را خرید کنند.

en: For example: event tickets, charitable donations, training courses, coaching fees, etc.
fa: به عنوان مثال: بلیط های رویداد، کمک های خیریه، دوره های آموزشی، هزینه مربیگری و غیره

en: Test your site’s compatibility with Jetpack.
fa: سازگاری وب‌گاه خود با Jetpack را بیازمایید.

en: The WordAds module is not active
fa: پودمان WordAds فعال نیست.

en: Unexpected hostname
fa: نام میزبان غیرمنتظره

en: Show a thumbnail image where available.
fa: در صورت وجود از یک تصویر بندانگشتی استفاده شود.

en: Security & Backups
fa: امنیت و پشتیبان گیری

[ctx: a link that closes the modal window that offers to connect Jetpack]
en: Not now, thank you.
fa: الآن نه، ممنون.

en: Privacy information
fa: اطلاعات حریم

en: Enable Lazy Loading for images
fa: فعال کردن بارگذاری کند (Lazy) برای تصاویر

en: Video
fa: ویدئو

en: View security scan details
fa: دیدن جزئیات پویش امنیتی

en: Social Media Icons (Deprecated)
fa: شمایل‌های رسانه‌های اجتماعی (منسوخ شده)

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Account URL
fa: نشانی وب حساب

en: Open link in a new tab
fa: بازکردن پیوند در سربرگ تازه

en: View available icons
fa: دیدن شمایل‌های در دسترس

en: Add an icon
fa: افزودن شمایل

en: Size:
fa: اندازه:

en: Follow Us
fa: ما را دنبال کنید

en: Social Icons
fa: شمایل‌های اجتماعی

en: Add social-media icons to your site.
fa: شمایل رسانه‌های اجتماعی را به وب‌گاه خود بیفزایید.

note: translators: Message shown after a post is published
en: Post published and sending emails to subscribers.
fa: نوشته منتشر شد؛ در حال فرستادن رایانامه‌ها به مشترکان.

en: Click to share on Skype
fa: برای اشتراک‌گذاری روی Skype کلیک کنید

note: translators: %1$s is a comma-separated list of services and accounts. Ex. Facebook (@jetpack), Twitter (@jetpack)
en: Project published and sharing project on %1$s.
fa: پروژه منتشر شد. در حال اشتراک‌گذاری پروژه روی %1$s.

note: translators: %1$s is a comma-separated list of services and accounts. Ex. Facebook (@jetpack), Twitter (@jetpack)
en: Post published and sharing on %1$s.
fa: نوشته منتشر شد و در حال انتشار روی %1$s.

en: View project
fa: دیدن پروژه

en: View post
fa: دیدن نوشته

en: Comment Form
fa: فرم دیدگاه

en: Could not activate %s
fa: امکان فعال‌سازی %s نبود

[ctx: Search term.]
en: terms of service
fa: شرایط استفاده

[ctx: Search term.]
en: tos
fa: شرایط استفاده

[ctx: Search term.]
en: data
fa: داده‌ها

[ctx: Search term.]
en: privacy
fa: حریم

[ctx: Search term.]
en: gdpr
fa: قوانین GDPR

en: We are committed to your privacy and security.
fa: ما به حریم و امنیت شما متعهد هستیم.

[ctx: Settings header]
en: Privacy Settings
fa: تنظیمات حریم

en: Manage your plugins
fa: افزونه‌های خود را مدیریت کنید

en: Enhanced analytics for WooCommerce and Jetpack users.
fa: بهبود دادن تجزیه‌وتحلیل برای کاربران WooCommerce و Jetpack.

en: Add Jetpack Search Widget
fa: افزودن ابزارک جستجوی جت‌پک

en: Can not cancel a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
fa: امکان لغو طرح در وضعیت امن نیست. https://jetpack.com/support/safe-mode/ را ببینید.

en: Can not provision a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
fa: امکان فراهم آوردن طرح در وضعیت امن نیست. https://jetpack.com/support/safe-mode/ را ببینید.

en: Add a filter
fa: افزودن پالایه

en: Default sort order:
fa: ترتیب پیش‌فرض چینش:

en: Title (optional):
fa: عنوان (اختیاری):

en: Sort by
fa: چینش بر پایهٔ

en: Oldest first
fa: اول قدیمیترین

en: Why aren't my filters appearing?
fa: چرا پالایه‌های من نمایان نمی‌شوند؟

en: Adding filters requires JavaScript!
fa: افزودن پالایه نیازمند جاوااسکریپت است!

en: Maximum number of filters (1-50):
fa: بیشینهٔ تعداد پالایه‌ها (۱ تا ۵۰):

en: Post types to search (minimum of 1):
fa: انواع نوشته‌هایی که جستجو خواهند شد (دست‌کم یکی):

en: Show sort selection dropdown
fa: نمایش گزینهٔ کرکره‌ای مرتب‌سازی

en: Remove
fa: برداشتن

en: Choose an interval:
fa: بازه را برگزینید:

en: Modified GMT
fa: تغییر به ساعت جهانی

en: Modified
fa: تغییرداده‌شده

en: Date GMT
fa: تاریخ به ساعت جهانی

en: Choose a field:
fa: زمینه‌ای را برگزنید:

en: Choose a taxonomy:
fa: رده‌بندی‌ای را برگزنید:

en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Taxonomy
fa: رده‌بندی

en: Filter Type:
fa: نوع پالایه:

en: Show search box
fa: نمایش جعبهٔ جستجو

note: translators: %s is the help icon.
en: %s Get help unlocking your site
fa: %s یاری‌گرفتن برای بازکردن قفل وب‌گاهتان

en: %s Back
fa: %s بازگشت

en: Send email
fa: فرستادن رایانامه

en: Your email
fa: رایانشانی شما

en: Jetpack version %(version)s
fa: جت‌پک نسخهٔ %(version)s

en: Send
fa: ارسال

en: You successfully logged out.
fa: با موفقیت خارج شدید.

en: The recovery token is not valid for this user.
fa: توکن ریکاوری شده برای این کاربر معتبر نیست.

[ctx: Module Name]
en: Lazy Images
fa: تصاویر Lazy

en: Jetpack has locked your site's login page.
fa: جت‌پک صفحهٔ ثبت ورود وب‌گاهتان را قفل کرده است.

en: Jetpack version
fa: نسخهٔ جت‌پک

note: translators: %s is the site URL
en: Resetting Jetpack Options for %s...
fa: بازنشانی تنظیمات Jetpack برای %s...

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
fa: ساعت

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
fa: روز

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
fa: ماه

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
fa: سال

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is determined automatically]
en: Automatic
fa: خودکار

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds to go.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">ثانیهٔ دیگر.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes to go.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">دقیقهٔ دیگر.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours to go.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">ساعت دیگر.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days to go.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">روز دیگر.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">ماه دیگر.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years to go.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">سال دیگر.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds ago.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">ثانیهٔ پیش.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes ago.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">دقیقهٔ پیش.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours ago.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">ساعت پیش.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days ago.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">روز پیش.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months ago.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">ماه پیش.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years ago.</span>
fa[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">سال پیش.</span>

en: Type of gallery.
fa: نوع گالری.

[ctx: Label for the button on the Masterbar to manage plugins]
en: Manage
fa: مدیریت

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
fa: پوزش، شما مجاز به غیرفعال‌کردن این افزونه نیستید.

en: {{a}}View details{{/a}}
fa: {{a}}مشاهده جزئیات{{/a}}

en: Time Unit
fa: یکای زمان

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
fa: به خواندن ادامه دهید<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Send us a message!
fa: پیامی برای ما بفرستید!

[ctx: Contact page for your website.]
note: translators: this references a page with contact details and possibly a form.
en: Contact us
fa: با ما تماس بگیرید

en: These are the latest posts in %s.
fa: این‌ها آخرین نوشته‌ها در %s است.

[ctx: The blog of a website.]
note: translators: this references the page where blog posts are listed.
en: Blog
fa: وب‌نوشت

en: Milestone Reached Message
fa: پیام رسیدن به هدف

en: Since your milestone
fa: از هدف‌گذاری شما

en: Until your milestone
fa: تا هدف‌گذاری شما

en: The onboarding token couldn't be deleted.
fa: نمودافزار پیوستن قابل حذف نبود.

en: Welcome to %s.
fa: به %s خوش‌آمدید.

[ctx: The home page of a website.]
note: translators: this references the home page of a site, also called front page.
en: Home Page
fa: صفحهٔ خانگی

en: Onboarding failed to process: %s
fa: پیوستن در پردازش این مورد نافرجام ماند: %s

en: Not valid onboarding data.
fa: داده‌های پیوستن معتبر نیستند.

en: Display on single projects
fa: نمایش در پروژه‌های تکی

en: Learn more about Featured Images
fa: دربارهٔ تصاویر ویژه بیشتر بدانید

en: Simple Payments products
fa: محصولات پرداخت ساده

en: Product
fa: محصول

en: Simple Payments orders
fa: سفارش‌های پرداخت ساده

en: Automatically use first image in post
fa: به طور خودکار از نخستین تصویر نوشته استفاده شود

en: Display comment link
fa: پیوند دیدگاه نمایش داده شود

[ctx: recipe]
en: Source
fa: متن

en: Update Form
fa: به‌روزرسانی فرم

en: Add Field
fa: افزودن زمینه

en: Contact form fields
fa: زمینه‌های فرم تماس

en: Delete Field
fa: حذف زمینه

en: Add new option...
fa: افزودن گزینهٔ تازه...

[ctx: Module Name]
en: Comment Likes
fa: دوست‌داشتن‌های دیدگاه

en: View Site
fa: دیدن وب‌گاه

en: User not found
fa: کاربر پیدا نشد

en: You must specify a User ID
fa: می‌بایست یک شناسهٔ کاربری وارد کنید

en: Term not found
fa: عبارت یافت نشد

en: You must specify a Term ID
fa: می‌بایست یک شناسهٔ عبارت وارد کنید

en: You must specify an option name
fa: می‌بایست نام یک گزینه را وارد کنید

en: Comment not found
fa: توضیح پیدا نشد

en: You must specify a Comment ID
fa: می‌بایست یک شناسهٔ توضیح وارد کنید

[ctx: Module Name]
en: Search
fa: جست‌وجو

en: user login is required
fa: ثبت ورود کاربر لازم است

en: user email is required
fa: رایانشانی کاربر لازم است

en: user_data is required
fa: user_data لازم است

en: user_token is required
fa: user_token لازم است

en: user_id is required
fa: user_id لازم است

en: %s is not a valid role.
fa: %s نقش معتبری نیست.

en: Site Pages
fa: صفحه‌های وب‌گاه

en: contact form
fa: فرم تماس

note: translators: %s is an error code
en: Sync errored with code: %s
fa: همگام‌سازی با این کد خطا داد: %s

note: translators: %s is an HTTP status code retured from an API request. Ex. – 400
en: Request failed with code %s
fa: درخواست با کد %s نافرجام ماند

en: Site features correctly received.
fa: ویژگی‌ها وب‌گاه به درستی دریافت شد.

en: Unable to fetch the requested data.
fa: دریافت داده‌های درخواست‌شده مقدور نبود.

en: Could not connect to VaultPress.
fa: امکان اتصال به VaultPress نبود.

en: Stars
fa: ستاره‌ها

en: Your site is backed up.
fa: وب‌گاه شما پشتیبان دارد.

en: Archives
fa: بایگانی‌ها

en: Second ad below post
fa: آگهی دوم زیر نوشته

[ctx: the Internet Defense League]
note: translators: %s is a name of an internet campaign called the "Internet Defense League"
en: Learn more about the %s
fa: دربارهٔ %s بیشتر بدانید

en: (Only admins can see this message)
fa: (تنها مدیران می‌توانند این پیام را ببینند)

en: Red Cat Badge
fa: نشان گربهٔ قرمز

en: Super Badge
fa: نشان برتر

en: Shield Badge
fa: نشان اِسپَر

en: Modal (Overlay Box)
fa: وضعیتی (جعبهٔ لایهٔ بالاتر)

en: Banner at the top of my site
fa: بَرنما در بالای وب‌گاه من

en: None, just display the badge please
fa: هیچکدام، لطفاً تنها نشان نمایش داده شود

en: All current and future campaigns
fa: کلیهٔ کمپین‌های کنونی و آینده

en: Don't display a badge (just the campaign)
fa: نشان نمایش داده نشود (فقط کمپین)

en: Member of The Internet Defense League
fa: عضو لیگ دفاع از اینترنت

en: Which badge would you like to display?
fa: می‌خواهید کدام نشان را نمایش دهید؟

en: How do you want to promote the campaign?
fa: چگونه می‌خواهید کمپین را تبلیغ کنید؟

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
fa: می‌خواهید در کدام لیگ دفاع از اینترنت مشارکت کنید؟

en: There are no photos to display. Make sure your Flickr feed URL is correct, and that your pictures are publicly accessible.
fa: هیچ تصویری برای نمایش نیست. مطمئن شوید نشانی وب خوراک فلیکر درست است و تصاویرتان برای عموم در دسترس است.

en: Flickr Photos
fa: عکس‌های فلیکر

en: Internet Defense League
fa: باشگاه پاسداران اینترنت

en: Custom:
fa: سفارشی:

en: Create address
fa: ساخت نشانی

en: Code: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>
fa: کد: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>

en: Allows displaying a popup subscription form to visitors.
fa: اجازه می‌دهد یک فرم اشتراکِ بالاپر به بازدیدکنندگان نمایش داده شود.

en: MailChimp Subscriber Popup
fa: بالاپر اشتراک MailChimp

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
fa: همچنین نوشته‌های برچسب‌خوردهٔ بیرون از پهنهٔ مطالب ویژه نمایش داده شود.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
fa: برچسب در جزئیات نوشته و ابرهای برچسب نمایش داده نشود.

en: Sitemaps
fa: نقشه‌های وب‌گاه

en: Page URL
fa: نشانی وب صفحه

[ctx: Module Name]
en: WordPress.com Toolbar
fa: نوار ابزار WordPress.com

en: My Profile
fa: شناسنامهٔ من

en: Domains
fa: دامنه‌ها

en: Log Out
fa: ثبت خروج

en: My Site | My Sites
fa[0]: وب‌گاه من

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Followed Sites
fa: وب‌گاه‌های دنبال‌شده

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
fa: افزودن

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Write
fa: نوشتن

en: Me
fa: من

en: Account Settings
fa: تنظیمات حساب

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
fa: افزودن

en: Manage
fa: مدیریت

en: Plan
fa: طرح

en: Skip to toolbar
fa: جهش به نوار ابزار

[ctx: admin bar menu group label]
en: Configure
fa: پیکربندی

en: Ask a question
fa: پرسشتان را مطرح کنید

en: Search our support site
fa: وب‌گاه پشتیبانیمان را بجویید

en: Manage site connection
fa: مدیریت اتصال وب‌گاه

[ctx: Settings header]
en: Search engine optimization
fa: بهینه‌سازی موتور جستجو

[ctx: A header for a preview area in the configuration screen.]
en: Preview
fa: پیش‌نمایش

[ctx: Ads header]
en: Ads
fa: آگهی‌ها

[ctx: Settings header]
en: Brute force attack protection
fa: محافظت در برابر حمله‌های غیرهوشمندانه

en: No search results found for %(term)s
fa: جستجو برای %(term)s هیچ نتیجه‌ای دربر نداشت.

en: Enter a search term to find settings or close search.
fa: یک عبارت را برای پیدا کردن تنظیمات یا جستجوی دقیق را وارد کنید.

en: Your site is backed up and threat-free.
fa: سایت شما پشتیبان گیری شده و بدون تهدید است.

en: Checking your spam protection…
fa: بررسی سیستم حفاظت از هرزنامه شما ...

en: Checking site status…
fa: بررسی وضعیت سایت...

[ctx: Settings header]
en: Backups and security scanning
fa: پشتیبان گیری و اسکن امنیتی

en: Automatically share your posts to social networks
fa: به طور خودکار نوشته‌هایتان را به شبکه‌های اجتماعی بیفزایید

[ctx: Settings header]
en: Sharing buttons
fa: دکمه‌های اشتراک‌گذاری

en: Connections
fa: اتصال‌ها

en: Color scheme
fa: رنگ‌بندی

en: Checking key…
fa: در حال بررسی کلید...

en: Your Antispam key is valid.
fa: کلید ضد هرزنامهٔ شما معتبر است.

[ctx: Short message informing user that the site is secure.]
en: Secure
fa: ایمن

en: Enable Markdown use for comments.
fa: فعال‌کردن Markdown برای دیدگاه‌ها

en: Your site needs an Antispam key.
fa: وب‌گاه شما نیازمند یک کلید پادهرزنامه است.

en: Fetching key…
fa: در حال دریافت کلید...

[ctx: Settings header]
en: Like buttons
fa: دکمه‌های دوست‌داشتن

en: Your site is in Development Mode, so it can not be connected to WordPress.com.
fa: سایت شما در حالت توسعه است، بنابراین نمی توان آن را به WordPress.com متصل کرد.

en: Your site is not protected from spam.
fa: سایت شما از هرزنامه محافظت نمی شود.

en: Your site is protected from spam.
fa: سایت شما از هرزنامه محافظت می شود.

en: View your Email Followers
fa: دنبال کنندگان ایمیل خود را مشاهده کنید

[ctx: A caption for a small button to fix security issues.]
en: Threats
fa: تهدیدها

en: If you don't already have an API key, then {{a}}get your API key here{{/a}}, and you'll be guided through the process of getting one.
fa: اگر قبلا یک کلید API ندارید، پس {{a}}کلید API خود را از اینجا دریافت کنید{{/a}}، از طریق فرایند گرفتن یکی از آنها هدایت خواهید شد.

en: Your API key
fa: کلید API شما

en: There's a problem with your Antispam API key. {{a}}Learn more{{/a}}.
fa: یک مشکل امنیتی در کلید API ضدهرزنامه شما وجود دارد.{{a}}بیشتر بدانید{{/a}}.

[ctx: Caption for a button to set up a feature.]
en: Set up
fa: نصب

[ctx: A caption for a small button to fix security issues.]
en: See threats
fa: دیدن تهدیدها

en: Updating settings…
fa: در حال به‌روز کردن تنظیمات...

en: Updating Post by Email address…
fa: در حال به‌روز کردن نشانی «نوشتن با رایانامه»...

[ctx: Dashboard widget header]
en: Site connection
fa: اتصال وب‌گاه

[ctx: Dashboard widget header]
en: Account connection
fa: اتصال حساب

en: You are the Jetpack owner.
fa: شما صاحب جت‌پک هستید.

en: Error updating settings. %(error)s
fa: خطا در به‌روزرسانی تنظیمات. %(error)s

en: Your site is connected to WordPress.com.
fa: سایت شما به WordPress.com متصل است.

en: Error regenerating Post by Email address. %(error)s
fa: خطا در بازسازی نوشته توسط آدرس ایمیل. %(error)s

en: Updated settings. Refreshing page…
fa: تنظیمات بروز شد. بازخوانی صفحه ...

en: Updated settings.
fa: تنظیمات بروز شد.

note: translators: %(username) is the WordPress user login name.
en: Connected as {{span}}%(username)s{{/span}}
fa: به عنوان {{span}}%(username)s{{/span}} متصل شده است

en: Regenerated Post by Email address.
fa: نوشته توسط آدرس ایمیل بازسازی شد.

[ctx: Navigation item.]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: Navigation item.]
en: Discussion
fa: بحث

[ctx: Navigation item.]
en: Sharing
fa: اشتراک گذاری

en: Post type Archives:
fa: بایگانی گونه‌های نوشته:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: and
fa: و

en: Copyright
fa: حق نشر

en: Match all conditions
fa: هم‌خوانی با همهٔ شرایط

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if children of the selected page should be included in the visibility rule.]
en: Include children
fa: شامل فرزندان

en: Cleaned up %d video. | Cleaned up a total of %d videos.
fa[0]: %d ویدئو پاکسازی شد.

en: Social Links Menu
fa: گزینگان پیوندهای اجتماعی

en: Please define an SVG icon filename.
fa: لطفاً یک پروندهٔ شمایل SVG تعریف کنید.

en: Please define default parameters in the form of an array.
fa: لطفاً پارامترهای پیشفرض را به شکل یک آرایه تعریف کنید.

en: View stats for this post in WordPress.com
fa: آمار این نوشته را در WordPress.com ببینید

en: No stats
fa: آماری در دست نیست

en: This field is for validation and should not be changed
fa: این پهنه برای درستی‌سنجی است و نباید تغییر داده شود

en: Publicize to my <strong>Tumblr blog</strong>:
fa: روی <strong>وب‌نوشت Tumblr</strong> من اطلاع‌رسانی شود:

en: Publicize to my <strong>Facebook Page</strong>:
fa: روی <strong>صفحهٔ Facebook</strong> من اطلاع‌رسانی شود:

en: Export CSV
fa: برون‌بری CSV

en: View
fa: نمایش

en: {{li}}The jetpack_development_mode filter is active{{/li}}
fa: {{li}}پالایهٔ jetpack_development_mode فعال است{{/li}}

en: {{li}}The JETPACK_DEV_DEBUG constant is defined{{/li}}
fa: {{li}}ثابت JETPACK_DEV_DEBUG تعریف شده‌است{{/li}}

en: {{li}}Your site URL lacks a dot (e.g. http://localhost){{/li}}
fa: {{li}}نشانی وب وب‌گاه شما فاقد نقطه است (برای مثال http://localhost){{/li}}

en: Currently in {{a}}Development Mode{{/a}} (some features are disabled) because: {{reasons/}}
fa: هم‌اکنون در {{a}}وضعیت در حال گسترش{{/a}} (برخی ویژگی‌ها غیرفعال هستند) زیرا: {{reasons/}}

en: Use Markdown for posts.
fa: برای نوشته‌ها از مارک‌دون استفاده شود.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به پیش نمایش پیش‌نویس‌ها نیستید.

en: Track each scroll load (7 posts by default) as a page view in Google Analytics
fa: پیگیری هر بار اسکرول (7 نوشته به طور پیش فرض) به عنوان یک نمایش صفحه در آنالیزگر گوگل

note: translators: %s is the name of the queue, either 'incremental' or 'full'
en: Nothing is in the queue: %s
fa: هیچ چیز در صف نیست: %s

en: You must specify a Post ID
fa: باید یک «شناسهٔ نوشته» مشخص کنید

en: Post not found
fa: نوشته یافت نشد

en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
fa: جت‌پک متصل نیست. لطفاً با بازدید از <a href='%s'>تنظیمات</a> جت‌پک را متصل کنید.

en: # of Tweets Shown (1 to 20):
fa: شمار توییت‌های نمایش‌داده‌شده (1 تا 20)

en: Advertisements
fa: آگهی‌ها

[ctx: Module Description]
en: Set up Google Analytics without touching a line of code.
fa: برپاکردن Google Analytics بدون اینکه نیاز باشد حتی با یک خط کد تماس پیدا کنید.

en: There was an error installing WooCommerce Services.
fa: خطایی در نصب سرویس های ووکامرس رخ داده است.

en: Activate Google Analytics
fa: فعال شدن گوگل آنالیز

en: Configure Google Analytics
fa: پیکربندی گوگل آنالیز

en: Track website statistics with Google Analytics for a deeper understanding of your website visitors and customers.
fa: رهگیری و نظارت آمار بازدید سایت با گوگل آنالیر برای درک کامل مشاهده کنندگان سایت شما و مشتریانتان.

en: Google Analytics
fa: گوگل آنالیز

en: Download the free apps
fa: ‌بارگیری اپ‌های رایگان

en: Tag Dimensions:
fa: اندازهٔ برچسب‌ها:

en: Error connecting to API.
fa: خطا در اتصال به API.

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Hour
fa: ساعت

en: Year
fa: سال

en: Day
fa: روز

en: Month
fa: ماه

en: The big day is here.
fa: روز بزرگ فرا رسیده‌است.

en: The Big Day
fa: روز بزرگ

en: days
fa: روز

en: Milestone
fa: مرحله برجسته

en: Display a countdown to a certain date.
fa: نمایش شمارنده معکوس برای تریخ موردنظر.

en: Translate
fa: ترجمه

en: Provide your readers with the option to translate your site into their preferred language.
fa: برای خواننده شما گزینه ای را برای ترجمه سایت شما به زبان مدنظرش ایجاد می کند.

en: Width in pixels
fa: پهنا به پیکسل

note: Translators: the "Blog URL" field mentioned is the input field labeled as such in the widget form.
en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
fa: نشانی وب وب‌نوشت به درستی در ابزارک تنظیم نشده‌است.

en: It looks like the WordPress site URL is incorrectly configured. Please check it in your widget settings.
fa: به نظر می‌رسد نشانی وب وب‌گاه وردپرس نادرست پیکربندی شده‌است. لطفاً تنظیمات ابزارک خود را بررسی کنید.

en: Items to show:
fa: مواردی که نشان داده می‌شوند:

en: iCalendar Feed URL:
fa: نشانی وب خوراک iCalendar:

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
fa: رویدادهای پیش رو را از iCalendar نمایش بده.

en: Upcoming Events
fa: رویدادهای پیش رو

en: Height in pixels:
fa: بلندا به پیکسل

en: Insert an ad unit wherever you can place a widget.
fa: وارد کنید واحد تبلیغی هرجایی که می توانید ابزارک بگذارید.

en: Width in pixels:
fa: عرض در پیکسل:

en: Image missing or invalid URL. Please check the Image widget URL in your <a href="%s">widget settings</a>.
fa: تصویر پیدانشد یا آدرس نامعتبراست. آدرس ابزارک تصویر را بررسی کنید در <a href="%s">تنظیمات ابزارک</a>.

en: Height in pixels
fa: طول در پیکسل

en: Maximum: %s
fa: بیشترین: %s

en: Minimum: %s
fa: کمترین: %s

en: Contact Info & Map
fa: اطلاعات تماس و نقشه

en: The Blip.tv service has been shut down since August 20th, 2015.
fa: خدمت Blip.tv  از ۲۰ اوت ۲۰۱۵ خاموش شده‌است.

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
fa: شمارنده بازدید

note: Translators: Number of views, plural
en: hits
fa: بازدیدها

en: Blog Stats
fa: آمار سایت

en: Show a hit counter for your blog.
fa: نمایش شمارنده بازدید برای سایت شما

en: No Avatars
fa: بدون آواتار

en: Avatar Size (px):
fa: اندازه آواتار (پیکسل):

en: (at most 10)
fa: (حداکثر 10)

en: Number of posts to show for each author:
fa: نمایش تعداد نوشته‌ها برای هر نویسنده:

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
fa: نمایش همه نویسنده‌ها (شامل آن‌هایی که نوشته ای هم ندارند)

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
fa: نمایش نویسنده سایت با آواتار و نوشته‌های اخیر.

en: Authors
fa: نویسنده‌ها

en: Display on pages
fa: نمایش در برگه‌ها

en: Display on blog and archives
fa: نمایش در سایت و بایگانی

en: Display author
fa: نمایش نویسنده

en: Display tags
fa: نمایش برچسب‌ها

en: Display categories
fa: نمایش دسته‌ها

en: Display date
fa: نمایش تاریخ

en: Post Details
fa: نمایش جزئیات

en: Display on single posts
fa: نمایش در نوشته‌های تکی

en: Author Bio
fa: بیوگرافی نویسنده

en: Blog Display
fa: نمایش سایت

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
fa: انتخاب بین نوشته کامل یا خلاصه برای سایت و برگه بایگانی.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
fa: انتخاب بین نوشته کامل یا خلاصه برای برگه سایت و بایگانی، یا بهبود برای ترکیب قالب پیشفرض از خلاصه یا نوشته کامل.

en: Post excerpt
fa: خلاصه نوشته

en: Full post
fa: نوشته کامل

en: Content Options
fa: تنظیمات محتوا

en: There is no excerpt because this is a protected post.
fa: خلاصه ای وجود ندارد زیرا این نوشته محافظت شده است.

en: View all posts by %s
fa: مشاهده همه نوشته‌های %s

en: Published by %s
fa: منتشر شده توسط %s

en: Please view this post in your web browser to complete the quiz.
fa: لطفا این نوشته را مشاهده کنید که در مرورگر خود برای کامل کردن کوئیز.

en: View complete profile
fa: مشاهده پروفایل کامل

en: Bio:
fa: بیوگرافی:

note: translators: placeholder is an HTML tag.
en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
fa: <code>%s</code>HTML tag حذف شد چون اجازه ندارید

en: Weddings are in the spotlight now with VideoPress for weddings.
fa: با آمدن VideoPress برای عروسی‌ها، عروسی‌ها در مرکز توجه هستند.

en: Writing is new again in Android with the new WordPress app.
fa: با نرم‌افزار کاربردی تازهٔ WordPress برای Android، نوشتن جانی تازه گرفته‌است.

note: translators: It refers to the category where a post was found. Used in an example preview.
en: In "Mobile"
fa: در"موبایل"

en: It is that time of the year when devices are shiny again.
fa: زمانی از سال فرا رسیده که ابزارها بار دیگر می‌درخشند.

en: Show context (category or tag)
fa: نمایش بافت (دسته یا برچسب)

en: Show entry date
fa: نمایش تاریخ مدخل

en: Please note that the related posts displayed now are only for previewing purposes.
fa: دقت داشته باشید نوشته های مرتبط الان نمایش میابد تنها برای پیش‌نمایش

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
fa: تمرکز به‌روزرسانی، ویدئوپرس برای عروسی‌ها

en: No upcoming events
fa: بدون برنامه های آینده

en: Please visit a single post view to reveal the customization options.
fa: لطفا نوشته تکی را مشاهده کنید برای تنظیمات سفارشی سازی.

en: List
fa: ليست

en: Grid
fa: جدول

en: Arrange entries in different layouts.
fa: ترتیب ورودی در طرح های مختلف.

en: Display entry's category or tag.
fa: نمایش دسته ورودی یا برچسب.

en: Show context
fa: نمایش متن

en: Display date when entry was published.
fa: نمایش تاریخ زمانی که ورودی منتشر شد.

en: Show date
fa: نمایش تاریخ

en: Show thumbnails
fa: نمایش تصویر بندانگشتی

en: Enter text to use as headline.
fa: وارد کردن متن برای سربرگ.

en: This helps to clearly separate the related posts from post content.
fa: کمک میکند به جداسازی مشخص نوشته های مرتبط از محتوای نوشته.

en: Show a headline
fa: نمایش سربرگ

en: IPv4 and IPv6 are acceptable. Enter multiple IPs on separate lines. <br />To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
fa: نسخه IPv4 و IPv6 قابل قبول است. آی پی های مختلف را در خطوط متفاوت وارد کنید. <br /> برای مشخص کردن محدوده وارد کنید مقدار کم و زیاد بطور جداگانه با استفاده از خط تیره. مثال: 12.12.12.1-12.12.12.100

[ctx: Module Name]
en: Ads
fa: تبلیغات

[ctx: Module Description]
en: Control where widgets appear on your site.
fa: محل نمایش ابزارک‌ها روی وب‌گاهتان را کنترل کنید.

[ctx: Module Description]
en: Establish your site's authenticity with external services.
fa: اصالت‌سنجی وب‌گاهتان را برای خدمات بیرونی به مشخص کنید.

[ctx: Module Description]
en: Earn income by allowing Jetpack to display high quality ads.
fa: درآمد کسب کنید با اجازه دادن به Jetpack برای نمایش تبلیغات باکیفیت.

[ctx: Module Description]
en: Make it easy for search engines to find your site.
fa: برای موتورهای جستجو آسان کنید یافتن سایت شمارا.

[ctx: Module Description]
en: Receive instant notifications of site comments and likes.
fa: دریافت بی درنگ اعلان دریافت دیدگاه و پسندیدن سایت.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by sending an email
fa: نوشته‌ها را با فرستاندن رایانامه بفرستید

[ctx: Module Description]
en: Allow applications to securely access your content.
fa: اجازه دسترسی برنامه بطور امن به محتوای شما.

[ctx: Module Description]
en: Automatically load new content when a visitor scrolls
fa: هنگام نوردش، محتوای تازه بطور خودکار بارگیری شود.

[ctx: Module Description]
en: Display images and galleries in a gorgeous, full-screen browsing experience
fa: نمایش تصاویر و گالری‌ها را در قالبی دلنشین و مرورگر تمام‌صفحه تجربه کنید.

en: Select another theme to view its custom CSS.
fa: انتخاب قالبی دیگر برای مشاهده استایل سفارشی.

en: The request is not signed correctly.
fa: درخواست بطور درست نشانه گذاری نشده است.

en: This request method does not support body parameters.
fa: این متود درخواستی با پارامتر بدنه پشتیبانی نمی شود.

en: This request method is not supported.
fa: این متود درخواستی پشتیبانی نمی شود.

en: Finished syncing to WordPress.com
fa: پایان همگام سازی با WordPress.com

en: Sent more data to WordPress.com
fa: ارسال داده بیشتر به WordPress.com

en: Sent data to WordPress.com
fa: ارسال داده به WordPress.com

en: Could not start a new full sync
fa: نمی تواند همگام سازی کامل جدیدی آغاز شود

note: translators: %s is a comma separated list of Jetpack modules
en: Could not start a new full sync with modules: %s
fa: نمی تواند همگام سازی کامل جدیدی آغاز شود با ماژول: %s

en: Initialized a new full sync
fa: مقداردهی اولیه یک همگام سازی جدید کامل

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site.
fa: همگام سازی Jetpack اجازه ندارد برای این سایت الان انجام شود.

en: Summary
fa: خلاصه

en: When
fa: وقت

en: Location
fa: محل

en: Is site approved for WordAds?
fa: آیا این سایت برای WordAds پذیرفته است؟

en: Display an ad unit at the top of each page.
fa: نمایش واحد تبلیغ در بالاترین بخش هر برگه.

en: To get started, click on Add Media in your post editor and upload a video; we’ll take care of the rest!
fa: برای شروع، روی افزودن پرونده چندرسانه در ویرایشگر نوشته کلیک کرده و ویدئوی بارگذاری کنید، بطور کامل مراقبیم!

note: translators: %s is a comma separated list of Jetpack modules
en: Initialized a new full sync with modules: %s
fa: مقداردهی اولیه یک همگام‌سازی کامل جدید با ماژول‌های: %s

en: {{span}}You can now also configure related posts in the Customizer. {{ExternalLink}}Try it out!{{/ExternalLink}}{{/span}}
fa: {{span}} می توانید اکنون نوشته های مرتبط را پیکربندی کنید در بخش سفارشی سازی.{{ExternalLink}}امتحان کنید{{/ExternalLink}}{{/span}}

en: Your server is misconfigured, which means that Jetpack Protect is unable to effectively protect your site.
fa: کارساز شما درست پیکربندی نشده‌است. این یعنی «پاسداری جت‌پک» قادر نخواهد بود به شکل مؤثری از وب‌گاه شما پاسداری کند.

en: By default ads are shown at the end of every page, post, or the first article on your front page. You can also add them to the top of your site and to any widget area to increase your earnings!
fa: بطور پیشفرض تبلیغات نمایش داده می شود در انتهای هر صفحه،نوشته با بالای صفحه اصلی. شما می توانید آن ها را به بالای سایت خود و هر ناحیه ابزارکی اضافه کنید.

en: Display an ad unit at the top of your site.
fa: نمایش واحد تبلیغی در بالای سایت شما.

en: {{link}}Configure your Monitor notification settings on WordPress.com{{/link}}
fa: {{link}} پیکربندی تنظیمات نظارتی آگاه‌سازی‌ها در WordPress.com{{/link}}

en: Ads
fa: آگهی‌ها

en: Video Hosting
fa: هاست ویدئو

en: View your earnings
fa: مشاهده دریافتی شما

en: Option deleted, re-migrate via `wp jetpack custom-css migrate`.
fa: گزینه حذف شد. با `wp jetpack custom-css migrate` دوباره مهاجرت کنید.

en: CSS Migrated from Jetpack:
fa: CSS مهاجرت‌یافته از Jetpack:

en: Switch
fa: سوگردانی

en: (modified %s ago)
fa: (تغییریافته در %s پیش)

en: Select a theme&hellip;
fa: پوسته‌ای را برگزنید&hellip;

en: Don't use the theme's original CSS.
fa: از CSS اصلی پوسته استفاده نکن.

en: Media Width
fa: پهنای رسانه

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
fa: راهنما

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
fa: دیدن تاریخچهٔ کامل

en: On Mobile
fa: روی دستگاه همراه

en: Start Fresh
fa: شروع پاک

en: Set a different content width for full size images.
fa: تنظیم عرض محتوای متفاوت برای تصویر با اندازه کامل.

en:  The default content width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixel. |  The default content width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixels.
fa[0]:  پهنای پیش‌فرض محتوا برای پوستهٔ <strong>%1$s</strong> برابر %2$d پیکسل است.

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
fa: استایل سفارشی اکنون در بخش سفارشی‌سازی قابل مدیریت است.

en: Manage with Live Preview
fa: مدیریت با پیش نمایش زنده

en: Preprocessor
fa: پیش پرداز

en: Enable WordPress REST API to unlock Jetpack's full potential!
fa: فعال کردن REST API وردپرس برای بازکردن تمام قابلیت‌های Jetpack

en: WordPress REST API is disabled
fa: REST API وردپرس غیرفعال شد

en: 50 community members
fa: ۵۰ عضو اجتماع

en: 10 community members
fa: ۱۰ عضو اجتماع

en: Show a maximum of
fa: نمایش حداکثر

en: Display members of your site's community.
fa: اعضای اجتماع وب‌گاه خود را نمایش دهید

en: There are no users to display in this <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Want more traffic?</a>
fa: کاربری برای نمایش در این <a href="%1$s"> ابزارک انجمن من</a>نیست.<a href="%2$s">ترافیک بیشتری میخواهید؟</a>

en: Include activity from commenters
fa: شامل فعالیت از دیدگاه نویسان

en: Include activity from followers
fa: شامل فعالیت از دنبال کنندگان

en: Include activity from likers
fa: شامل فعالیت از لایک کنندگان

en: Community
fa: انجمن

en: My Community
fa: انجمن من

en: Google Translate
fa: مترجم گوگل

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
fa: امتیازدهی

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
fa: اشتراک گذاری

[ctx: A header for the shortcode display]
en: Shortcode
fa: کدکوتاه

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
fa: توضیح

en: Title will appear on the first frame of your video
fa: عنوان در اولین فریم ویدئوی شما ظاهر می شود

en: There was an issue saving your updates to the VideoPress service. Please try again later.
fa: مشکلی در هنگارم بروزرسانی ذخیره سرویس VideoPress روی داده است. مجدد تلاش کنید.

en: VideoPress Information
fa: اطلاعات VideoPress

en: The cron named `%s` was removed from the schedule.
fa: cron به نام `%s` از زمانبندی حذف شد.

en: The cron named `%s` was scheduled.
fa: cron به نام `%s` زمانبندی شد.

en: Cron will run at: %s GMT
fa: Cron شروع می شود در: %s GMT

en: The cron is not scheduled to run.
fa: cron برای اجرا زمانبندی نشده است.

en: There is no cron named %s.
fa: هیچ cron نامگذاری نشده است %s.

en: You need to provide the name of the cronjob to schedule.
fa:  برای زمانبندی cronjob باید یک نام انتخاب کنید.

en: Found no available cron jobs.
fa: هیچ cron jobs یافت نشد.

en: Status updated
fa: وضعیت بروز شد.

en: A valid post_id is required.
fa: یک post_id معتبر موردنیاز است.

en: I'm just starting out; leave me a comment or a like :)
fa: من تنها با شروع کردن; دیدگاهی بنویسید یا لایک کنید:)

en: That post does not have a VideoPress video associated to it.
fa: به آن نوشته هیچ ویدئوی VideoPressی پیوست نشده‌بود.

en: Found %d available cron job. | Found %d available cron jobs.
fa[0]: %d cron job یافت شد.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
fa: ورود با WordPress.com غیرفعال سازی برای سایت هایی که در حالت اجرا هستند.

en: Sorry, that Pinterest URL was not recognized.
fa: متاسفانه آن آدرس پینترست شناسایی نشد.

[ctx: Posts about Category written by John and Bob]
en: Posts about %1$s written by %2$l
fa: نوشته‌ها درباره %1$s نوشته شده توسط %2$l

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
fa: نوشته‌ها خوانده شده توسط %1$s در %2$s

en: Better results on search engines and social media.
fa: نتایج بهتر در موتورهای جستجو و شبکه‌های اجتماعی.

[ctx: Module Description]
en: Better results on search engines and social media.
fa: نتایج بهتر در موتورهای جستجو و شبکه‌های اجتماعی.

en: Sorry, you cannot view this resource.
fa: متاسفانه، نمی توانید این منابع را مشاهده کنید.

en: Problem downloading theme
fa: مشکل در دانلود قالب

en: Problem creating file for theme download
fa: مشکل در ایجاد پرونده برای دانلود قالب

en: This theme does not exist
fa: این قالب وجود ندارد

en: Invalid SEO title format.
fa: فرمت عنوان سئوی نامعتبر

en: Invalid SEO meta description value.
fa: مقدار توضیح متای سئوی نامعتبر

en: SEO tools are not enabled for this site.
fa: ابزار سئو برای این سایت فعال نیست.

en: Cannot parse URL %s
fa: قادر به اجرای آدرس %s نیست

en: An administrator of this site can take Jetpack out of Safe Mode.
fa: مدیریت ان سایت می تواند Jetpack را از حالت امن خارج کند.

en: Jetpack has been placed into Safe Mode. Learn more about <a href="%1$s">Safe Mode</a>.
fa: افزونه در حالت امن قرار گرفت. برای کسب اطلاعات در مورد <a href="%1$s">حالت امن</a>مطالعه کنید.

en: Unsure what to do? <a href="%1$s">Read more about Jetpack Safe Mode</a>
fa: اطمینان از کارتان ندارید؟<a href="%1$s"> درباره حالت امن بیشتر بخوانید</a>

en: Start Fresh &amp; Create New Connection
fa: شروع تازه &amp; ساخت اتصال جدید

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
fa: ابزارهای سئو

en: No. <a href="%1$s">%2$s</a> is a new and different website that's separate from
    					<a href="%3$s">%4$s</a>. It requires  a new connection to WordPress.com for new stats and subscribers.
fa: خیر.<a href="%1$s">%2$s</a> یک وب‌گاه تازه و متفاوت است که ارتباطی به
    					<a href="%3$s">%4$s</a> ندارد. برای آمار و مشترکان نیازمند یک اتصال به WordPress.com است.

en: Fix Jetpack's Connection
fa: تعمیر ارتباط Jetpack

en: Confirm Safe Mode
fa: تائید حالت امن

en: Migrate Stats &amp; Subscribers
fa: انتقال آمار &amp; مشترکین

en: Yes. <a href="%1$s">%2$s</a> is replacing <a href="%3$s">%4$s</a>. I would like to
    					migrate my stats and subscribers from <a href="%3$s">%4$s</a> to <a href="%1$s">%2$s</a>.
fa: بله.<a href="%1$s">%2$s</a> جایگزین می شود <a href="%3$s">%4$s</a>.ترجیح می دهم به
    					انتقال آمار و مشترکین از <a href="%3$s">%4$s</a> به <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Is %1$s the new home of %2$s?
fa: آیا %1$s صفحه اصلی جدید از %2$s است؟

en: If this is a separate and new website, or the new home of <a href="%1$s">%2$s</a>,
    					we recommend turning Safe Mode off, and re-establishing your connection to WordPress.com.
fa: اگر این یک وب‌گاه جدا و جدید است، یا صفحه اصلی <a href="%1$s">%2$s</a> است،
    					ما توصیه می کنیم حالت امن را خاموش کنید و مجدد با WordPress.com اتصال برقرار کنید.

en: Try Again
fa: تلاش مجدد

en: Something went wrong:
fa: خطایی رخ داده است:

en: Jetpack Safe Mode
fa: حالت امن Jetpack

en: Jetpack has been placed into <a href="%1$s">Safe mode</a> because we noticed this is an exact copy of <a href="%2$s">%3$s</a>.
fa: افزونه قرار گرفت در <a href="%1$s">حالت امن</a> به دلیل اینکه این نسخه ای کپی از <a href="%2$s">%3$s</a> می باشد.

note: translators: Link to a Jetpack support page.
en: Would you like to use Jetpack on your local development site? You can do so thanks to <a href="%s">Jetpack's development mode</a>.
fa: آیا مایل به استفاده از افزونه در توسعه محلی سایت خود هستید؟ می توانید انجام دهید به لطف <a href="%s"> حالت توسعه Jetpack</a>.

note: translators: Two URLs. The first is the locally-recorded value, the second is the value as recorded on WP.com.
en: Your url is set as `%1$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%2$s`!
fa: آدرس اینترنتی شما تنظیم شده `%1$s`، اما لیست اتصال WordPress.com شما`%2$s`!

en: Site Security
fa: امنیت سایت

note: Translators: the plural variable is a comma-separated list. Example: dog, cat, bird.
en: Invalid option: %s. | Invalid options: %s.
fa[0]: تنظیم نامعتبر: %s.

en: More Info
fa: اطلاعات بیشتر

en: The requested Jetpack data updates were successful.
fa: داده های درخواست شده Jetpack با موفقیت بروزرسانی شد.

en: %s must be an array of post types.
fa: %s باید آرایه باشد برای انواع نوشته.

en: Yandex Site Verification
fa: تائیدیه سایت Yandex

en: Could not confirm migration.
fa: نمی تواند مهاجرت را تائید کند.

en: Could not delete sync error option.
fa: نمی تواند تنظیمات خطای همگام سازی را حذف کند.

en: Could not confirm safe mode.
fa: نمی تواند حالت امن را تائید کند.

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video playback and shares and the player is lightweight and responsive.
fa: راهی آسان برای بارگذاری ad-free و ویدئوی بدون لوگو برای سایت شما.می توانید آمار بازدید از ویدئو و اشتراک گذاری آن و پلیر سبک و واکنش گرا است.

en: You are running Jetpack on a staging server.
fa: در حال اجرای Jetpack در مرحله سرور هستید.

en: Daily backup of all your site data with unlimited space, one-click restores, automated security scanning, and priority support
fa: پشتیبان‌گیری روزانه از همهٔ داده‌های وب‌گاه شما با فضای نامحدود، بازگردانی با یک کلیک، پویش امنیتی خودکار، و پشتیبانی اولویت‌دار

en: SEO Tools
fa: ابزار سئو

en: Advanced SEO tools to help your site get found when people search for relevant content.
fa: ابزار پیشرفته سئو برای کمک به سایت شما وقتی کاربران در حال جستجوی مطالب مرتبط با سایت شما هستند.

en: Activate SEO tools
fa: فعال‌سازی ابزارهای سئو

en: Configure site SEO
fa: پیکربندی سئوی وب‌گاه

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
fa: خطایی هنگام ساخت کاربری شما رخ داد. لطفاً با مدیر وب‌گاهتان تماس بگیرید.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
fa: خطایی در زمان ثبت ورود شما در WordPress.com رخ داد، لطفاً دوباره تلاش کنید یا ثبت ورود با نام کاربری و گذرواژه را بیازمایید.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
fa: از آنجایی که وب‌گاه در حال حاضر مشکلاتی در برقراری ارتباط دارد امکان ثبت ورود در WordPress.com نیست.

en: {{a}}Manage Likes visibility from the Sharing Module Settings{{/a}}
fa: {{a}}رویت‌پذیری دوست‌داشتن‌ها را از «تنظیمات پودمان اشتراک‌گذاری» مدیریت کنید{{/a}}

en: This will reset all Jetpack options, are you sure?
fa: این کار باعث بازنشانی همهٔ گزینه‌های جت‌پک می‌شود، مطمئنید؟

en: Your current IP: %(ip)s
fa: آی‌پی کنونی شما: %(ip)s

en: {{button}}View more stats on WordPress.com {{/button}}
fa: {{button}} دیدن آمار بیشتر در WordPress.com{{/button}}

en: There are unsaved settings in this tab that will be lost if you leave it. Proceed?
fa: تغییرات ذخیره‌نشده‌ای در این سربرگ وجود دارند که در صورت ترک‌کردن آن از بین خواهند رفت. ادامه داده شود؟

en: Invalid parameter "dismissed".
fa: پارامتر نامعتبر "dismissed".

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
fa: دو نقشه سایت بطور خودکار ایجاد شده از آدرس‌های نوشته‌ها و برگه‌های سایت شما.
    		 این برای موتورهای جستجویی مانند گوگل کار را راحتر میکند که نتایج مرتبط با سایت شما را نمایش دهد.

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
fa: مدیریت و بروزرسانی این و دیگر سایت‌های وردپرس از پیشخوان WordPress.com. می توانید بروزسانی کنید
    		 افزونه‌ها تنظیم کنید خودکار بروزشوند و دسته جمعی غیرفعال کنید برای هر سایت از
    		wordpress.com/plugins.. همچنین می توانید از ویرایشگر متن mobile-friendly در WordPress.com بهتر از
    		 مشاهده و فعال کردن قالب‌ها و ایجاد و ویرایش فهرست‌ها.

en: Add and organize content that doesn’t necessarily fit into a post or static page such as portfolios
    		or testimonials. Custom	content can be visible at specific URLs, or you may add them with shortcodes.
fa: افزودن و مدیریت محتوا که نیاز نیست متناسب باشد در نوشته یا برگه ایستا مانند portfolios
    		یاtestimonials. محتوای	سفارشی می تواند قابل مشاهده باشد در آدرس‌های خاص یا می توانید آن‌ها را با کدهای کوتاه اضافه کنید.

en: Verify your site ownership with services like Google, Bing, Pinterest, and Yandex. This gives you access to
    		advanced features on these services and get verification badges.
fa: تأیید مالکیت سایت خود  با خدمات مانند گوگل،بینگ و پینترست.به شما درسترسی میدهد به
    		ویژگیهای پیشرفته در سرویس‌ها و گرفتن نشانه‌های تائید.

en: Compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and
    		punctuation marks. A quick and easy way to format text without needing any HTML or coding.
fa: نوشتن مطالب و دیدگاه ها با پیوندها،لیست ها و استایل های دیگر استفاده از کاراکترهای مجاز و
    		علائم نقطه گذاری در جمله‌ها. راهی راحت و سریع برای فرمت دهی متن بدون نیاز به کدنویسی.

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
fa: در انتهای نوشته‌ها مطالب مرتبط را به به بازدید کننده‌هایتان نشان دهید. با این کار آن‌ها تشویق می‌شوند
     	 	مطالب بیشتری ببینند، وب‌گاهتان را کاوش کنند و تبدیل به خوانندگان همیشگی شما شوند.

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
fa: جت‌پک وب‌گاه شما را هر ۵ دقیقه یک بار بررسی می‌کند و درصورتی که تشخیص دهد وب‌گاه از دسترس خارج است یک رایانامه دریافت خواهید کرد که شما را از این موضوع با خبر می‌کند تا بتوانید به‌سرعت مشکل را حل و وب‌گاهتان را دوباره برخط کنید.

en: LaTeX is a powerful markup language for writing complex mathematical equations and formulas.
    		Jetpack combines the power of LaTeX and the simplicity of WordPress to give you the ultimate
    		in math blogging platforms. Use $latex your latex code here$ or [latex]your latex code here[/latex]
    		to include  in your posts and comments. Enjoy all sorts of options and embrace your inner nerd.
fa: LaTeX یک زبان نشانه‌گذاری قدرت‌مند برای معادلات ریاضی پیچیده و فرمول‌ها است.
    		جت‌پک قدرت LaTeX و سادگی WordPress را با هم ادغام می‌کند تا به شما نهایت
    		بستر وب‌نویسی ریاضی را ارائه کند. برای گنجاندن در دیدگاه‌ها یا نوشته‌هایتان از
    		$latex code$ یا ‎[latex]code[/latex] استفاده کنید.
    		از تنوع گزینه‌ها لذت ببرید و نابغهٔ درونتان را در آغوش بگیرید.

en: Automatically share and promote newly published posts to Facebook, Twitter, Tumblr,
    		and LinkedIn. You can add connections for yourself or for all users on your site.
fa: به صورت خودکار نوشته‌های تازه‌منتشرشده را روی فیسبوک، توییتر، تامبلر،
    و لینکداین اطلاع‌رسانی کنید.
    می‌توانید برای خودتان و یا تمام کاربران اتصال ایجاد کنید.

note: Translators: first variable is a list followed by the last item, which is the second variable. Example: dog, cat and bird.
en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

en: Feature Info
fa: اطلاعات ویژه

en: VaultPress is active and will back up your site soon.
fa: VaultPress فعال شد و بزودی نسخه پشتیبانی از سایت شما تهیه می کند.

en: You need to register for VaultPress.
fa: برای  VaultPress باید ثبت نام کنید.

note: translators: %1$s is a comma separated list of services, and %2$s is a single service name like Google, Bing, Pinterest, etc.
en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
fa: سایت شما تائید شده با %1$s و %2$s.

note: translators: %s is a service name like Google, Bing, Pinterest, etc.
en: Your site is verified with %s.
fa: سایت شما تائید شده است با%s.

en: Site not verified with any service.
fa: سایت با هیچ سرویسی تائید نشده است.

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
fa: کلید Akismet معتبر نیست. با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Please activate Akismet.
fa: لطفا Akismet را فعال کنید.

en: Please install Akismet.
fa: لطفا Akismet را نصب کنید.

en: The requested Jetpack module is not active.
fa: ماژول Jetpack درخواست شده فعال نیست.

en: Unable to delete the Post by Email address. Please try again later.
fa: نمی توان نوشته ای که توسط آدرس ایمیل است حذف کرد. مجدد تلاش کنید.

en: Unable to regenerate the Post by Email address. Please try again later.
fa: نمی توان نوشته را توسط آدرس ایمیل مجدد تولید کرد. مجدد تلاش کنید.

en: Unable to create the Post by Email address. Please try again later.
fa: نمی توان نوشته ای با آدرس ایمیل ایجاد کرد. مجدد تلاش کنید.

en: Missing options.
fa: تنظیمات ازدست رفته.

en: The requested Jetpack module is inactive.
fa: ماژول درخواستی Jetpack غیرفعال است.

note: Translators: the variable is a module name.
en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
fa[0]: ماژول %s فعال نشد.

note: Translators: the variable is a module name.
en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
fa[0]: ماژول %s فعال شد.

en: All modules activated.
fa: همه ماژول‌ها فعال شد.

en: The requested Jetpack module could not be deactivated.
fa: ماژول Jetpack درخواستی نمی تواند غیرفعال شود.

en: The requested Jetpack module was deactivated.
fa: ماژول درخواستی Jetpack  غیرفعال شد.

en: The requested Jetpack module was already inactive.
fa: ماژول درخواستی Jetpack درحال حاضر غیرفعال است.

en: The requested Jetpack module could not be activated.
fa: ماژول درخواستی Jetpack نمی تواند فعال شود.

en: The requested Jetpack module was activated.
fa: ماژول درخواستی Jetpack فعال شده است.

en: The requested Jetpack module was not found.
fa: ماژول درخواستی Jetpack یافت نشد.

en: Plugin found.
fa: افزونه یافت شد.

en: Plugin %s is not installed.
fa: افزونه %s نصب نشد.

en: This site has no plugins.
fa: این سایت هیچ افزونه ای ندارد.

en: Unable to list plugins.
fa: نمی توان افزونه‌ها را لیست کرد.

en: Could not check updates for plugins on this site.
fa: نمی توان بروزرسانی افزونه‌ها را در این سایت بررسی کرد.

en: %s plugin need updating. | %s plugins need updating.
fa[0]: %s افزونه نیازمند بروزرسانی است.

en: All plugins are up-to-date. Keep up the good work!
fa: همه افزونه‌ها بروز هستند. به کار خود ادامه دهید.

en: %s must be a string.
fa: %s باید رشته باشد.

en: %s must be a Twitter username.
fa: %s باید نام‌کاربری توییتر باشد.

en: %s is not a registered custom sharing service.
fa: %s درسرویس اشتراک گذاری سفارشی ثبت نشده است.

en: %s must be a string prefixed with 'custom-' and followed by a numeric ID.
fa: %s باید رشته باشد با پیشوند 'custom-' و همراه شناسه عددی.

en: %s needs sharing name, url and icon.
fa: %s نیازمند اشتراک گذاری نام،آدرس سایت و آیکون.

en: %s must be an array with sharing name, url and icon.
fa: %s باید آرایه باشد با نام اشتراکی، آدرس اینترنتی و آیکون.

note: Translators: placeholder 1 is a parameter holding the services passed to endpoint, placeholder 2 is a list of all Jetpack Sharing services
en: %1$s visible and hidden items must be a list of %2$s.
fa: %1$s موارد قابل مشاده و پنهان باید لیستی از %2$s.

en: Failed loading required dependency Sharing_Service.
fa: بارگذاری وابستگی ضروری Sharing_Service شکست خورد.

en: %s must be an array with visible and hidden items.
fa: %s باید آرایه باشد با موارد قابل مشاهده و مخفی.

note: translators: placeholder is a unit of time (1 hour, 5 days, ...)
en: Your site was successfully backed up %s ago.
fa: پشتیبان‌گیری از سایت شما %s پیش باموفقیت انجام شد.

note: Translators: first variable is the name of a parameter passed to endpoint holding the role that will be checked, the second is a list of roles allowed to see stats. The parameter is checked against this list. holding the post type where Sharing will be displayed, the second is a list of post types w
en: %1$s must be %2$s.
fa: %1$s باید %2$s باشد.

en: %s must be an alphanumeric string.
fa: %s باید یک رشته الفبایی باشد.

en: %s must be a list of valid modules
fa: %s باید لیستی از ماژول‌های معتبر باشد.

en: %s must be an array
fa: %s باید آرایه باشد.

note: Translators: first variable is the parameter passed to endpoint that holds the list item, the second is a list of admitted values.
en: %1$s must be one of %2$s
fa: %1$s باید یکی از %2$s

en: %s not recognized
fa: %s به رسمیت شناخته نشده

en: %s must be a positive integer.
fa: %s باید یک عدد مثبت باشد.

en: %s must be true, false, 0 or 1.
fa: %s باید یک مقدار true, false, 0 یا 1.

en: Version.
fa: نسخه

en: Do not track.
fa: رهگیری نکن.

en: Blog ID.
fa: شناسه سایت.

en: Pinterest Site Verification
fa: تائیدیه سایت پینترست

en: Bing Webmaster Center
fa: ابزار وب مستر Bing

en: Google Search Console
fa: کنسول جستجوی گوگل

en: Delete custom sharing service.
fa: حذف سرویس اشتراکی سفارشی.

en: Custom sharing services added by user.
fa: سرویس اشتراکی سفارشی توسط کاربر اضافه شد.

en: Views where buttons are shown
fa: مشاده جایی که دکمه‌ها نمایش میابد.

en: Sharing Label
fa: برچسب اشتراک

en: Button Style
fa: استایل دکمه

en: Enabled Services and those hidden behind a button
fa: فعال سازی سرویس‌ها و چیزهای پنهان پشت دکمه

en: Protect global whitelist
fa: حفاظت لیست سفید کلی

en: Protect API key
fa: حفاظت کلید API

en: Delete Post by Email address
fa: حذف نوشته توسط آدرس ایمیل

en: Regenerate Post by Email address
fa: تولید مجدد نوشته توسط آدرس ایمیل

en: Create Post by Email address
fa: ایجاد نوشته توسط آدرس ایمیل

en: Send email notification when someone likes a post
fa: ارسال ایمیل اطلاعیه وقتی کسی نوشته ای را میپسندد

en: Disabled
fa: غیرفعال شد

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Number of entries to show at most in Testimonial pages.
fa: دربرگه‌های Testimonial تعداد ورودی‌ها را نشان می دهد.

en: Enable or disable Jetpack testimonial post type.
fa: فعال یا غیرفعال کردن نوع نوشته Jetpack testimonial

en: Number of entries to show at most in Portfolio pages.
fa: در برگه‌های Portfolio تعداد ورودی‌ها را نشان می دهد.

en: Enable or disable Jetpack portfolio post type.
fa: فهال یا غیرفعال کردن نوع نوشته  Jetpack portfolio

en: Missing parameter "type".
fa: پارامتر"نوع" گم شده است.

en: Invalid Parameter
fa: پارامتر نامعتبر است

en: Jetpack options reset.
fa: تنظیمات Jetpack بازنشانی شد.

en: The ID of this site does not exist.
fa: شناسه این سایت وجود ندارد.

en: Site data correctly received.
fa: داده سایت بدرستی دریافت شد.

en: Was not able to unlink the user.  Please try again.
fa: قادر به قطع ارتباط کاربر نیست. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Unable to build the connect URL.  Please reload the page and try again.
fa: قادر به ساختن آدرس اتصال نیست. صفحه را مجدد بارگذاری کرده و تلاش کنید.

en: Was not able to disconnect the site.  Please try again.
fa: قادر به قطع ارتباط سایت نیست. مجدد تلاش کنید.

en: Missing parameter "notice".
fa: پارامتر"اطلاع" گم شده است.

en: Invalid parameter "notice".
fa: پارامتر "اطلاع" نامعتبر است.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
fa: شما دسترسی کافی برای این عمل ندارید.
    			 لطفا با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: Turn on JavaScript to unlock Jetpack's full potential!
fa: جاوااسکریپت خود را فعال کنید تا قابلیت‌های Jetpack فعال شود.

en: You have JavaScript disabled
fa: شما جاوااسکریپت خود را غیرفعال کردید

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Background Colors
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Search for a Jetpack feature.
fa: جستجو برای ویژگی جت‌پک.

[ctx: Navigation item.]
en: At a Glance
fa: در یک نگاه

en: Configure your Security Scans
fa: پویش‌های امنیتی خود را پیکربندی کنید

en: Subscriber
fa: مشترک

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
fa: به‌روزرسانی بزرگ آی‌فون/آی‌پد هم‌اکنون در دسترس است

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
fa: نرم‌افزار کاربردی WordPress برای اندروید یک بازآرایی چهرهٔ اساسی دارد

en: WordPress.com Likes are:
fa: ویژگی‌های دوست‌داشتن‌ها در WordPress.com:

en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
fa: ارتقاء فوکوس:VideoPress برای عروسی ها

en: Hide the stats smiley face image
fa: پنهان کردن تصویر صورتک چهره خندان

en: A few catchy words to motivate your visitors to comment.
fa: چند واژهٔ چسبناک تا خوانندگانتان را به گذاشتن دیدگاه ترغیب کند.

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

[ctx: verb]
en: Copy
fa: کپی

en: Copied!
fa: کپی شد!

en: Highlight and copy the following text to your clipboard:
fa: برجسته و کپی کردن متن زیر در کلیپبورد:

en: Regenerate address
fa: تولید مجدد آدرس

en: Cheatin' uh?
fa: اذیت می کنی؟

en: Welcome to {{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}}!
fa: خوش آمدید به {{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}}!

en: Your Jetpack is already connected.
fa: افزونه Jetpack شما متصل شده است.

en: You're fueled up and ready to go, Jetpack is now active.
fa: افزونه فعال است شما آماده و با انگیزه پیش بروید.

en: You're fueled up and ready to go.
fa: شما با انگیزه و آماده رفتن هستید.

en: You are currently running a development version of Jetpack.
fa: شما درحال اجرای نسخه درحال توسعه Jetpack هستید.

en: Submit Beta feedback
fa: ارسال بازخورد نسخه آزمایشی

en: Let us know!
fa: به ما اطلاع دهید!

en: What would you like to see on your Jetpack Dashboard?
fa: دوس دارید در پیشخوان Jetpack چه ببینید؟

[ctx: Navigation item.]
en: Reset Options (dev only)
fa: بازنشاندن تنظیمات (تنها نسخهٔ توسعه‌ای)

en: Saving…
fa: ذخیره....

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Days
fa: روزها

en: Weeks
fa: هفته‌ها

en: Months
fa: ماه‌ها

note: translators: Referring to a number of page views
en: Views today
fa: بازدید های امروز

en: Jetpack Stats Icon
fa: آیکون آمار Jetpack

en: Activate Site Stats
fa: فعال شدن آمار سایت

note: translators: Referring to a number of page views
en: Best overall day
fa: بهترین روز کلی

en: %(number)s View | %(number)s Views
fa[0]: %(number)s مشاهده

note: translators: Referring to a number of page views
en: All-time views
fa: همه بازدیدها

note: translators: Referring to a number of comments
en: All-time comments
fa: همه دیدگاه‌ها

en: Site Backups
fa: پشتیبان‌گیری سایت

en: Set up
fa: راه اندازی

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: ACTIVE
fa: فعال

[ctx: Navigation item. Noun. Links to a debugger tool for Jetpack.]
en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: WordPress.com Terms of Service
fa: WordPress.com شرایط سرویس

[ctx: Shorthand for Terms of Service.]
en: Terms
fa: شرایط

en: Automattic's Privacy Policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی خودکار

[ctx: Shorthand for Privacy Policy.]
en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Unlink me from WordPress.com
fa: قطع ارتباط من از WordPress.com

en: Link to WordPress.com
fa: اتصال به WordPress.com

en: Week of %(date)s
fa: هفته از %(date)s

en: Views: %(numberOfViews)s
fa: مشاهده: %(numberOfViews)s

en: Click to view detailed stats.
fa: برای مشاهده جزئیات آمار سایت کلیک کنید.

en: Security scanning
fa: اسکن امنیتی

en: {{button}}View detailed stats{{/button}}
fa: {{button}}دیدن آمار همراه با جزئیات{{/button}}

en: No results found
fa: نتیجه‌ای یافت نشد

en: View your spam stats
fa: مشاهده آمار اسپم

en: View your security dashboard
fa: مشاههده پیشخوان امنیتی

en: Real-Time Backups
fa: پشتیبان گیری آنی

en: Plugin Updates
fa: بروزرسانی افزونه

en: Uh oh, %(number)s threat found. | Uh oh, %(number)s threats found.
fa[0]: اوه اوه %(number)s تهدید یافت شد.

en: {{a}}Contact Support{{/a}}
fa: {{a}}تماس پشتیبانی{{/a}}

en: No threats found, you're good to go!
fa: تهدیدی یافت نشد، با اطمینان خاطر ادامه دهید.

en: Total malicious attacks blocked on your site.
fa: جمع حملات دفع شده به سایت شما.

en: All plugins are up-to-date. Awesome work!
fa: همه افزونه ها بروز می باشد.کارتان عالی است.

en: {{a}}Activate Protect{{/a}} to keep your site protected from malicious sign in attempts.
fa: برای پاسداری از وب‌گاهتان در برابر تلاش‌های بدخواهان {{a}}پروژه را فعال کنید{{/a}}.

en: Downtime monitor
fa: نظارت بر زمان اَکار

en: {{a}}Turn on plugin autoupdates.{{/a}}
fa: {{a}}روشن کردن بروزرسانی خودکار افزونه‌ها{{/a}}

en: Security
fa: امنیت

en: Performance
fa: عملکرد

en: Unavailable in Dev Mode.
fa: درحالت توسعه دردسترس نیست.

en: Loading…
fa: بارگذاری...

en: {{a}}View backup details{{/a}}.
fa: {{a}}مشاهده جزئیات پشتیبان گیری{{/a}}.

en: Unavailable in Dev Mode
fa: در حالت توسعه دردسترس نیست

en: Activating %(slug)s…
fa: فعال‌سازی %(slug)s…

en: %(slug)s has been activated.
fa: %(slug)s فعال شد.

en: %(slug)s failed to activate. %(error)s
fa: %(slug)s فعالسازی شکست خورد. %(error)s

en: Deactivating %(slug)s…
fa: غیرفعال کردن %(slug)s…

en: %(slug)s has been deactivated.
fa: %(slug)s غیرفعال شد.

en: %(slug)s failed to deactivate. %(error)s
fa: %(slug)s غیرفعال کردن شکست خورد. %(error)s

en: Updating %(slug)s settings…
fa: بروزرسانی %(slug)s تنظیمات...

en: Updated %(slug)s settings.
fa: تنظیمات %(slug)s بروزرسانی شد.

en: Error updating %(slug)s settings. %(error)s
fa: خطای بروزرسانی تنظیمات %(slug)s رخ داد. %(error)s

en: Updating %(slug)s address…
fa: بروزرسانی آدرس %(slug)s

[ctx: Example: "412 Spam comments blocked"]
en: Spam comments blocked.
fa: نظرات اسپم مسدود شده.

en: {{a}}Activate Monitor{{/a}} to receive email notifications if your site goes down.
fa: {{a}}فعالی‌سازی نظارت{{/a}} برای دریافت رایانامه در صورتی که وب‌گاهتان از دسترس خارج شد.

en: Backup
fa: پشتیبان‌گیری

en: Options reset.
fa: تنظیم مجدد تنظیمات

[ctx: Navigation item.]
en: At A Glance
fa: در یک نگاه

[ctx: Navigation item.]
en: Plans
fa: طرح‌ها

[ctx: Navigation item.]
en: Security
fa: امنیت

[ctx: Navigation item.]
en: Writing
fa: نوشتن

en: Regenerated %(slug)s address .
fa: تولید مجدد آدرس %(slug)s

en: Resetting Jetpack options…
fa: تنظیم مجدد تنظیمات Jetpack

en: Options failed to reset.
fa: تنظیمات بازنشانی نشد.

en: Unlinking from WordPress.com
fa: قطع ارتباط از WordPress.com

en: Unlinked from WordPress.com.
fa: قطع ارتباط شده از WordPress.com

en: Error unlinking from WordPress.com. %(error)s
fa: خطای قطع ارتباط از WordPress.com. %(error)s

en: Error regenerating %(slug)s address. %(error)s
fa: تولید مجدد خطا %(slug)s آدرس. %(error)s

en: Google Maps API Key
fa: کلید API نقشه‌های گوگل

note: Translators: placeholder is a URL to support documentation.
en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
fa: در حال حاضرGoogle ملزم کرده‌است که برای استفاده از نقشه‌هایشان وب‌گاهتان از کلید API استفاده کنید. برای دیدن دستورالعمل دریافت کلید <a href="%s">مستندات ما را ببینید</a>.

note: Translators: placeholder is a Dailymotion username, linking to a Dailymotion profile page.
en: Uploaded by %s
fa: بارگذاری‌شده به‌دست %s

en: Maximum Width (px; 220 to 1200):
fa: بیشینهٔ پهنا (به‌پیکسل:۲۲۰ تا ۱۲۰۰):

en: Height (px; at least 200):
fa: بلندا (به پیکسل: دست‌کم ۲۰۰):

en: Profile
fa: شناس‌نامه

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
fa: شما از پیش حسابی روی این وب‌گاه دارید. لطفاً با نام کاربری و گذرواژهٔ خود <a href="%1$s">ثبت ورود کنید</a> و سپس به WordPress.com متصل شوید.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
fa: برای دسترسی به این وب‌گاه به یک حساب WordPress.com نیاز است. برای ثبت ورود روی دکمهٔ زیر کلیک کنید تا یک حساب رایگان WordPress.com بسازید.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
fa: نتوانستیم حساب شما را پیدا کنیم. اگر از پیش حسابی دارید مطمئن شوید به WordPress.com متصل شده‌اید.

en: Invalid image URL
fa: نشانی وب نامعتبر برای تصویر

en: The video has been imported as Attachment ID %d
fa: ویدئو به عنوان پیوست با شناسهٔ %d درون‌ریزی شده‌است

en: An error has been encountered.
fa: خطایی رخ داد.

[ctx: Noun]
en: Format:
fa: قالب:

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
fa: سراسری

en: Portfolio Archive Title
fa: عنوان بایگانی نمونه‌کار

en: Portfolio Archive Content
fa: محتوای بایگانی نمونه‌کار

en: Portfolio Archive Featured Image
fa: تصویر ویژهٔ بایگانی نمونه‌کار

en: Must specify Twitter Timeline id or username.
fa: باید نام کاربری یا شناسهٔ خط زمانی توییتر مشخص شود.

en: No location or theme ID provided in the untappd-menu shortcode.
fa: هیچ مکان یا شناسهٔ پوسته‌ای در کد کوتاه untappd-menu مشخص نشده‌است.

en: Dismiss this notice
fa: مرخص‌کردن این آگاه‌سازی

en: JETPACK_CLIENT__HTTPS is set to NEVER
fa: JETPACK_CLIENT__HTTPS روی NEVER تنظیم شده‌است

en: WordPress reports no SSL support
fa: WordPress گزارش می‌دهد که پشتیبانی از SSL وجود ندارد

en: Response was not OK:
fa: پس قابل‌قبول نبود:

en: Outbound HTTPS not working
fa: HTTPS برون‌سو کار نمی‌کند

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
fa: وب‌گاه شما نتوانست از راه HTTPS به WordPress.com متصل شود. دلایل مختلفی ممکن است وجود داشته باشد از جمله گواهی‌نامه‌های SSL دارای خطا، پیکربندی نادرست یا نبودن کتاب‌خانه‌های SSL، یا مشکلاتی در شبکه.

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
fa: جت‌پک روزی یک‌بار وجود پشتیبانی از HTTPS را دوباره آزمایش می‌کند، اما برای آزمایش بی‌درنگ می‌توانید اینجا کلیک کنید:

en: Try again
fa: تلاش دوباره

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
fa: برای کمک بیشتر <a href="%1$s">اشکال‌زدای اتصال</a> یا <a href="%2$s" target="_blank">توصیه‌های اشکال‌زدایی</a> را بیازمایید.

en: Checking
fa: در حال بررسی

en: This user is linked and ready to fly with Jetpack.
fa: کاربر متصل و آمادهٔ پرواز با Jetpack است.

en: Testimonial Archive Title
fa: عنوان بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial Archive Content
fa: محتوای بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Infinite Scroll Behavior
fa: رفتار نوردش بی‌پایان

en: Check to load posts as you scroll. Uncheck to show clickable button to load posts
fa: برای بارگیری نوشته‌ها هم‌زمان با نوردش تیک بزنید. برای بارگیری از راه دکمه‌های کلیک‌شونده تیک را بردارید.

en: Check the box above to record each new set of posts loaded via Infinite Scroll as a page view in Google Analytics.
fa: برای اینکه هر دسته از نوشته‌هایی که در نوردش بی‌پایان بارگیری می‌شوند به عنوان یک نمایش صفحه در Google Analytics ضبط شوند، چهارگوش بالا را تیک بزنید.

en: Click to share on WhatsApp
fa: برای اشتراک‌گذاری روی WhatsApp کلیک کنید

en: Click to share on Telegram
fa: برای اشتراک‌گذاری روی Telegram کلیک کنید

[ctx: recipe]
en: Servings
fa: خوراک‌ها

[ctx: recipe]
en: Time
fa: زمان

[ctx: recipe]
en: Difficulty
fa: سختی

[ctx: recipe]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: recipe]
en: Ingredients
fa: اجزای غذا

[ctx: recipe]
en: Directions
fa: دستورالعمل

en: Log in as <span>%s</span>
fa: ثبت ورود به عنوان <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
fa: ثبت ورود به عنوان یک کاربر دیگر WordPress.com

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
fa: هم‌اکنون می‌توانید با متصل‌کردن حساب WordPress.com به %s در زمانی که صرف ثبت ورود می‌شود صرفه‌جویی کنید.

en: Or
fa: یا

en: Log in with username and password
fa: با نام کاربری و گذرواژه ثبت ورود کنید

en: Jetpack is not active on this site.
fa: Jetpack روی این وب‌گاه فعال نیست.

en: Manage Plugins
fa: مدیریت افزونه‌ها

en: There are no posts to display. <a href="%s" target="_blank">Want more traffic?</a>
fa: نوشته‌ای برای نمایش وجود ندارد. <a href="%s" target="_blank">ترافیک بیشری می‌خواهید؟</a>

en: seconds
fa: ثانیه

note: Translators: example of usage of this is "Start Video After 10 seconds"
en: Start Video After
fa: راه‌اندازی ویدئو پس از

en: Video Width
fa: پهنای ویدئو

en: Video ID
fa: شناسهٔ ویدئو

en: High definition on by default
fa: کیفیت بالا به صورت پیش‌فرض فعال

en: Autoplay video on page load
fa: پخش خودکار پس از بارگیری صفحه

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
fa: پیوندزدن عنوان ویدئو به نشانی وب آن در VideoPress.com

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
fa: تنها از codecهای متن‌باز استفاده شود (ممکن است از کارایی بکاهد)

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
fa: از Flash Player قدیمی استفاده شود (توصیه نمی‌شود)

en: pixels
fa: پیکسل

en: Loop video playback
fa: تکرار در پخش ویدیو

en: Invalid Video GUID!
fa: GUID ویدیو اشتباه است!

en: VideoPress Shortcode
fa: کد کوتاه ویدیوپرس

en: Fill out my Wufoo form!
fa: فرم Wufoo من را پر کن!

en: You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
fa: هنگام مجازکردن Jetpack لازم است در وب‌نوشت WordPress خود ثبت ورود کرده باشید.

note: translators: URLs to Jetpack support pages.
en: Some themes and plugins have <a href="%1$s" target="_blank">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s" target="_blank">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
fa: بعضی از قالب‌ها و افزونه‌ها <a href="%1$s" target="_blank">تداخل‌های شناخته‌شده‌ای </a> با Jetpack دارند – <a href="%2$s" target="_blank">فهرست</a> را بررسی کنید. (همچنین می‌توانید <a href="%3$s" target="_blank">صفحه‌های پشتیبانی Jetpack</a> یا <a href="%4$s" target="_blank">انجمن پشتیبانی Jetpack</a> را برای دیدن تجربیات و حل مشکلات دیگران مرور کنید.)

en: We had an issue connecting Jetpack; deactivate then reactivate the Jetpack plugin, then connect again.
fa: مشکلی در اتصال جت‌پک داشتیم: افزونهٔ جت‌پک را غیرفعال و سپس فعال کنید و آنگاه دوباره متصل شوید.

en: There was an issue connecting your Jetpack. Please click "Connect to WordPress.com" again.
fa: مشکلی در اتصال جت‌پک شما رخ داد. لطفاً دوباره روی «متصل‌شدن به WordPress.com» کلیک کنید.

en: images
fa: تصاویر

en: An error occurred while downloading blog information
fa: خطایی هنگام بارگیری اطلاعات وب‌نوشت رخ داد

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
fa: مرتب‌سازی برترین نوشته‌ها و صفحه‌ها بر پایهٔ:

en: Views
fa: بازدیدها

note: translators: %s is a URL
en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
fa: شما در حال اجرای Jetpack  روی یک <a href="%s" target="_blank">کارساز آماده‌سازی</a> هستید.

en: Invalid site information returned from remote.
fa: اطلاعات وب‌گاه دریفات‌شده از دوردست نامعتبر است.

en: No posts data returned by remote.
fa: هیچ داده‌ای در مورد نوشته‌ها از دوردست دریافت نشد.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
fa: اطلاعاتی در مورد این وب‌نوشت هم‌اکنون در حال دریافت‌شدن است.

en: Cannot load blog information at this time.
fa: امکان بارگیری اطلاعات وب‌نوشت در این لحظه وجود ندارد.

en: Cannot load blog posts at this time.
fa: امکان بارگیری اطلاعات نوشته‌های وب‌نوشت در این لحظه وجود ندارد.

en: You must specify a valid blog URL!
fa: می‌باید نشانی وب‌نوشت معتبری را وارد کنید!

en: Detailed information
fa: ریز اطلاعات

en: An error occurred while downloading blog posts list
fa: خطایی هنگام بارگیری فهرست نوشته‌های وب‌نوشت رخ داد

en: Social Menu
fa: گزینگان اجتماعی

en: An error occurred fetching the remote data.
fa: خطایی هنگام دریافت اطلاعات دوردست رخ داد.

en: Invalid remote response.
fa: پاسخ دوردست نامعتبر است.

en: Facebook Page Plugin
fa: افزونهٔ صفحهٔ فیسبوک

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
fa: از افزونه صفحهٔ فیسبوک برای متصل‌کردن بازدیدکنندگانتان به صفحهٔ فیسبوک خود استفاده کنید

en: XML Sitemap
fa: نقشهٔ XML وب‌گاه

en: Click to share on Facebook
fa: برای اشتراک‌گذاشتن فیسبوک خود کلیک کنید

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
fa: نقشه‌های وب‌گاه

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
fa: شدآمد

note: translators: %s is the name of a theme
en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
fa: اگر مشکل شما شناخته‌شده نیست و یا مربوط به یک افزونه است، فعال‌سازی %s (پوستهٔ پیش‌فرض WordPress) را  بیازمایید.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
fa: اگر مشکل شما شناخته‌شده نیست و یا مربوط به یک افزونه است، فعال‌سازی پوستهٔ پیش‌فرض WordPress را بیازمایید.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
fa: اگر این کار مشکل را حل کرد، معنایش این است که یک جای کار پوستهٔ شما می‌لنگد – به نویسندهٔ پوسته اطلاع دهید.

note: translators: %s is the name of a form field
en: %s requires at least one selection
fa: %s دست کم نیازمند یک گزیده است

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}}  We're sorry for the inconvenience. Please try again later, if the issue continues please contact support with this message: %(error_key)s
fa: {{s}}جت‌پک شما مشکل کوچکی دارد.{{/s}}  از بابت مشکل پیش‌آمده عذرخواهیم. لطفاً در زمانی دیگر دوباره آزمایش کنید، اگر مشکل ادامه داشت لطفاً ضمن ارسال این پیام با پشتیبانی تماس بگیرید: %(error_key)s

note: translators: %1$s is link to author posts, %2$s is author display name
en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
fa: <span>نویسنده:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: You must specify an option_name
fa: می‌باید یک option_name ذکر کنید

en: You must specify a whitelisted option_name
fa: می‌باید یک option_name برای فهرست سفید ذکر کنید

en: You must specify an option_value
fa: می‌‌باید یک option_value ذکر کنید

en: Comments are not allowed.
fa: دیدگاه مجاز نیست.

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
fa: آی‌شما (%1$s) به عنوان نقض‌کنندهٔ بالقوهٔ امنیت پرچم گرفته است.

en: All pages
fa: همه‌ی برگه‌ها

note: translators: %s is a social network name, e.g. Facebook.
en: %s username:
fa: نام کاربری %s:

en: Theme
fa: پوسته

en: Layout
fa: طرح

en: The email address has opted out of subscription emails. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
fa: رایانشانی از دریافت رایانامه‌های اشتراک کناره‌گیری کرده است. <br /> می‌توانید ترجیحات خود را در <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a> مدیریت کنید

en: Manage your email preferences.
fa: ترجیحات رایانامهٔ خود را مدیریت کنید

en: Testimonial list navigation
fa: ناوبری فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonials list
fa: فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: Project type list
fa: فهرست انواع پروژه‌ها

en: Project tag list navigation
fa: ناوبری فهرست برچسب‌های پروژه‌ها

en: Project tag list
fa: فهرست برچسب‌های پروژه‌ها

en: Filter Testimonials list
fa: پالایش فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: Menu items list
fa: فهرست موارد گزینگان

en: Filter projects list
fa: پالایش فهرست پروژه‌ها

en: Project list navigation
fa: ناوبری فهرست پروژه‌ها

en: Projects list
fa: فهرست پروژه‌ها

en: Project type list navigation
fa: ناوبری فهرست انواع پروژه‌ها

en: Menu item labels list
fa: فهرست برچسب‌های موارد گزینگان

en: Menu item list navigation
fa: ناوبری فهرست موارد گزینگان

en: Filter menu items list
fa: پالایش فهرست موارد گزینگان

en: Menu section list navigation
fa: ناوبری فهرست بخش‌های گزینگان

en: Menu section list
fa: فهرست بخش‌های گزینگان

en: Filter comics list
fa: پالایش فهرست کمیک‌ها

en: Comics list navigation
fa: ناوبری فهرست کمیک‌ها

en: Comics list
fa: فهرست کمیک‌ها

en: Menu item label list navigation
fa: ناوبری فهرست برچسب موارد گزینگان

en: Show all
fa: نمایش همگی

en: Checkbox with Multiple Items
fa: جعبهٔ تیک‌پذیر با چند گزینه

en: Site successfully connected.
fa: وب‌گاه با موفقیت متصل شد.

en: Activated
fa: فعال شد

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
fa: به مدیران وب‌گاه‌ها اجازه داده شود ارتباطات خودشان را مدیریت کنند (متصل‌شدن به و جدا شدن از <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>)

note: Author of the plugin
en: Automattic
fa: اتوماتیک

note: Description of the plugin
en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
fa: نیروی ابر ورپرس.کام را به وردپرس خودمیزبان خود بیاورید. جت‌پک این امکان را به شما می‌دهد که وب‌نوشتتان را به حساب وردپرس.کام متصل کنید و بتوانید از ویژگی‌های قدرتمندی که تنها برای حساب‌های وردپرس.کام در دسترس است استفاده کنید.

en: Disconnecting Jetpack
fa: در حال قطع اتصال جت‌پک

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
fa: کار با مدیریت جت‌پک چندوب‌گاهه را با اتصال آغاز کنید.

en: Get started with Jetpack Multisite
fa: کار با جت‌پک چندوب‌گاهه را آغاز کنید

en: Jetpack Network Settings Updated!
fa: تنظیمات شبکهٔ جت‌پک به‌روز شد!

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
fa: جت‌پک روی شبکه فعال شده است و آگاه‌سازی‌ها را می‌توان مرخص کرد.

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Network Settings
fa: تنظیمات شبکه

en: Protect whitelist
fa: فهرست سفید محفاظت

en: Sub-site override
fa: اولویت‌بخشی روی زیروب‌گاه‌ها

en: These settings affect all sites on the network.
fa: این تنظیمات روی تمامی وب‌گاه‌های این شبکه تأثیر خواهند گذاشت.

en: Disconnect your account
fa: حساب خود را جدا کنید

note: Translators: Placeholder is the name of a widget.
en: %s (Jetpack)
fa: %s (جت‌پک)

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: A simple widget that displays social media icons.
fa: یک ابزارک ساده که نقشک‌های شبکه‌های اجتماعی را نمایش می‌دهد.

en: Address:
fa: آدرس:

en: Alternate text:
fa: متن جایگزین:

en: Attachment Page
fa: پوستهٔ پیوست‌ها

en: Blog URL:
fa: نشانی وب وب‌نوشت:

en: Blue
fa: آبی

en: Border Color (hex):
fa: رنگ کادر (hex):

en: Caption:
fa: برنگاشت:

en: Category
fa: دسته

en: Center
fa: میان‌چین

en: Choose Images
fa: تصاویر را برگزینید

en: Contact Info
fa: اطلاعات تماس

en: Currently Reading
fa: هم‌اکنون می‌خوانم

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Email Address
fa: رایانشانی سفارشی

en: Delete
fa: حذف

en: Display WordPress Posts
fa: نمایش نوشته‌های وردپرس

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
fa: نمایش یک نسخهٔ کوچک از شناسنامهٔ گراواتار شما

en: Display a photo gallery or slideshow
fa: نمایش یک گالری عکس یا نمایش اسلاید

en: Display an image in your sidebar
fa: نمایش عکس در ستون کناری شما

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
fa: نمایش یک ابزارک رسمی خط زمانی توییتر توکار.

en: Display as:
fa: نمایش به صورت:

en: Display your books from Goodreads
fa: کتاب‌های Goodreads خود را نمایش دهید

en: Display a map with your location, hours, and contact information.
fa: مکان، ساعت‌ها و اطلاعات تماس‌تان را نمایش دهید.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
fa: نمایش فهرستی از نوشته‌های اخیر یک وب‌نوشت وردپرس.کام یا دارای جت‌پک دیگر.

en: Edit Your Profile
fa: شناسنامهٔ خود را ویرایش کنید

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
fa: نشانی وب یک وب‌گاه وردپرس.کام یا دارای جت‌پک را وارد کنید.

en: Error loading profile
fa: خطا در بارگذاری شناسنامه

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
fa: صفحه

en: Facebook Page URL
fa: پیوند صفحهٔ فیس‌بوک

en: Feed(s) to Display:
fa: خوراک‌هایی که نمایش داده می‌شوند:

en: Follow me on Twitter
fa: مرا در توییتر دنبال کنید

en: Goodreads
fa: گودریدز

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
fa: شناسهٔ کاربری عددی Goodreads <a href="%s" target="_blank">(دستورالعمل)</a>:

en: Gravatar Profile
fa: شناسنامه‌ی گراواتار

en: Green
fa: سبز

en: Hours & Info
fa: ساعت‌ها و اطلاعات

en: Hours:
fa: ساعات:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
fa: اگر خالی باشد، تلاش خواهیم کرد تا اندازهٔ تصویر را تشخیص دهیم.

en: Image
fa: عکس

en: Image Alignment:
fa: چینش تصویر:

en: Image Color:
fa: رنگ تصویر:

en: Image Grid
fa: شبکه‌بندی تصویر

en: Image Link
fa: پیوند تصویری

en: Image List
fa: فهرست تصویری

en: Image Settings:
fa: تنظیمات تصویر:

en: Image Size:
fa: اندازهٔ تصویر:

en: Image URL:
fa: نشانی وب تصویر:

en: Image title:
fa: عنوان تصویر:

en: Images:
fa: تصاویر:

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
fa: شناسهٔ کاربری معتبر نیست. لطفاً شناسهٔ عددی Goodreads خود را بازبینی و دوباره وارد کنید.

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
fa: به نظر می‌رسد نشانی وب فیسبوک شما به درستی پیکربندی نشده است. لطفاً موضوع را در <a href="%s">widget تنظیماتتان</a> بررسی کنید.

en: Large
fa: بزرگ

en: Layout Options:
fa: گزینه‌های چیدمان:

en: Left
fa: چپ

en: Link To:
fa: پیوند به:

en: Link URL (when the image is clicked):
fa: نشانی وب پیوند (هنگامی که تصویر کلیک می‌شود):

en: Links to services that you use across the web.
fa: پیوندهایی به خدماتی که شما در سطح وب استفاده می‌کنید.

en: Links to your blog's RSS feeds
fa: پیوندهایی به خوراک آر‌اس‌اس وب‌نوشت شما

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
fa: پیوندهایی به وب‌گاه‌ها و وب‌نوشت‌هایتان یا هر وب‌گاهی که در توصیف کیستی شما کمک می‌کند.

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
fa: ناهار: ۱۱ق.ظ. - ۲ب.ظ. 
    شام: د-پ ۵ب.ظ. - ۱ب.ظ.، ج-ش:۵ب.ظ. - ۱ق.ظ.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
fa: بیشینهٔ نوشته‌هایی که نمایش داده می‌شوند (بیشتر از 10 نباشد):

en: Media File
fa: پروندهٔ رسانه‌ای

en: Medium
fa: میانه

en: My Tweets
fa: توییت‌های من

en: No Borders
fa: بدون کادر

en: No Footer
fa: بدون پاورقی

en: No Header
fa: بدون سرآیند

en: No Scrollbar
fa: بدون نوار نوردش

[ctx: Noun]
en: User
fa: کاربر

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
fa: نویسنده

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
fa: نقش

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
fa: تاریخ

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
fa: برچسب

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
fa: رده‌بندی

en: Number of Posts to Display:
fa: شمار نوشته‌ها برای نمایش:

en: Open link in a new window/tab
fa: باز کردن پیوند در یک پنجره/صفحک تازه

en: Open links in new window/tab:
fa: بازکردن پیوندها در پنجره یا سربرگ تازه:

en: Opens in new window
fa: در یک پنجرهٔ تازه باز می‌شود

en: Orange
fa: نارنجی

en: Personal Links
fa: پیوندهای شخصی

en: Phone:
fa: تلفن:

en: Pink
fa: صورتی

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Posts & Comments
fa: نوشته‌ها و دیدگاه‌ها

en: Purple
fa: بنفش

en: RSS Links
fa: پیوندهای RSS

en: Random Order:
fa: ترتیب تصادفی:

en: Recent Posts
fa: نوشته‌های تازه

en: Red
fa: قرمز

en: Right
fa: راست

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
fa: کاربری را گزینش کنید و یا «سفارشی» را برگزینید و یک رایانشانی سفارشی وارد نمایید.

en: Shelf:
fa: قفسه:

en: Show Account Links
fa: نمایش پیوندهای حساب

en: Show Cover Photo
fa: نمایش عکس جلد

en: Show Excerpts:
fa: نمایش چکیده‌ها:

en: Show Faces
fa: نمایش صورت‌ها

en: Show Featured Image:
fa: نمایش تصویر ویژه:

en: Show Page Posts.
fa: صفحه‌نوشته‌ها نمایش داده شود.

en: Show Personal Links
fa: نمایش پیوندهای شخصی

en: Show map
fa: نمایش نقشه

en: Show profile photos in the plugin.
fa: نمایش تصاویر شناس‌نامه در افزونه.

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
fa: یا

en: Shows your most viewed posts and pages.
fa: پربازدیدترین نوشته‌ها و صفحه‌های شما را نمایش می‌دهد.

en: Silver
fa: نقره‌ای

en: Skip
fa: پریدن

en: Small
fa: کوچک

en: Social
fa: اجتماعی

en: Style:
fa: سبک:

en: Subscribe to %s
fa: مشترک‌شدن در %s

en: Text & Image Links
fa: پیوند‌های تصویری و متنی

en: Text Link
fa: پیوند متنی

en: Text List
fa: فهرست متنی

en: The widget only works with Facebook Pages.
fa: این ابزارک تنها با صفحه‌های فیسبوک کار می‌کند.

en: Tiles
fa: کاشی‌ها

en: Timeline Theme:
fa: پوستهٔ تایم‌لاین:

en: Title:
fa: عنوان:

en: Top Posts &amp; Pages
fa: برترین نوشته‌ها و صفحه‌ها

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
fa: نوشته‌ها و صفحه‌های برتر، محاسبه‌شده بر پایهٔ بازدیدهای ۲۴-۴۸ ساعت گذشته. مدتی زمان می‌برد تا تغییر کنند.

en: Transparent Background
fa: پس‌زمینه شفاف

en: Twitter Timeline
fa: تایم‌لاین توییتر

en: Types of pages to display:
fa: انواع صفحه‌ها برای نمایش:

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
fa: -- گزینش --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
fa: نهفتن

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
fa: نمایش

en: Verified Services
fa: خدمات درستی‌سنجی شده

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
fa: دیدن شناسنامهٔ %1$s روی %2$s

en: View Full Profile &rarr;
fa: مشاهدهٔ شناسنامهٔ کامل &rarr;

en: Visibility
fa: رویت‌پذیری

en: What's a Gravatar?
fa: گراواتار چیست؟

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
fa: است

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
fa: نیاز است چیزی که باید در این <a href="%s">ابزارک شناسنامهٔ گراواتار</a> نمایش می‌یابد را برگزینید.

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
fa: برای خواندن

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
fa: خوانده‌ام

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
fa: %s اگر:

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
fa: لازم است شناسهٔ کاربری عددی خود را برای <a href="%1$s">ابزراک Goodreads</a> وارد کنید تا به درستی کار کند. <a href="%2$s" target="_blank">دستورالعمل کامل</a>.

en: Twitter Username:
fa: نام کاربری توییتر:

en: Carousel
fa: گردونه

en: Automatic Update
fa: به‌روزرسانی خودکار

note: Translators: Stats dashboard widget postviews list: "$post_title $views Views".
en: %1$s %2$s Views
fa: %1$s %2$s بازدید

en: %s Error
fa: خطای %s

en: &mdash; Select &mdash;
fa: &mdash; گزینش کنید &mdash;

en: 404 error page
fa: صفحه‌ی خطای 404

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
fa: <strong>%s</strong> مجاز به جاسازی وب‌گاه نیست.

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
fa: برای اینکه به دیگران اجازه دهید در وب‌نوشت شما مشترک شوند یک فرم نام‌نویسی رایانامه بیفزایید.

en: Add logo
fa: افزودن نشان‌واره

en: All author pages
fa: همهٔ صفحه‌های نوسنده‌ها

en: All category pages
fa: همهٔ صفحه‌های دسته‌ها

en: All date archives
fa: همهٔ بایگانی‌های تاریخ

en: All tag pages
fa: همهٔ صفحه‌های برچسب‌ها

en: All taxonomy pages
fa: تمام صفحه‌های رده‌بندی

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
fa: خطای ناشناخته‌ای رخ داد. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Archive page
fa: صفحهٔ بایگانی

en: Blog follow email text
fa: متن رایانامهٔ دنبال‌کردن وب‌نوشت

en: Change logo
fa: تغییر نشان‌واره

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
fa: اینکه بازدیدکنندگانتان بتوانند مشترک دیدگاه‌ها یا نوشته‌هایتان یا هردو شوند را تغییر دهید.

en: Chart stats by
fa: کشیدن آمار براساس

en: Choose logo
fa: گزیدن نشان‌واره

en: Circles
fa: دایره‌ها

en: Comment follow email text
fa: متن رایانامهٔ دنبال‌کردن دیدگاه

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
fa: امکان دریافت شناسانهٔ بارگذاری ویدئوپرس نبود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Count the page views of registered users who are logged in.
fa: شمارش بازدیدهای کاربران نام‌نویسی‌شده‌ای که وارد شده‌اند.

en: Daily archives
fa: بایگانی‌های روزانه

en: Display Header Text
fa: نمایش متن سرآیند

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
fa: نمایش همهٔ تصاویر گالری‌های خود را در یک موزاییک خوش‌نما داشته باشید.

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
fa: گزینگان اشتراک‌گذاری را به نمایش درآورید و به مشاهده‌کنندگان اجازه دهید این فیلم را جاسازی کرده یا بارگیری کنند

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
fa: به‌سادگی همهٔ نوسته‌هایی که دارای <a href="%1$s">برچسب «ویژه»</a> هستند را ویژه کنید یا برچسب دلخواه خود را برای این کار انتخاب نمایید. پوستهٔ شما از %2$s نوشته در پهنهٔ مطالب ویژه پشتیبانی می‌کند.

en: Email Address:
fa: رایانشانی:

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
fa: برای اشتراک در این وب‌نوشت و دریافت آگاه‌سازی از نوشته‌های تازه از راه رایانامه، رایانشانی خود را وارد کنید.

en: Featured Content
fa: مطالب ویژه

en: Follow Blog
fa: دنبال‌کردن وب‌نوشت

en: Follow Comments
fa: دنبال‌کردن دیدگاه‌ها

en: Follower Settings
fa: تنظیمات دنبال‌کنندگان

en: Front page
fa: صفحهٔ نخست

en: Hide the stats smiley face image.
fa: نهفتن تصویر صورتک خندان آمارگیری.

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
fa: درود.
    
    شما یکی از نوشته‌های ما را دنبال کردید. این یعنی هرگاه دیدگاه‌های تازه‌ای فرستاده شوند را از راه رایانامه آگاه خواهید شد.
    
    برای فعال‌سازی، روی دکمهٔ تأیید در زیر کلیک کنید. اگر بر این باورید که اشتباهی شده، این پیام را نادیده بگیرید و ما دیگر هرگز مزاحم شما نخواهیم شد.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
fa: درود.
    
    شما به‌تازگی نوشته‌های این وب‌نوشت را دنبال کردید. این یعنی نوشته‌های تازه را از راه رایانامه دریافت خواهید کرد.
    
    برای فعال‌سازی، روی دکمهٔ تأیید در زیر کلیک کنید. اگر بر این باورید که اشتباهی شده، این پیام را نادیده بگیرید و ما دیگر هرگز مزاحم شما نخواهیم شد.

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
fa: متن معرفی‌ای که برای افرادی که یکی از نوشته‌های وب‌نوشت شما را دنبال می‌کنند فرستاده می‌شود. (جزئیات تأیید و وب‌گاه به طور خودکار برایتان افزوده خواهد شد.)

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
fa: متن معرفی که برای کسانی که وب‌نوشت شما را دنبال می‌کنند فرستاده می‌شود. (جزئیات وب‌گاه و تأیید به طور خودکار افزوده خواهد شد.)

en: Jetpack Subscriptions Settings
fa: تنظیمات اشتراک‌های جت‌پک

note: translators: %s: number of folks following the blog
en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
fa[0]: به %s مشترک دیگر بپیوندید

en: Loading video...
fa: در حال بارگذاری فیلم...

en: Loading&hellip;
fa: بارگذاری&hellip;

en: Location of the Ogg video file.
fa: محل پرونده‌های تصویری Ogg.

en: Logged In
fa: وارد شده

en: Logged Out
fa: وارد نشده

en: Logo
fa: نشان‌واره

en: Monthly archives
fa: بایگانی ماهانه

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
fa: داده‌ای برای شناساگر ویدئوپرس پیدا نشد: <strong>%s</strong>.

en: No logo set
fa: هیچ نشان‌واره‌ای تنظیم نشده است

en: Notify me of follow-up comments by email.
fa: مرا از دیدگاه‌های پس از این با رایانامه آگاه کن.

en: Notify me of new posts by email.
fa: مرا از نوشته‌های تازه با رایانامه آگاه کن.

en: Ogg File URL
fa: نشانی وب پروندهٔ Ogg

en: Optional text to display to your readers:
fa: متن اختیاری که برای خوانندگان شما نمایش داده می‌شود:

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
fa: برای اجرای %s به جاوا اسکرپیت نیاز است.

en: Please verify your birthday.
fa: خواهشمندیم زادروز خود را درستی‌سنجی نمایید.

en: Post type:
fa: نوع نوشته:

en: Posts page
fa: صفحهٔ نوشته‌ها

en: Publisher limits playback of video embeds.
fa: ناشر پخش فیلم‌های جاسازی‌شده را محدود کرده است.

en: Remove logo
fa: برداشتن نشان‌واره

en: Search results
fa: نتایج جست‌وجو

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
fa: نقش‌هایی را که می‌توانند گزارش‌های آماری را ببینند برگزینید.

en: Set as logo
fa: تنظیم به عنوان نشان‌واره

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
fa: نمایش گزینهٔ <em>«دنبال‌کردن وب‌نوشت»</em> در فرم دیدگاه

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
fa: نمایش یک گزینهٔ <em>'دنبال‌کردن دیدگاه‌ها'</em> درون فرم بیان دیدگاه

en: Show top posts over
fa: نمایش برترین نوشته در

en: Show top search terms over
fa: نمایش برترین عبارات جست‌وجو در

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
fa[0]: شمار مشترکان نمایش داده شود؟ (%s مشترک)

en: Site Logo
fa: نشان‌واره وب‌گاه

en: Sorry, nothing to report.
fa: متأسفانه, هیچ گزارشی موجود نیست.

en: Square Tiles
fa: کاشی‌های مربعی

en: Static page:
fa: صفحه‌ی ایستا:

en: Stats
fa: آمار

en: Submit
fa: فرستادن

en: Subscribe
fa: مشترک شدن

en: Subscribe Button:
fa: دکمهٔ اشتراک:

en: Subscribe Placeholder:
fa: جانگه‌دار اشتراک:

en: Subscribe to Blog via Email
fa: اشتراک در وب‌نوشت از راه رایانامه

en: Success Message Text:
fa: متن پیام موفقیت:

en: Tag name
fa: نام برچسب

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
fa: افزونهٔ ویدئوپرس نتوانست با کارسازهای ویدئوپرس تماس بگیرد. رایج‌ترین علت این مشکل پیکربندی نادرست افزونه است. لطفاً دوباره نصب کنید یا ارتقا دهید.

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
fa: رایانشانی‌ای که وارد کردید نامعتبر بود. لطفاً بررسی و دوباره تلاش کنید.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
fa: تنظیمات مربوط به مطالب ویژه به <a href="%s">نما &rarr; سفارشی‌سازی</a> منتقل شده است.

en: There was an error when subscribing. Please try again.
fa: خطایی هنگام اشتراک رخ داد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
fa: این تنظیمات رایانامه‌هایی را که از وب‌نوشت شما به دنبال‌کننده‌ها ارسال می‌شود تغییر می‌دهد.

en: This video is intended for mature audiences.
fa: این فیلم برای مخاطبین بالغ در نظر گرفته شده است.

en: Tiled Columns
fa: ستون‌های کاشی‌کاری‌شده

en: Tiled Mosaic
fa: موزاییک فرش‌شده

en: Top Posts
fa: برترین نوشته‌ها

en: Top Searches
fa: برترین جست‌و‌جوها

en: VideoPress
fa: ویدئوپرس

en: View stats on WordPress.com right now
fa: همین حالا آمار را روی WordPress.com ببینید.

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
fa: بازدیدهای ۴۸ ساعت گذشته. برای دیگر آمارهای وب‌گاه کلیک کنید.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
fa: نتوانستیم در این لحظه به آمار شما دست پیدا کنیم. لطفاً برای تلاش دوباره این صفحه‌ها بازآوری کنید.

en: Website Verification Services
fa: خدمت‌های شناسایی وب‌گاه

en: Widget title:
fa: عنوان ابزارک:

en: Yearly archives
fa: بایگانی‌های سالانه

en: day
fa: روز

en: month
fa: ماه

en: the past day
fa: روز گذشته

en: the past month
fa: ماه پیش

en: the past quarter
fa: فصل گذشته

en: the past week
fa: هفتهٔ پیش

en: the past year
fa: سال گذشته

en: this video
fa: این فیلم

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
fa: ببینید: %s

en: week
fa: هفته

en: Jetpack Subscriptions:
fa: اشتراک‌های جت‌پک:

en: Don&#8217;t send this to subscribers
fa: این را برای مشترک‌ها نفرست

en: Blog Subscriptions
fa: اشتراک‌های وب‌نوشت

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
fa: آمار وب‌گاه شما با فعال‌سازی جاوا اسکریپت بهتر کار می‌کند.

en: View Site Stats without JavaScript
fa: دیدن آمارهای وب‌گاه بدون جاوا اسکریپت

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. In your report please include the information below.
fa: نتوانستیم در این لحظه به آمار شما دست پیدا کنیم. لطفاً برای تلاش دوباره این صفحه‌ها بازآوری کنید. اگر این خطا ادامه داشت لطفاً  <a href="%1$s" target="_blank">با پیشتیبانی تماس بگیرید</a>. لطفاً در گزارش خود اطلاعات زیر را هم بیاورید.

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
fa: پیروزی! رایانامه‌ای برای تأیید اشتراک برایتان فرستاده شد. لطفاً آن را بیابید و برای آغاز اشتراک روی «تأیید دنبال‌کردن» کلیک کنید.

en: Upload videos
fa: بارگذاری ویدئو

en: This video requires <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
fa: این ویدئو برای پخش‌شدن نیازمند <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> است.

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
fa: شما <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">سطح آزادی</a> لازم برای دیدن این ویدئو را ندارید. با گرفتن ارتقا، از نرم‌افزارهای آزاد نیز حمایت کنید.

en:  (Opens in new window)
fa:  (در پنجرۀ تازه باز می‌شود)

en: Add a new service
fa: افزودن یک خدمت تازه

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
fa: دکمه‌های اشتراک‌گذاری را به وب‌نوشت خود بیفزایید و به بازدیدکنندگانتان اجازه دهید تا نوشته‌ها را با دوستانشان به اشتراک بگذارند.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
fa: خطایی هنگام ایجاد خدمت اشتراک‌گذاری تازه‌‌تان رخ داد  - لطفاً بررسی کنید که جزئیات را درست وارد کرده‌اید.

en: Available Services
fa: خدمات در دسترس

en: Button style
fa: سبک دکمه

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
fa: امکان کنارآ«دن با کلوچک‌های تغییرمسیر وجود ندارد زیرا سرایندها از پیش فرستاده شده‌اند.

en: Click to Press This!
fa: برای نـشر ایـن کلیک کنید!

en: Click to autoplay the presentation!
fa: برای پخش خودکار ارائه کلیک کنید!

en: Click to email this to a friend
fa: برای رایانامه کردن این به دوستان کلیک کنید

en: Click to print
fa: برای چاپ کردن کلیک کنید

en: Click to share on LinkedIn
fa: برای به اشتراک گذاشتن روی لینکداین کلیک کنید

en: Click to share on Pinterest
fa: برای اشتراک‌گذاردن روی پین‌ترست کلیک کنید

en: Click to share on Pocket
fa: کلیک نمایید تا روی Pocket اشتراک گذاشته شود

en: Click to share on Reddit
fa: برای به اشتراک گذاشتن در رددیت کلیک کنید

en: Click to share on Tumblr
fa: برای اشتراک‌گذاری روی تامبلر کلیک کنید

en: Click to share on Twitter
fa: برای به اشتراک گذاشتن در توییتر کلیک کنید

en: Click to view slideshow.
fa: برای دیدن نمایش پرده‌ای کلیک کنید.

en: Close
fa: بستن

en: Create Share Button
fa: ساخت دکمهٔ اشتراک‌گذاری

en: Disable CSS and JS
fa: غیرفعال کردن جاوا اسکریپت و سی‌اس‌اس

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
fa: خدماتی را که می‌خواهید کارا کنید به جعبهٔ زیر بکشید و رها کنید.

en: Email check failed, please try again
fa: بررسی رایانشانی نافرجام ماند، خواهشمندیم دوباره تلاش کنید

en: Enabled Services
fa: خدمات کارا

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
fa: نشانی وب شمایلی به اندازهٔ ۱۶×۱۶پیکسل که می‌خواهید برای این خدمت استفاده کنید را وارد نمایید.

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Google
fa: گوگل

en: Icon
fa: شمایل

en: Icon + text
fa: شمایل + متن

en: Icon URL
fa: نشانی وب شمایل

en: Icon only
fa: تنها شمایل

en: Invalid JSON
fa: JSON نامعتبر

en: LinkedIn
fa: لینکداین

en: Live Preview
fa: پیش‌نمایش زنده

en: Log in with WordPress.com
fa: ثبت ورود از راه WordPress.com

en: Match by Email
fa: همخوانی برپایهٔ رایانشانی

en: More
fa: بیشتر

en: Official buttons
fa: دکمه‌های رسمی

en: Pinterest
fa: پین‌ترست

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
fa: لطفا توجه داشته باشید که چون وب‌گاه شما خصوصی است خدمات محدود شده‌اند.

en: Post was not sent - check your email addresses!
fa: نوشته فرستاده نشد - رایانشانی‌های خود را بررسی کنید!

en: Press This
fa: نشر این

en: Print
fa: چاپ

en: Reddit
fa: رِدیـت

en: Remove Service
fa: برداشتن خدمت

en: Require Two-Step Authentication
fa: الزامی‌کردن اصالت‌سنجی دومرحله‌ای

en: Send Email
fa: فرستادن رایانامه

en: Send to Email Address
fa: فرستادن به رایانشانی

en: Service name
fa: نام خدمت

en: Services dragged here will appear individually.
fa: خدمات کشیده شده به اینجا جداجدا نمایان می‌شوند.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
fa: خدمات کشیده‌ شده به اینجا در پشت یک دکمهٔ اشتراک‌گذاری پنهان خواهند شد.

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Share on Tumblr
fa: اشتراک‌گذاری روی تامبلر

en: Share this:
fa: اشتراک‌گذاری این:

en: Shared Post
fa: نوشتهٔ به اشتراک گذاشته شده

en: Sharing URL
fa: نشانی وب اشتراک‌گذاری

en: Sharing label
fa: شناس‌برگ اشتراک‌گذاری

en: Show related content after posts
fa: نمایش مطالب مرتبط بعد از نوشته‌ها

en: Similar post
fa: نوشته‌های مشابه

en: Slideshow
fa: نمایش پرده‌ای

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
fa: پوزش، وب‌نوشت شما نمی‌تواند نوشته‌ها را با رایانامه به اشتراک بگذارد.

en: Text only
fa: تنها متن

en: The response parameter is invalid or malformed
fa: پارامتر پاسخ نامعتبر یا بدشکل است

en: The response parameter is missing
fa: پارامتر پاسخ موجود نیست

en: The secret parameter is invalid or malformed
fa: پارامتر رمز نامعتبر یا با ساختاری نادرست است

en: The secret parameter is missing
fa: پارامتر رمز موجود نیست

en: This post has been shared!
fa: این نوشته به اشتراک گذاشته شده!

en: This slideshow requires JavaScript.
fa: این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

en: Time
fa: زمان

en: Tumblr
fa: تامبلر

note: Translators: placeholder is a Twitter username.
en: Tweets by @%s
fa: توییت‌هایِ @%s

en: Twitter
fa: توئیتر

en: URL
fa: نشانی وب

en: Unexpected response
fa: پاسخ پیش‌بینی‌نشده

en: Untitled Post
fa: نوشتهٔ بی‌عنوان

en: View on Instagram
fa: نمایش در اینستاگرام

en: Warning! Multibyte support missing!
fa: هشدار! پشتیبانی چندبایته یافت نشد!

en: With 1 comment | With %s comments
fa[0]: با %s دیدگاه

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
fa: می‌توانید متغیرهای زیر را به نشانی وب خدمات اشتراک‌گذاریتان بیافزایید:

en: You have shared this post with %s
fa: شما اين نوشته را با %s به اشتراک گذاشته‌اید

en: Your Email Address
fa: رایانشانی شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your blog does not currently have any published posts.
fa: هم‌اکنون وب‌نوشت شما هیچ نوشتهٔ منتشر شده‌ای ندارد.

[ctx: as sharing source]
en: Email
fa: رایانشانی

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
fa: در «%s»

[ctx: share to]
en: Email
fa: رایانامه

[ctx: share to]
en: Facebook
fa: فیسبوک

[ctx: share to]
en: LinkedIn
fa: لینکداین

[ctx: share to]
en: Pinterest
fa: پین‌ترست

[ctx: share to]
en: Pocket
fa: پاکت

[ctx: share to]
en: Press This
fa: نشر این

[ctx: share to]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: share to]
en: Reddit
fa: رددیت

[ctx: share to]
en: Tumblr
fa: تامبلر

[ctx: share to]
en: Twitter
fa: توییتر

en: Click to share on %s
fa: برای اشتراک‌گذاری رو %s کلیک کنید

en: Take Our Survey
fa: در نظرسنجی ما شرکت کنید

note: translators: included in email when post is shared via email. First item is sender's name. Second is sender's email address.
en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
fa: %1$s (%2$s) فکر می‌کند نوشتهٔ زیر برای شما جذاب خواهد بود:

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
fa: پیشرفته. اگر این گزینه انتخاب شده‌باشد می باید این پرونده‌ها را به صورت دستی در پوستهٔ خود بگنجانید تا پیوندهای اشتراک‌گذاری کار کنند.

en: Drag and drop available services here.
fa: خدمات دردسترس را به اینجا بکشید و رها کنید.

en: Sharing is off. Add services above to enable.
fa: اشتراک‌گذاری خاموش است. خدماتی را در بالا اضافه کنید تا فعال شود.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
fa: این نمایش پرده‌ای را نمی‌توان آغاز کرد. بازآوری صفحه یا دیدن آن در یک مرورگر دیگر را بیازمایید.

en: This plugin will work without it, but multibyte support is used <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">if available</a>. You may see minor problems with Tweets and other sharing services.
fa: این افزونه بدون آن کار خواهد کرد، اما <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">در صورت در دسترس بودن</a> از چندبایته استفاده می‌شود. ممکن است شاهد مشکلات کوچکی در توییت‌ها و دیگر خدمات اشتراک‌گذاری باشید.

en: Cannot use global flag on non-multisites
fa: امکان استفاده از پرچم‌های سراسری در حالت غیرچندوب‌گاهه وجود ندارد

en: Connect
fa: اتصال

en: Connect and share your posts on %s
fa: اتصال و اشتراک‌گذاری نوشته‌های شما روی %s

en: Connect to
fa: اتصال به

en: Continue &rarr;
fa: ادامه &rarr;

en: Custom CSS
fa: CSS سفارشی

en: Custom Message:
fa: پیام سفارشی:

en: Disable Post By Email
fa: غیرفعال کردن نوشته از طریق رایانامه

en: Email Address
fa: رایانشانی

en: Enable Post By Email
fa: فعال‌کردن نوشته از طریق رایانامه

en: Error code: %s
fa: کد خطا: %s

en: Expecting an array
fa: یک آرایه انتظار می‌رود

en: Hide related content after posts
fa: پنهان‌کردن محتوای مرتبط بعد از نوشته‌ها

en: Last Modified
fa: واپسین دست‌کاری

en: Media
fa: رسانه

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Not Connected
fa: متصل نیست

en: Only super admins can edit the global whitelist
fa: تنها اَبَرمدیرها می‌توانند فهرست سفید سراسری را ویرایش کنند

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Post by Email
fa: فرستادن با رایانامه

en: Preview:
fa: پیش‌نمایش:

en: Publicize:
fa: اطلاع رسانی:

en: Receive Monitor Email Notifications.
fa: دریافت رایانامه‌های آگاه‌سازی نظارتی.

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
fa: نوسازی اتصال با %s

en: Related
fa: مرتبط

en: Related Posts
fa: نوشته‌های مرتبط

en: Related posts
fa: نوشته‌های مرتبط

en: Save
fa: ذخیره

en: That connection has been removed.
fa: آن اتّصال حذف شده است.

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Tiled Galleries
fa: گالری‌های کاشی‌کاری‌شده

en: Title
fa: عنوان

en: Video on %s
fa: فیلم روی %s

en: View Network Admin
fa: دیدن مدیر شبکه

en: Regenerate Address
fa: بازتولید نشانی

note: translators: Placeholder is the site's name from WordPress settings.
en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
fa: برای استفاده از فرستادن از راه رایانامه، می‌باید حساب %s خود را به حساب WordPress.com متصل کنید.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
fa: اگر هنوز یک حساب WordPress.com ندارید، می‌توانید تنها در چند ثانیه و به رایگان نام‌نویسی کنید.

en: Link account with WordPress.com
fa: حساب را به WordPress.com پیوند دهید

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
fa: امکان ساخت رایانشانی فرستادن با رایانامه نبود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
fa: امکان بازتولید رایانشانی فرستادن با رایانامه نبود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
fa: امکان ازکارانداختن رایانشانی فرستادن با رایانامه نبود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: One of your IP addresses was not valid.
fa: یکی از IPهای شما معتبر نبود.

en: Your current IP: %s
fa: IP کنونی شما: %s

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
fa: لطفاً برای اثبات اینکه شما یک ربات نیستید این مسئلهٔ ریاضی را حل کنید. پس از حل لازم است دوباره ثبت ورود کنید.

en: Your answer was incorrect, please try again.
fa: پاسخ شما نادرست بود، لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
fa: وب‌نوشت اصلی شما به WordPress.com متصل نیست. لطفاُ برای گرفتن یک کلید API متصل شوید.

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong>  This is used to combat spam when the Protect API is unavailable.  Please use your browser's back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
fa: <strong>موفق نشدید پاسخ درستی به پرسش بدهید.</strong>  از این شیوه برای مبارزه با هرزنگاری در زمان‌هایی که Protect API در دسترس نیست استفاده می‌شود.  لطفاً دکمهٔ بازگشت مرورگر خود را برای فتن به فرم ثبت ورود بزنید، دکمهٔ «بازآوری» را بفشارید تا یک مسئلهٔ ریاضی دیگر تولید شود و دوباره تلاش کنید.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
fa: خطا در اتصال به WordPress.com. کد: %1$s، %2$s

en: No reply from Jetpack servers
fa: پاسخی از کارسازهای جت‌پک دریافت نشد

en: Login Blocked by Jetpack
fa: ثبت ورود توسط جت‌پک جلوگیری شد

en: Your API key is invalid
fa: کلید API شما نامعتبر است

en: No API key
fa: کلید API وجود ندارد

en: There was an error contacting Jetpack servers.
fa: خطایی هنگام تماس با کارسازهای جت‌پک رخ داد.

note: translators: %s is the name of the blog
en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
fa: برای استفاده از اطلاع‌رسانی نیاز است حساب %s خود را با استفاده از پیوند زیر به WordPress.com پیوند دهید.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
fa: مشکلی در اتصال به %s از جهت ایجاد اتصال مجاز وجود داشت. لطفاً چند لحظهٔ دیگر دوباره تلاش کنید.

en: Disconnect
fa: قطع ارتباط

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
fa: درخواست نامعتبری صادر شده‌بود. معنی آن معمولاً این است که چیزی در میانهٔ راه کارساز شما و کارساز جت‌پک، مانع یا باعث خراب‌شدن درخواست شده‌است. دوباره تلاش کنید و ببینید آیا این بار کار خواهد کرد یا نه.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
fa: نتوانستیم تأیید کنیم که کارساز شما درخواست مجازی را ارسال می‌کند. خواهشمندیم دوباره تلاش کنید و مطمئن شوید چیزی با درخواست‌های کارساز شما تا کارساز Jetpack تداخل ایجاد نمی‌کند.

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
fa: هیچ blog_id ای در درخواست شما نبود. لطفاً قطع ارتباط Jetpack از WordPress.com و سپس اتصال دوبارهٔ آن را بیازمایید. پس از آن تلاش کنید «اطلاع‌رسانی» را بار دیگر متصل کنید.

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
fa: هیچ اطلاعاتی در مورد نام کاربری در درخواست شما نبود. لطفاً مطمئن شوید که نام کاربری شما به Jetpack متصل است. برای اتصال حساب کاربری خود به <a href="%s">صفحهٔ Jetpack</a> در wp-admin بروید.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
fa: اتفاقی که نباید هرگز می‌افتاد، افتاد. پوزش از این بابت. اگر دوباره تلاش کنید شاید کار کند.

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
fa: مشکلی در اتصال «اطلاع‌رسانی» بود. لطفاً لحظاتی دیگر دوباره تلاش کنید.

en: This connection is working correctly.
fa: این اتصال به‌درستی کار می‌کند.

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
fa: پیش از آنکه دکمهٔ «انتشار» را بزنید، لطفاً اتصال(های) زیر را بازآوری کنید تا مطمئن شوید که ما می‌توانیم نوشتهٔ برای شما اطلاع‌رسانی کنیم.

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries or single images you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
fa: با گردونهٔ فعال، هر گالری استاندارد WordPress که در نوشته‌ها یا صفحه‌هایتان جاسازی کرده باشید
    		به صورت یک پردهٔ تمام‌پردهٔ مرورپذیر به همراه دیدگاه‌ها و فراداد‌های EXIF اجرا خواهد شد.

en: Prove your humanity
fa: انسان‌بودن خود را ثابت کنید

en: Loading map&hellip;
fa: در حال بارگیری نقشه&hellip;

[ctx: Module Description]
en: Collect valuable traffic stats and insights.
fa: جمع‌آوری آمار شدامد و دید کلی.

[ctx: Module Description]
en: Display image galleries in a variety of elegant arrangements.
fa: گالری‌های تصویر خود را به صورت چیدمان‌های گرافیکی خوش‌دست و گوناگون به نمایش بگذارید.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
fa: فعال‌سازی کارت‌های تجاری بالاپَر بر روی گراواتار دیدگاه‌گذاران.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show they appreciate your content.
fa: برای بازدیدکنندگان راهی آسان جهت تشکر از مطالبتان فراهم کنید.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
fa: ریاضیات زیبا

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
fa: فرم تماس

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
fa: سی‌اس‌اس سفارشی

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
fa: توزیع بهبودیافته

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
fa: ابزارک‌های نوار کناری بیشتر

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
fa: کارت‌های شناور گراواتار

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
fa: نوردش بی‌پایان

[ctx: Module Name]
en: JSON API
fa: ای‌پی‌آی جی‌سن (JSON)

[ctx: Module Name]
en: Likes
fa: دوست‌داشتن‌ها

[ctx: Module Name]
en: Markdown
fa: مارک‌داون

[ctx: Module Name]
en: Monitor
fa: پایش

[ctx: Module Name]
en: Notifications
fa: آگاه‌سازی‌ها

[ctx: Module Name]
en: Protect
fa: محافظت

[ctx: Module Name]
en: Publicize
fa: اطلاع‌رسانی

[ctx: Module Name]
en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
fa: جاسازی کدهای کوتاه

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
fa: اشتراک‌ها

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
fa: گالری‌های کاشی‌کاری‌شده

[ctx: Module Name]
en: VideoPress
fa: ویدئوپرس

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
fa: پیوندهای کوتاه WP.me

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
fa: رویت‌پذیری ابزارک‌ها

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
fa: نما

[ctx: Module Tag]
en: Developers
fa: توسعه‌دهندگان

[ctx: Module Tag]
en: Other
fa: موارد دیگر

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
fa: عکس‌ها و فیلم‌ها

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
fa: پیشنهادی

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
fa: آمار وب‌گاه

[ctx: Module Tag]
en: Social
fa: اجتماعی

[ctx: Module Tag]
en: Writing
fa: نوشتن

en: Notifications
fa: آگاه‌سازی‌ها

en: Publicize
fa: اطلاع رسانی

en: Shortcode Embeds
fa: جاسازی کد کوتاه

en: Site Stats
fa: آمار وب‌گاه

en: WP.me Shortlinks
fa: WP.me پیوندهای کوتاه

[ctx: Module Name]
en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
fa: آمار وب‌گاه

[ctx: Module Description]
en: Increase reach and traffic.
fa: افزایش دسترسی و ترافیک.

[ctx: Module Name]
en: Post by email
fa: فرستادن با رایانامه

[ctx: Module Name]
en: Custom content types
fa: گونه‌های سفارشی مطالب

[ctx: Module Name]
en: Related posts
fa: نوشته‌های مرتبط

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax
fa: نوشته‌ها یا صفحه‌ها را به صورت متن سادهٔ مارک‌داون بنویسید

[ctx: Module Name]
en: Site verification
fa: تأیید وب‌گاه

[ctx: Module Name]
en: Secure Sign On
fa: ثبت ورود امن

en: LaTeX is a powerful markup language for writing complex mathematical equations and formulas.
fa: LaTeX یک زبان نشانه‌گذاری قدرتمند برای نوشتن معادله‌های ریاضی پیچیده و فرمول‌ها است.

[ctx: Module Description]
en: Keep visitors engaged on your blog by highlighting relevant and new content at the bottom of each published post.
fa: با پررنگ‌کردن مطالب مرتبط و تازه در زیر نوشته‌های منتشرشده، بازدیدکنندگانتان را با مطالب خود درگیر نگاه دارید.

[ctx: Module Description]
en: Add Twitter, Facebook and Google+ buttons at the bottom of each post, making it easy for visitors to share your content.
fa: دکمه‌های توییتر، فیسبوک و گوگل+ را زیر هریک از نوشته‌ها بیفزایید تا اشتراک‌گذاری مطالب برای بازدیدکنندگان ساده شود.

note: translators: Date and time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

note: translators: The value of %d is not available at the time of output
en: <span>%d</span> bloggers like this:
fa: <span>%d</span> وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:

en: Comment Likes are
fa: دوست‌داشتن‌های دیدگاه

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: Don't show the Reblog button on posts
fa: دکمۀ بازوب‌نویسی را روی نوشته‌ها نمایش نده

en: Featured Images
fa: تصاویر ویژه

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
fa: صفحهٔ اول، صفحات بایگانی و نتایج جست‌وجو

en: Gallery
fa: گالری

en: Gravatar Hovercards
fa: کارت‌های آویزان گراواتار

en: Like
fa: دوست داشتن

en: Like this:
fa: دوست‌داشتن:

en: Likes
fa: دوست‌داشتن‌ها

en: Likes Notifications
fa: آگاه‌سازی‌های دوست‌داشتن‌ها

en: Likes and Shares
fa: دوست‌داشتن‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Menu
fa: گزینگان

en: No
fa: خیر

en: Older posts
fa: نوشته‌های پیشین

en: On for all comments
fa: روی همۀ دیدگاه‌ها

en: On for all posts
fa: روی تمام نوشته‌ها

en: Proudly powered by WordPress
fa: با افتخار نیرو گرفته از وردپرس

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
fa: برای بررسی شناسنامهٔ خود، موشی را روی گراواتارتان ببرید.

en: Save Changes
fa: ذخیرهٔ تغییرات

en: Settings have been saved
fa: تنظیمات ذخیره شده‌اند

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: Sharing Buttons
fa: دکمه‌های اشتراک‌گذاری

en: Sharing Settings
fa: تنظیمات اشتراک‌گذاری

en: Show buttons on
fa: نمایش دکمه‌ها روی

en: Show likes.
fa: نمایش دوست‌داشتن‌ها.

en: Show sharing buttons.
fa: نمایش دکمه‌های به اشتراک‌گذاری.

en: Show the Reblog button on posts
fa: نمایش دکمۀ بازوب‌نویسی روی نوشته‌ها

en: Someone likes one of my posts
fa: کسی یکی از نوشته‌های مرا دوست می‌دارد

note: translators: %1$s is the name of a theme
en: Theme: %1$s.
fa: پوسته: %1$s.

en: Turned on per post
fa: فعال‌شده روی هر نوشته

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
fa: دیدن شناسنامهٔ افراد وقتی موشی را روی گراواتارشان می‌برید

en: WordPress.com Likes are
fa: دوست‌داشتن‌های وردپرس.کام:

en: WordPress.com Reblog Button
fa: دکمۀ بازوب‌نویسی وردپرس.کام

en: Email me whenever
fa: برایم نامه بفرستید هرگاه

en: Scroll back to top
fa: نوردش به بالا

en: Markdown
fa: مارک‌داون

en: Learn more about Markdown.
fa: دربارهٔ مارک‌داون بیشتر بدانید.

en: Use Markdown for posts and pages.
fa: استفاده از مارک‌داون برای نوشته‌ها و صفحه‌ها.

en: Markdown content
fa: محتوای مارک‌داون

en: Use Markdown for comments.
fa: از مارک‌داون برای دیدگاه‌ها استفاده شود.

en: Testimonial Archive Featured Image
fa: تصویر ویژهٔ بایگانی گواهی‌نامه‌ها

[ctx: Module Name]
en: Carousel
fa: گردونه

en: To infinity and beyond
fa: برای نامحدود و ماوراء

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
fa: استفاده از گوگل آنالیتیک با اسکرول نامحدود

en: Shows %s post on each load. | Shows %s posts on each load.
fa[0]: نمایش %s نوشته در هر بارگیری.

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
fa[0]: %1$d مورد گزینگان غذا

note: translators: this is about a food menu
en: Add Menu Item
fa: افزودن مورد گزینگان

en: Add New
fa: افزودن تازه

en: Add New Comic
fa: افزودن طنز تازه

note: translators: this is about a food menu
en: Add New Menu Section
fa: افزودن بخش گزینگان تازه

en: Add New Project
fa: افزودن پروژۀ تازه

en: Add New Project Tag
fa: افزودن برچسب پروژهٔ تازه

en: Add New Project Type
fa: افزودن نوعی تازه از پروژه

en: Add New Testimonial
fa: افزودن گواهی‌نامهٔ تازه

en: Add or remove tags
fa: افزودن یا پاک کردن برچسب‌ها

en: Add to section:
fa: افزودن به بخش:

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
fa: افزونه سی‌اس‌اس <b>(پیشنهادشده)</b>

en: All Comics
fa: همۀ طنزها

note: translators: this is about a food menu
en: All Menu Sections
fa: همۀ بخش‌های گزینگان

en: All Project Tags
fa: همۀ برچسب‌های پروژه

en: All Project Types
fa: همۀ انواع پروژه

en: All Projects
fa: همه‌ی پروژه‌ها

en: All Testimonials
fa: همهٔ گواهی‌نامه‌ها

en: CSS
fa: سی‌اِس‌اِس

en: CSS Revisions
fa: بازنگری‌های سی‌اِس‌اِس

en: CSS Stylesheet Editor
fa: ویرایش‌گر سبک‌برگهٔ سی‌اِس‌اِس

en: Cancel
fa: لغو

en: Choose from the most used tags
fa: از میان پراستفاده‌ترین برچسب‌ها گزینش کنید

en: Comic
fa: طنز

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
fa: طنز منتشر شد. <a href="%s">مشاهده طنز</a>

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Comic restored to revision from %s
fa: کمیک به بازنگری %s برگردانده شد

en: Comic saved.
fa: طنز ذخیره شد.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
fa: طنز زمان‌بندی شد برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش طنز</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
fa: طنز ارسال شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش طنز</a>

en: Comic updated.
fa: طنز به‌روزرسانی شد.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
fa: طنز به‌روزرسانی شد. <a href="%s">مشاهده طنز</a>

en: Comics
fa: طنزها

en: Convert to Comic
fa: تبدیل به طنز

en: Convert to Post
fa: تبدیل به نوشته

en: Custom CSS Stylesheet
fa: سبک‌برگهٔ سی‌اس‌اس سفارشی

en: Custom field deleted.
fa: زمینهٔ سفارشی پاک شد.

en: Custom field updated.
fa: زمینهٔ سفارشی به‌روز شد.

en: Customer Name
fa: نام مشتری

en: Customer Testimonials
fa: گواهی‌نامه‌های مشتری

en: Customize Testimonials Archive
fa: سفارشی‌سازی بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Description
fa: توضیحات

en: Drop images to upload
fa: تصاویر را رها کنید تا بارگذاری شوند

en: Edit CSS
fa: ویرایش سی‌اِس‌اِس

en: Edit Comic
fa: ویرایش طنز

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Item
fa: ویرایش مورد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Section
fa: ویرایش بخش گزینگان

en: Edit Project
fa: ویرایش پروژه

en: Edit Project Tag
fa: ویرایش برچسب پروژه

en: Edit Project Type
fa: ویرایش نوع پروژه

en: Edit Testimonial
fa: ویرایش گواهی‌نامه

en: Enable Portfolio Projects for this site.
fa: فعال‌سازی پروژه‌های نمونه‌کار برای این وب‌گاه.

en: Enable Testimonials for this site.
fa: به کار انداختن گواه‌نامه‌ها برای این وب‌گاه

en: Enter the customer's name here
fa: نام مشتری را اینجا وارد نمایید

note: translators: this is about a food menu
en: Enter the menu item's name here
fa: نام مورد گزینگان را اینجا وارد کنید

en: Media Width:
fa: پهنای رسانه:

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item
fa: مورد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Section
fa: بخش گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Sections
fa: بخش‌های گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
fa: مورد گزینگان منتشر شد. <a href="%s">مشاهده مورد</a>

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Menu item restored to revision from %s
fa: مورد گزینگان به بازنگری %s برگردانده شد

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item saved.
fa: مورد گزینگان ذخیره شد.

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item updated.
fa: مورد گزینگان به‌روز شد.

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
fa: مورد گزینگان به‌روز شد. <a href="%s">دیدن مورد</a>

en: New Comic
fa: طنز تازه

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Sections Name
fa: نام بخش‌های گزینگان تازه

en: New Project
fa: پروژۀ تازه

en: New Project Tag Name
fa: نام برچسب پروژۀ تازه

en: New Project Type Name
fa: نام نوع پروژه تازه

en: New Row
fa: ردیف تازه

en: New Testimonial
fa: گواهی‌نامهٔ تازه

en: No Comics found
fa: هیچ طنزی یافت شد

en: No Comics found in Trash
fa: هیچ طنزی در سطل زباله یافت نشد

en: No Projects found
fa: هیچ پروژه‌ای یافت نشد

en: No Projects found in Trash
fa: هیچ پروژه‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Testimonials found
fa: هیچ گواهی‌نامه‌ای یافت نشد

en: No Testimonials found in Trash
fa: هیچ گواهی‌نامه‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No tags found.
fa: هیچ برچسبی یافت نشد.

en: None
fa: هیچکدام

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
fa: توجه: CSS سفارشی هنگام تغییر پوسته‌ها بازنشانی خواهد شد.

[ctx: Nova label separator]
en: ,
fa: ،

en: OK
fa: پذیرش

en: Only images can be uploaded here.
fa: تنها تصاویر می‌توانند اینجا بارگذاری شوند.

en: Order
fa: ترتیب

note: translators: this is about a food menu
en: Parent Menu Section
fa: بخش گزینگان والد

en: Parent Project Type
fa: نوع پروژۀ مادر

en: Parent Project Type:
fa: نوع پروژۀ مادر:

en: Popular Project Tags
fa: برچسب‌های پرطرفدار پروژه

en: Portfolio
fa: نمونه‌کار

en: Portfolio Projects
fa: پروژه‌های نمونه‌کار

note: translators: %1$s is replaced with an input field for numbers
en: Portfolio pages display at most %1$s projects
fa: صفحه‌های نمونه‌کار در حالت بیشینه %1$s پروژه را نمایش می‌دهند

en: Post converted. | %s posts converted
fa[0]: %s نوشته تبدیل شد

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
fa: پیش‌نمایش: تغییرات باید ذخیره شوند در غیر اینصورت حذف خواهند شد

en: Processing...
fa: در حال پردازش...

en: Project
fa: پروژه

en: Project Tag
fa: برچسب پروژه

en: Project Tags
fa: برچسب‌های پروژه

en: Project Type
fa: گونهٔ پروژه

en: Project Types
fa: انواع پروژه‌ها

note: translators: Publish box date format, see https://php.net/date
en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
fa: مورد پروژهٔ پیش‌نویس به‌روز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
fa: پروژه منتشر شد. <a href="%s">مشاهدۀ پروژه</a>

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Project restored to revision from %s
fa: پروژه به بازنگری %s برگردانده شد

en: Project saved.
fa: پروژه ذخیره شد.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
fa: پروژه زمان‌بندی شد برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
fa: پروژه ثبت شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project updated.
fa: پروژه به‌روز شد.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
fa: پروژه به‌روز شد. <a href="%s">دیدن مورد</a>

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Publish
fa: انتشار

en: Save New Order
fa: ذخیره‌سازی سفارش تازه

en: Save Stylesheet
fa: ذخیره‌سازی سبک‌برگه

en: Save and go back to form builder
fa: ذخیره‌سازی و برگشتن به فرم‌ساز

en: Search Comics
fa: جستجوی طنزها

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Sections
fa: جستجوی بخش‌های گزینگان

en: Search Project Tags
fa: جست‌وجوی برچسب‌های پروژه

en: Search Project Types
fa: جستجوی انواع پروژه

en: Search Projects
fa: جستجوی پروژه‌ها

en: Search Testimonials
fa: جست‌وجوی گواهی‌نامه‌ها

en: Separate tags with commas
fa: برچسب‌ها را با ویرگول لاتین (,) جدا کنید

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
fa: پوزش، مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شود. ارتقا در browsehappy.com.

en: Stylesheet saved.
fa: سبک‌برگه ذخیره شد.

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Testimonial
fa: گواهی‌نامه

note: translators: Publish box date format, see https://php.net/date
en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
fa: پیش‌نویش گواهی‌نامه به‌روز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

note: translators: %1$s is replaced with an input field for numbers
en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
fa: صفحه‌های گواه‌نامه بیشینهٔ %1$s گواه‌نامه را نمایش می‌دهند

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
fa: تصدیق‌نامه منتشر شد. <a href="%s">مشاهده گواهی‌نامه</a>

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Testimonial restored to revision from %s
fa: گواهی‌نامه به نسخهٔ %s برگردانده شد

en: Testimonial saved.
fa: گواهی‌نامه ذخیره شد.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
fa: گواهی‌نامه زمان‌بندی شد برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
fa: گواهی‌نامه فرستاده شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial updated.
fa: گواهی‌نامه به‌روز شد.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
fa: تصدیق‌نامه به‌روز شد. <a href="%s">دیدن گواهی‌نامه</a>

en: Testimonials
fa: گواهی‌نامه‌ها

en: Thumbnail
fa: بندانگشتی

en: Types
fa: گونه‌ها

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

note: translators: this is about a food menu
en: Update Menu Section
fa: به‌روزرسانی بخش گزینگان

en: Update Project Tag
fa: به‌روزرسانی برچسب پروژه

en: Update Project Type
fa: به‌روزرسانی نوع پروژه

en: Uploading...
fa: در حال بارگذاری...

en: View Comic
fa: مشاهده طنز

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Section
fa: دیدن بخش گزینگان

en: View Project
fa: دیدن پروژه

en: View Project Tag
fa: دیدن برچسب پروژه

en: View Project Type
fa: دیدن نوع پروژه

en: View Testimonial
fa: دیدن گواهی‌نامه

en: You are not allowed to make this change.
fa: شما دسترسی کافی برای انجام این تغییر را ندارید.

en: Your Custom Content Types
fa: انواع سفارشی مطالب شما

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
fa: بایگانی نمونه‌کار شما هم‌اکنون هیچ مدخلی ندارد. می‌توانید ساختن آن‌ها را روی پیش‌خوانتان بیازمایید.

note: translators: %s is the name of a custom post type such as "jetpack-portfolio"
en: Your theme supports <strong>%s</strong>
fa: پوستهٔ شما از <strong>%s</strong> پشتیبانی می‌کند

en: Your theme supports Testimonials
fa: پوستهٔ شما از گواهی‌نامه‌ها پشتیبانی می‌کند

en: edit
fa: ویرایش

en: Mode:
fa: حالت:

en: Add-on
fa: افزودنی

en: Replacement
fa: جایگزینی

en: Price
fa: قیمت

en: UP
fa: بالا

en: DOWN
fa: پایین

en: No Labels
fa: بدون برچسب

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item Labels
fa: برچسب‌های موارد گزینگان

en: No Labels found
fa: هیچ برچسبی یافت نشد

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Items
fa: موارد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Add One Item
fa: افزودن یک مورد

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Item
fa: افزودن مورد گزینگان تازه

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Item
fa: نمایش مورد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item Label
fa: برچسب مورد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Items
fa: جست‌وجوی موارد گزینگان

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Invalid or expired nonce.
fa: یک‌بارمصرف نامعتبر یا منقضی‌شده.

en: Popular Labels
fa: برچسب‌های پرطرفدار

note: translators: this is about a food menu
en: All Menu Item Labels
fa: برچسب‌های همهٔ موارد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Item Label
fa: ویرایش برچسب مورد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Item Label
fa: دیدن برچسب مورد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Update Menu Item Label
fa: به‌روزرسانی برچسب مورد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Item Label Name
fa: نام تازه برای برچسب مورد گزینگان

note: translators: this is about a food menu
en: Add New Menu Item Label
fa: افزودن برچسب گزینگان تازه

en: Add Many Items
fa: افزودن آیتم‌های بسیار

note: translators: this is about a food menu
en: Food Menus
fa: فهرست غذا

en: Items on your restaurant's menu
fa: آیتم‌های موجود در فهرست رستوران شما

note: translators: this is about a food menu
en: Parent Menu Section:
fa: بخش فهرست والد:

en: Choose from the most used Labels
fa: انتخاب از برچسب‌های پرکاربرد

en: Add or remove Labels
fa: افزودن یا حذف برچسب‌ها

en: %s px
fa: %s پیکسل

en: Add These New Menu Items
fa: افزودن این موارد جدید فهرست

en: Move menu section down
fa: انتقال به‌پایین بخش فهرست

en: Move menu section up
fa: انتقال به بالای بخش فهرست

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Items re-ordered.
fa: موارد فهرست مجدد مرتب شد

note: translators: this is about a food menu
en: No Menu Items found in Trash
fa: هیچ موردی از فهرست در زباله دان یافت نشد

note: translators: this is about a food menu
en: No Menu Items found
fa: هیچ مورد فهرستی یافت نشد

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Item Labels
fa: جستجوی برچسب مورد فهرست

en: Preprocessor:
fa: پیش پرداز

en: What should the subject line be?
fa: خط موضوع چه باید باشد؟

en: Save &amp; Buy Upgrade
fa: ذخیره &amp; خریدن ارتقاء

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
fa: جایگزینی <a href="%s"> css قالب</a> <b>(پیشرفته)</b>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
fa: فهرست آیتم پیشنویس بروزشد. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
fa: فهرست آیتم زمان بندی برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
fa: فهرست آیتم آرسال شده. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>

en: The default content width for the %s theme is %d pixel. | The default content width for the %s theme is %d pixels.
fa[0]: پهنای پیش‌فرض محتوای پوستهٔ %s برابر %d پیکسل است.

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see https://wp.me/PEmnE-Bt
fa: به CSS سفارشی خوش‌آمدید!
    
    برای اینکه دراینباره بیشتر بدانید اینجا را ببینید: https://wp.me/PEmnE-Bt

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
fa: حتماً. برای افزودن یک جعبهٔ متن تازه، پهنهٔ متنی، گزینه یا زمینهٔ کشویی %1$s.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
fa: آری، می‌توانید بازخوردهایتان را در هر زمان با کلیک روی پیوند «%1$s» در گزینگان مدیریت بخوانید.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
fa: نوار کناری %1$s

en: %s (Required)
fa: %s (لازم)

note: translators: %s is the name of a form field
en: %s is required
fa: %s مورد نیاز است

note: translators: %s is the name of a form field
en: %s requires a valid email address
fa: %s به یک رایانشانی معتبر نیاز دارد

en: (required)
fa: (لازم)

en: Add
fa: افزودن

en: Add Contact Form
fa: افزودن فرم تماس

en: Add a new field
fa: افزودن یک زمینهٔ تازه

en: Add another option
fa: افزودن گزینۀ دیگر

en: Add this form to my post
fa: افزودن این فرم به نوشتۀ من

en: All posts
fa: همهٔ نوشته‌ها

en: Aperture
fa: دریچه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Black
fa: مشکی

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
fa: با افزودن یک فرم تماس، خوانندگان شما قادر خواهند بود برای شما بازخوردهایشان را ثبت کنند. همۀ بازخوردها به طور خودکار برای هرزنامه بررسی می‌شود و بازخوردهای مناسب به رایانامهٔ شما فرستاده خواهد شد.

en: Camera
fa: دوربین

en: Can I add more fields?
fa: می‌توانم زمینه‌های بیشتری بیفزایم؟

en: Can I view my feedback within WordPress?
fa: آیا می‌توانم بازخوردهایم را در وردپرس ببینم؟

en: Cancel reply
fa: لغو پاسخ

en: Click here
fa: اینجا را کلیک کنید

en: Color Scheme
fa: رنگ‌بندی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Comments on this post are closed.
fa: دیدگاه‌های این نوشته بسته شده‌اند.

en: Contact Form
fa: فرم تماس

en: Contact Form URL:
fa: نشانی وب فرم تماس:

en: Dark
fa: تیره

en: Date
fa: تاریخ

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
fa: زمینهٔ تازه

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
fa: نخستین گزینه

en: Delete Permanently
fa: حذف برای همیشه

en: Delete this item permanently
fa: حذف این مورد برای همیشه

en: Download
fa: بارگیری

en: Email
fa: رایانشانی

en: Email notifications
fa: آگاه‌سازی‌های رایانامه‌ای

en: Email settings
fa: تنظیمات رایانامه

en: Empty Spam
fa: خالی کردن هرزنامه

en: Enter your email address
fa: رایانشانی خود را وارد کنید

en: Error in moving to Trash.
fa: خطا در انتقال به زباله‌دان.

en: Error in restoring from Trash.
fa: خطا در بازیابی از زباله‌دان.

en: Error!
fa: خطا!

en: Error: please enter a valid email address.
fa: خطا: لطفاً یک رایانشانی معتبر وارد کنید.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
fa: خطا: بخش‌های لازم را پر کنید (نام، رایانشانی).

en: Feedback discarded.
fa: بازخورد دور ریخته شد.

en: Field type
fa: نوع زمینه

en: First option
fa: نخستین گزینه

en: Focal Length
fa: فاصلهٔ کانونی

en: Form builder
fa: فرم‌ساز

en: From
fa: از

en: How does this work?
fa: این چگونه کار می‌کند؟

en: IP Address:
fa: نشانی آی‌پی:

en: Invalid request
fa: درخواست نادرست

en: Label
fa: شناس‌برگ

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
fa: رایانشانی

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
fa: نام

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
fa: وب‌گاه

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
fa: گزینه

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
fa: گزینه‌ها

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
fa: انتقال

en: Language
fa: زبان

en: Leave a Reply
fa: پاسخی بگذارید

en: Leave a Reply to %s
fa: برای %s پاسخی بگذارید

en: Light
fa: روشن

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
fa: ویرایش

en: Loading Comments...
fa: در حال بارگذاری دیدگاه‌ها...

en: Mark this message as NOT spam
fa: این پیام را به عنوان هرزنامه نبودن نشانه‌گذاری کنید

en: Mark this message as spam
fa: نشانه‌گذاری این پیام به عنوان هرزنامه

en: Message
fa: پیام

en: Message Sent
fa: پیام فرستاده شد

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Metadata
fa: متا‌داده

en: Missing attachment ID.
fa: از دست رفتن شناسهٔ پیوست.

en: New field
fa: زمینهٔ تازه

en: No comment text was submitted.
fa: هیچ متنی برای دیدگاه ثبت نشده.

en: No feedback found
fa: هیچ بازخوردی یافت نشد

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Please provide a valid email address.
fa: خواهشمندیم یک رایانشانی معتبر ارائه دهید.

en: Please provide an email address to comment.
fa: خواهشمندیم یک رایانشانی برای بیان دیدگاه فراهم آورید.

en: Please provide an email address.
fa: خواهشمندیم یک رایانشانی ارائه دهید.

en: Please provide your name to comment.
fa: خواهشمندیم برای گذاشتن دیدگاه نامتان را بنویسید.

en: Please provide your name.
fa: خواهشمندیم نام خود را ارائه کنید.

en: Post Comment
fa: فرستادن دیدگاه

en: Restore
fa: بازیافت

en: Restore this item from the Trash
fa: بازگرداندن این مورد از زباله‌دان

en: Save this field
fa: ذخیرۀ این زمینه

en: Search Feedback
fa: جست‌وجوی بازخورد

en: Select feedback to download
fa: انتخاب بازخورد تا بارگیری شود

en: Sent by a verified %s user.
fa: فرستاده شده به وسیلهٔ یک کاربر درستی‌سنجی شدهٔ %s.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
fa: فرستاده شده به وب‌گاه شما بدست یک بازدیدکنندهٔ درستی‌سنجی‌نشده.

en: Shutter Speed
fa: سرعت نوربند

en: Spam
fa: هرزنامه

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: هرزنامه <span class="count">(%s)</span>

en: Subject
fa: موضوع

en: Submitting Comment%s
fa: ارسال دیدگاه%s

en: Text
fa: متن

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
fa: (لازم)

en: Time:
fa: زمان:

en: Trash
fa: دور انداختن

en: Website
fa: وب‌گاه

en: White
fa: سفید

en: Write a Comment...
fa: دیدگاهی بنویسید...

en: Yes
fa: آری

en: You are not allowed to manage this item.
fa: شما مجاز به مدیریت این مورد نیستید.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
fa: شما مجاز به برداشتن این مورد از زباله‌دان نیستید.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
fa: شما مجاز به انتقال این مورد به زباله‌دان نیستید.

en: Your comment is in moderation.
fa: دیدگاه شما در حال بررسی است.

en: Your comment was approved.
fa: دیدگاه شما پذیرفته شد.

en: Your new field was saved successfully
fa: زمینهٔ تازهٔ شما با پیروزی ذخیره شد

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
fa: اوه، مشکلی در تولید فرم شما رخ داد. احتمالاً لازم است که دوباره تلاش کنید.

en: go back
fa: بازگشت

[ctx: noun]
en: Comment
fa: دیدگاه

[ctx: {$date_format} \a\t {$time_format}]
en: %1$s \a\t %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Saved successfully
fa: با موفقیت ذخیره شد

en: Transparent
fa: شفاف

en: Check for Spam
fa: بررسی برای هرزنامه‌ها

en: Textarea
fa: پهنهٔ متن

en: Required?
fa: لازم؟

en: Checkbox
fa: چک‌باکس

en: Enable carousel
fa: فعال‌کردن گردونه

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
fa: گردونهٔ جت‌پک از کار انداخته شده‌است زیرا پوسته یا افزونهٔ دیگری از کد کوتاه [gallery] استفاده می‌کند.

en: Radio
fa: رادیویی

en: Drop down
fa: کشویی

en: Edit this new field
fa: ویرایش این فیلد جدید

en: Greeting Text
fa: نوشتن متن

en: Image Gallery Carousel
fa: گالری عکس چرخشی

en: Missing target post ID.
fa: نیافتن شناسه هدف نوشته.

en: Missing target blog ID.
fa: نیافتن شناسه هدف سایت.

en: Nonce verification failed.
fa: تایید فعلی شکست خورده است.

en: Commenting as %s
fa: اظهار نظر به عنوان %s

en: Do I need to fill this out?
fa: آیا نیاز به پرکردن این دارم؟

en: Drag up or down
    to re-arrange
fa: کشیدن بالا یا پایین
    برای تنظیم مجدد

en: Export feedback as CSV
fa: برون بری بازخورد بصورت CSV

en: An error occurred. Please try again later.
fa: خطایی رخ داد. مجدد تلاش کنید.

en: Feedback(s) marked as spam
fa: بازخوردها بعنوان اسپم نشانه گذاری شد

en: Mark as Spam
fa: نشانه گذاری بعنوان اسپم

en: Invalid security token.
fa: توکن امنیتی نامعتبر است.

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
fa: شما باید <a href="%s">داخل شوید</a> برای نوشتن دیدگاه.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
fa: چند کلمه جذاب برای نوشتن دیدگاه توسط خوانندگان شما

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
fa: تنظیم فرم دیدگاه با پیام و طرح رنگ زیبا.

en: Display images in full-size carousel slideshow.
fa: نمایش تصاویر در اسلاید شو با اندازه کامل.

en: Show map of photo location in carousel, when available.
fa: نمایش نقشه مکان تصویر در carousel،هرگاه دردسترس بود.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
fa: شما باید <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">داخل شوید </a>برای نوشتن دیدگاه.

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
fa[0]: اگر وب‌گاه شما برای عموم در دسترس نیست، به <a href="%1$s" title="%2$s">از کار انداختن این ویژگی‌ها</a> فکر کنید.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
fa: از کار انداختن %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
fa[0]: همچون خوراک‌های RSS وب‌گاهتان، %l امکان دسترسی به نوشته‌ها و دیگر مطالبتان را برای طرف‌های سوم فراهم می‌کند.

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
fa: <strong>جت‌پک فعال است!</strong> هر وب‌گاهی روی شبکهٔ شما باید جداگانه به دست مدیر آن وب‌گاه متصل شده باشد.

en: Album
fa: جُنگ

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
fa: برای دریافت شمار نوشته‌های ضروری است از یک نمودافزار (token) فعال استفاده کنید.

en: An unknown error occurred during installation
fa: خطای ناشناخته‌ای هنگام نصب رخ داد

en: Artist
fa: هنرمند

en: Autosave encountered an unexpected error
fa: ذخیره‌سازی خودکار با خطای نامنتظره‌ای مواجه شد

en: Comment cache problem?
fa: مشکل در حافظهٔ نهان دیدگاه‌ها؟

en: Connect to WordPress.com
fa: به WordPress.com متصل شوید

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Full management mode is off for this site.
fa: حالت مدیریت کامل روی این وب‌گاه خاموش است.

en: Home
fa: خانه

en: Jetpack FAQ
fa: پرسشگان جت‌پک

en: Jetpack Support
fa: پشتیبانی جت‌پک

note: Plugin Name of the plugin
en: Jetpack by WordPress.com
fa: جتپک توسط WordPress.com

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
fa: جت‌پک تازه‌ترین نسخه از افزونهٔ کهن &#8220;%1$s&#8221; را شامل می‌شود.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
fa: چتپک به نسخه %s یا بالاتر وردپرس نیاز دارد.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
fa: جت‌پک با بهره‌گیری از نیروی وردپرس.کام، وردپرس خودمیزبان شما را نیروی صدچندان می‌بخشد.

en: Manage has been activated for you!
fa: مدریت برای شما فعال شده است!

en: Module not found: `%s`.
fa: پودمان یافت نشد:  `%s`.

en: No plugins found.
fa: افزونه‌ای یافت نشد.

en: No themes found.
fa: هیچ پوسته‌ای یافت نشد.

en: No update needed
fa: نیازی به به‌روزرسانی نیست

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
fa: در این صفحه می‌توانید پودمان‌های در دسترس درون جت‌پک را ببینید، چیزهای بیشتری دربارهٔ آن‌ها بیاموزید، و در صورت نیاز آن‌ها را فعال یا غیرفعال‌کنید.

en: Plugin activated.
fa: افزونه فعال شد.

en: Plugin deactivated.
fa: افزونه غیرفعال شد.

note: translators: %s is the post author
en: Post by %s.
fa: نوشتهٔ %s.

en: Protect helps to keep you secure from brute-force login attacks.
fa: پاسدار کمک می‌کند از دست حملات ثبت ورود غیرهوشمندانه (brute-force) ایمن بمانید.

en: The Jetpack Module is already activated.
fa: پودمان جت‌پک از پیش فعال است.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
fa: پودمان جت‌پک از پیش غیرفعال است.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
fa: نام کاربری توییتر دارندهٔ دامنهٔ این وب‌گاه

en: The plugin is already installed
fa: افزونه از پیش نصب شده است

en: The theme is already installed
fa: پوسته از پیش نصب شده است

en: There was an error deactivating your plugin
fa: خطایی به هنگام از کار انداختن افزونه رخ داد

en: There was an error installing your plugin
fa: خطایی هنگام نصب افزونهٔ شما رخ داد

en: There was an error installing your theme
fa: خطایی هنگام نصب پوسته رخ داد

en: There was an error updating your plugin
fa: خطایی به هنگام به‌روزرسانی افزونهٔ شما رخ داد

en: There was an error updating your theme
fa: خطایی به هنگام به‌روزرسانی پوستهٔ شما رخ داد

en: There was an error while activating the module.
fa: خطایی هنگام فعال‌سازی پودمان رخ داد.

en: There was an error while deactivating the module.
fa: خطایی هنگام غیرفعال‌سازی پودمان رخ داد.

en: This post is password protected.
fa: این نوشته با گذرواژه پاسداری می‌شود.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
fa: این کاربر مجاز به %s روی این وب‌نوشت نیست.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
fa: کاربر مجاز به مدیریتِ سطح شبکه‌ای افزونه‌ها نیست.

en: Thumbnail Grid
fa: توری بندانگشتی

en: Twitter Site Tag
fa: برچسب وب‌گاه توییتر

en: Type
fa: گونه

en: Unknown post type requested.
fa: نوع ناشناخته‌ای از نوشته درخواست شد.

note: translators: %s is the URL to the "Sites" panel on wordpress.com.
en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
fa: همه‌چیز آماده است! هم‌اکنون وب‌گاه شما از <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>. قابل مدیریت است.

en: You are required to specify a capability to check.
fa: لازم است یکی از توانایی‌ها را برای بررسی مشخص کنید.

en: You are required to specify a module.
fa: لازم است یک پودمان را مشخص کنید.

en: You are required to specify a plugin to activate.
fa: لازم است افزونه‌ای برای فعال‌سازی مشخص کنید.

en: You are required to specify a plugin.
fa: لازم است یک افزونه را مشخص کنید.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
fa: برای هم‌خوانی با نیازهایتان می‌توانید پودمان‌های جت‌پک را جداجدا فعال یا غیرفعال کنید.

en: You must specify a valid action
fa: باید یک عمل معتبر ذکر کنید

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
fa: از تلاش‌های ثبت ورود بدافزارمانند جلوگیری شد

en: Limit must be greater than or equal to 0.
fa: محدوده باید بیشتر یا برابر 0 باشد.

en: Offset must be greater than or equal to 0.
fa: آفست باید بیشتر یا برابر 0 باشد.

en: You are required to specify a theme to update.
fa: شما باید قالبی را برای بروزرسانی معرفی کنید.

en: You are not allowed to switch to this theme
fa: شما اجازه سوئیچ به این قالب ندارید

en: The specified theme was not found.
fa: قالب تعریف شده یافت نشد.

en: Theme is empty.
fa: قالب خالی است.

en: You are required to specify a theme to switch to.
fa: شما نیاز به انتخاب یک قالب برای سوئیچ هستید به آن.

en: The Plugin is already deactivated.
fa: افزونه در حال حاضر غیرفعال است.

en: Plugin can only be Network Activated
fa: افزونه تنها می تواند در شبکه فعال شود

en: The Plugin is already active.
fa: این افزونه درحال حاضر فعال است.

en: Is this site private?
fa: آیا این سایت خصوصی است؟

en: Second param must be numeric or empty
fa: دومین پارامتر باید عددی یا خالی باشد

en: First param must be string or empty
fa: اولین پارامتر باید رشته و یا خالی باشد

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
fa[0]: Jetpack شامل نسخه جدیدتر از نسخه قدیمی %l افزونه است.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
fa[0]: نسخه قدیمی غیرفعال شده و می تواند از سایت شما حذف شود.

note: translators: %s is a URL
en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
fa: شما درحال اجرای نسخه تحت توسعه افزونه هستید.  <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
fa: وضعیت کامل را با استفاده از 'wp jetpack status full' ببینید

note: translators: %s is the name of a Jetpack module
en: %s has been activated.
fa: %s فعال شده است.

note: translators: %s is the name of a Jetpack module
en: %s has been deactivated.
fa: %s غیرفعال شده است.

note: translators: %s is a command like "prompt"
en: %s is not a valid command.
fa: %s دستور معتبری نیست.

note: translators: %s is a module slug like "stats"
en: %s is not a valid module.
fa: %s افزونه معتبری نیست.

note: translators: This is the result of an action. The option named %s was reset
en: %s option reset
fa: بازنشانی گزینهٔ %s

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
fa: موارد بالا گزینه‌های شما هستند. می‌توانید آن‌ها را 'get'، 'delete'، و 'update' کنید.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
fa: برای اطلاعات بیشتر 'wp jetpack options' را تایپ کنید.

en: A known issue.
fa: یک مشکل شناخته‌شده.

en: A problem with your XMLRPC file.
fa: مشکلی در پروندهٔ XMLRPC شما.

en: A theme conflict.
fa: پوستهٔ ناسازگار.

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Active
fa: فعال

en: Additional data:
fa: اطلاعات بیشتر:

en: All
fa: همه

en: All modules activated!
fa: همهٔ پودمان‌ها فعال شدند!

en: All modules deactivated!
fa: همهٔ پودمان‌های غیرفعال شدند!

en: Alphabetical
fa: الفبایی

en: An incompatible plugin.
fa: افزونهٔ‌ ناسازگار.

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Connected
fa: متصل شده

en: Deactivate
fa: غیرفعال کردن

note: translators: %s is the option name
en: Deleted option: %s
fa: گزینهٔ حذف‌شده: %s

en: Disconnect Jetpack
fa: جداکردن جت‌پک

en: Edit
fa: ویرایش

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
fa: با از کار انداختن همهٔ افزونه‌های به غیر از جت‌پک مشکل را بیابید. اگر ادامه پیدا کرد بدین معنیست که مشکل از افزونه‌ها نیست. اما اگر حل شد، افزونه‌ها را یکی‌یکی روشن کنید تا مشکل دوباره جلوه کند – مقصر را که یافتید، ما را در جریان بگذارید و ما تلاش می‌کنیم کمکتان کنیم.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
fa: اگر از خودش نبود، یک افزونه یا پوسته نویسه‌های اضافی نمایش می‌دهد. گام‌های ۲ و ۳ را بیازمایید.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
fa: اگر پیام ۴۰۴ دریافت می‌کنید، با میزبان وب خود تماس بگیرید. تنظیمات امنیتی آن‌ها ممکن است XMLRPC را مسدود کرده باشد.

en: Inactive
fa: غير فعال

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
fa: ممکن است یکی از ایرادهای زیر در کار باشند که می‌توانید خودتان بررسی کنید:

en: Jetpack
fa: جت‌پک

en: Jetpack Debugging Center
fa: مرکز مشکل‌زدایی جت‌پک

en: Jetpack Sites
fa: وب‌گاه‌های جت‌پک

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
fa: جت‌پک هم‌اکنون به وردپرس.کام متصل شده است

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
fa: جت‌پک هم‌اکنون به وردپرس.کام متصل شده است

en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

note: translators: The URL to the site's xmlrpc.php file.
en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
fa: <a href="%s">پروندهٔ XMLRPC</a> خود را بارگذاری کنید. در یک خط جداگانه باید نوشته باشد “XML-RPC server accepts POST requests only.”

en: Modules reset to default.
fa: پودمان‌ها به حالت پیش‌فرض بازگشتند

en: Name
fa: نام

en: Newest
fa: تازه‌ترین

en: No Modules Found
fa: هیچ پودمانی یافت نشد

en: No command found.
fa: هیچ فرمانی یافت نشد.

en: Option
fa: گزینه

en: Option not found or is empty.  Use "list" to list option names
fa: گزینه پیدا نشد و یا خالی است.  از «فهرست‌کردن» برای فهرست‌کردن نام گزینه‌های استفاده کنید.

en: Path
fa: مسیر

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
fa: لطفاً یک کاربر را با استفاده از شناسه، نام کاربری و یا رایانشانی مشخص کنید.

en: Please specify a valid module.
fa: لطفاً یک پودمان معتبر ذکر کنید.

en: Please specify a valid user.
fa: لطفاً کاربر معتبری وارد کنید.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
fa: لطفاً اگر می‌خواهید وب‌نوشت یا کاربری را جدا کنید، آن را مشخص نمایید.

en: Popular
fa: پرطرفدار

en: Resetting default modules...
fa: در حال بازنشانی پودمان‌های پیش‌فرض...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
fa: در حال بازنشانی گزینه‌های جت‌پک که در wp_options ذخیره شده‌اند...

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Search Modules…
fa: جستجوی پودمان‌ها…

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show:
fa: نمایش:

en: Site Name
fa: نام وب‌گاه

en: Sites
fa: وب‌گاه‌ها

en: Sorry, no updating arrays at this time
fa: پوزش، در این لحظه امکان به‌روزرسانی آرایه‌های وجود ندارد

en: Sort by:
fa: چینش بر اساس:

en: Support
fa: پشتیبانی

note: translators: %s is current version of Jetpack, for example 7.3
en: The Jetpack Version is %s
fa: نسخهٔ جت‌پک: %s

note: translators: %d is WP.com ID of this blog
en: The WordPress.com blog_id is %d
fa: blog_id وردپرس.کام: %d

note: translators: %s is an e-mail address
en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
fa: اتصال اصلی متعلق به حساب وردپرس.کامِ <strong>%s</strong> است.

en: Trouble with Jetpack?
fa: جت‌پک دردسرساز شده؟

en: Value
fa: مقدار

note: translators: %s is the post author
en: Video post.
fa: فیلم‌نوشته.

en: View:
fa: بازدید:

note: translators: %s is the post author
en: Visit the post for more.
fa: برای اطلاعات بیشتر از نوشته بازدید کنید.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa: شما مجوزهای لازم برای دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
fa: ساختار جت‌پک شما بی‌اشکال به نظر می‌رسد!

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
fa: گزینه

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
fa: مقدار

note: translators: %s is the post author
en: Video post by %s.
fa: ارسال ویدئو با %s.

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
fa: بررسی هماهنگی سایت شما با Jetpack....

en: Action cancelled. Have a question?
fa: عملیات لغو شد. سوالی دارید؟

en: Jetpack Settings
fa: تنظیمات Jetpack

note: translators: %s is a username
en: User %s could not be disconnected. Are you sure they're connected currently?
fa: امکان جداکردن کاربر %s نبود. مطمئنید که هم‌اکنون متصل هستند؟

en: User has been successfully disconnected.
fa: کاربر با موفقیت جدا شد.

note: translators: %s is the site URL
en: Jetpack has been successfully disconnected for %s.
fa: چت‌پک با موفقیت از %s جدا شده‌است.

en: e-mail
fa: ایمیل

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
note: translators: %1$s is the previous value, %2$s is the new value
en: Updated option: %1$s to "%2$s"
fa: گزینه به‌روز شد: %1$s به «%2$s»

en: Test your site's compatibility with Jetpack.
fa: بررسی سازگاری سایت شما با Jetpack.
