پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

آثار منفی تجاوز به یمن با از هم پاشیدگی سیاسی در عربستان نمایان شد

 امام جمعه دزفول گفت: آثار منفی لشکر کشی و تجاوز به یمن با از هم پاشیدگی سیاسی در عربستان نمایان شده است.

دزمهراب: حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دزفول اظهار داشت: آثار منفی لشکر کشی و تجاوز به یمن با از هم پاشیدگی سیاسی در عربستان نمایان شده است.

وی گفت: در حالی که تجاوز و لشکر کشی و قتل و غارت در گفتمان این روز‌ها جایی ندارد زیاده خواهی چند جوان و عدم توجه به اصول سیاست خارجی و روابط بین اللملی عربستان را با مشکلات بسیار مواجه کرده و این کشور را در مرحله سقوط قرار داده است.

امام جمعه دزفول عنوان کرد: خلبان ایرانی با بی‌توجهی به اخطار‌های جنگنده‌های سعودی و تاکید بر ارسال کمک‌های بشر دوستانه اقدامی شجاعانه انجام داد که این امر قابل تقدیر است.

وی با تبریک روز معلم به جامعه فرهنگی کشور گفت: معلمین قشری پاک و پر افتخار هستند که توانسته‌اند تعلیم و تربیت اسلامی را در جامعه ترویج دهند و امید است معلمین با الهام از سیره شهید والامقام، نام و منش این معلم اخلاق را در بستر فرهنگی و آموزشی کشور با توجه به نیازهای علمی و ارزشی جامعه به نحوی مطلوب گسترش دهند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود: با اجرای سیاست‌های توسعه اقتصاد مقاومتی و تاکید بر توان ملی و بستر تولید داخلی می‌توان بسیاری از مشکلات اقتصادی جامعه را برطرف کرد و سبب رونق و توسعه کشور را فراهم کرد.

تسنیم

اخبار مرتبط