آمار لحظه به لحظه از نتایج انتخابات در دزفول/ اعلام نتیجه اولیه انتخابات - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، فوریه 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th فوریه 2016 ساعت 6:35 ق.ظ | کد خبر: 40578  

به گزارش دزمهراب  مردم دزفول با حضور پُرشور در انتخابات، حماسه ای دیگر رقم زدند. آمار مشارکت در این شهرستان بیش از ۲۰۵ هزار نفر بوده است.

مردم دزفول با حضور پُرشور در انتخابات، حماسه ای دیگر رقم زدند. آمار مشارکت در این شهرستان بیش از ۲۰۵ هزار نفر بوده است.

** اولویت شمارش آرا با خبرگان رهبری است و بنابر اعلام یکی از مسئولان ستاد انتخابات دزفول به خبرنگار روناش، آمار نهایی مجلس در این شهرستان تا ظهر شنبه اعلام خواهد شد.

** ۱ و ۰۵ دقیقه: از دقایقی پیش ورود صندوق های رای به فرمانداری آغاز شده است.

** اطراف فرمانداری و همچنین محوطه شمارش آرا به طور کامل توسط نیروهای حفاظتی تحت کنترل است.

** ۱ و ۱۰ دقیقه: قریب به ساعت ۲۳ و ۳۰ تا ۲۴ معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول با دعوت از کاندیداها، جلسه ای خصوصی را با آن ها برگزار کرد.

** ۱ و ۳۵ دقیقه: اطلاعات اولیه واصله به خبرنگار روناش از پیشتازی آقایان پاپی زاده، درویش زاده و صدرا حکایت دارد؛ هرچند چینش مشخص نیست.

** ۱ و ۳۹ دقیقه: روناش بنابر حساسیت های موجود، آمار لحظه به لحظه انتخابات در دزفول را در صورت امکان رسانه ای خواهد کرد.

** ۱ و ۵۱ دقیقه: یکی از مسئولان فرمانداری ویژه دزفول لحظاتی پیش به خبرنگار روناش گفت: این دوره وزارت کشور به گونه ای عمل کرده که امکان مشاهده آرا لحظه به لحظه وجود ندارد و نتیجه نهایی در پایان شمارش کلیه آرا اعلام خواهد شد.

** ۱ و ۵۴ دقیقه: بنابر کسب اطلاع از منابع موثق، با تاکید بر اینکه امکان مشاهده آرا لحظه به لحظه وجود ندارد، ولی در آماری تخمینی به ترتیب آقایان پاپی زاده، صدرا و درویش زاده اول تا سوم هستند.

** برخی مسئولان حاضر در فرمانداری دزفول قریب به دو ساعت پیش در گفت‌وگو با خبرنگار روناش، از احتمال کشیده شدن انتخابات مجلس در دزفول به دور دوم خبر دادند.

** ۳ و ۳۰ دقیقه: یکی از ناظران حاضر در فرمانداری ویژه دزفول، لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار روناش، آمارهای اعلام شده در فضای مجازی را به شدت تکذیب کرد.

** ۳ و ۵۶ دقیقه: یک منبع مطلع، لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار روناش، نتایج اولیه انتخابات مجلس در این شهرستان را بدین شرح اعلام کرد: پاپی زاده ۸۱۰۰۰ رای، صدرا ۳۰۰۰۰ رای و درویش زاده ۱۵۰۰۰ رای. در صورت صحت این آمار، پاپی زاده بار دیگر نماینده دزفول شده است.

** ۴ و ۰۸ دقیقه: تا به این لحظه، عباس پاپی زاده ۵۳ درصد کل آرا را کسب کرده است.

** ۴ و ۲۵ دقیقه: نتایج جدید: پاپی زاده ۸۶۰۰۰ رای، صدرا ۳۶۰۰۰ رای و درویش زاده ۱۸۰۰۰ رای.

روناش

نتایج غیر رسمی انتخابات دزفول

تعداد کل آراء ۱۹۳۰۰۰
پاپی زاده۹۵۰۰۰
صدرا ۴۳۰۰۰
درویش زاده ۲۱۰۰۰
شاه حسینی ۱۱۰۰۰
رستمی۶۰۰۰
مختاری۵۰۰۰
رجبی۴۵۰۰
احسانی۲۵۰۰
زمانی۱۲۰۰
همتی مقدم۱۰۰۰
سلیمان زاده۶۸۰
فرحمند۶۵۰
ستایش مهر۳۰۰
ادیبی۲۸۰
اکبرنیا۱۷۰
بن جواد طالبی ۱۴۰
عیسی پور۱۳۸
کوهساری ۱۰۷
اقتداری ۹۵

نظر بینندگان
 1. محمد says:

  مردم دزفول خداقوت دهاتون

 2. ناشناس says:

  درود بر شرف مهندس پاپی زاده دلسوز

 3. محمد.صحرابدر says:

  میبینم که درویش که البته سایت شما خیلی واسش تبلیغ میکرد. نصف کاندیدای اصلاح طلب شهر هم رای نیاورده…

  • ali says:

   اگر دزفولی هستی که انگار نیستی همین دعواهای شما بود که نزاشتید دزفولی ها به وحدت برسن و نتایج این شد برادر من حالا هی کشش بده ادامش بدید موفق میشید ایشالا

 4. محمد.صحرابدر says:

  اقای علی. منم کاندیدم صدرا بود و البته صدرا هم دزفولی بود.بحث من یه چیز دیگه است شما دوباره بخون پیامم را.موفق باشید

 5. پوف says:

  اون کسایی که قدر امنیت رو نمی دونستن الان خواهند فهمید……دزفول تبدیل به خرم اباد می شود……دیگر نماینده ی بومی به هیچ عنوان در نخواهد امد…..این از ۴ سال پیش مشخص بود…….یاد اون صحبت حاج اقا ابوالقاسمی می اقتم که گفت ۴ سال پیش…….گفت که امار مشارکت که پایین باشه…مردم نتیجه رو خواهند دید و زیانوان به خودشون بر می گرده……اگر هنوز نفهمیدید…..باز در اینده بیشتر خواهید فهمید…واسا ی دو بار خونتون رو خالی کنن و دارو ندارتون رو ببرن می فهمید….مبارکه قیم جدیدتون

 6. ارش says:

  در هر صورت پاپی در میومد. با اختلاف پنجاه هزا ر رأی. شک نکن

 7. s says:

  چهار ساله که ایران فهمیده دزفولی هم وجود داره چون نماینده اش با عرضه اس و تو مجلس زیاد صحبت میکنه و چندین بار تو اخبار نشونش داده بودن نه مثل نماینده های گذشته که معلوم نبود چیکاره بودن تو مجلس.متاسفم برای افراد نژاد پرست

 8. هادی says:

  تا زمانی که سایه شوم امثال آوایی بالا سر این دزفول است امکان برنامه ریزی واقعی و دقیق دزفولی ها وجود نداره. یه باره آقا پیداش می شه و شروع می کنه به خیابون گردی برای به قدرت رسوندن کاندید مطلوبشان!! معلوم بود که قبل از ورود آقای آوایی دزفول داشت به یه اجماعی سرکاندیدش می رسید.
  البته اینو هم می دونیم که در هرصورت آقای مهندس پاپی مجلس می رفت منتها اختلاف کم رای ها موجب می شد که تواضع و خاکی بودن ایشان کمافی السابق حفظ شود. ان شاءالله که الان هم چنین باشد.

 9. محمد.صحرابدر says:

  تعجب میکنم
  پاپی بچه دزفوله.این حرفها چیه.هزار بار شکر که امثال اوایی نیومد.ایشون خیاگلی بیشتر از اونی که میدونید خرابکاری کرد.میدونید چقد سنگ انداخت جلو پای همه واس اینکه پالایشگاه دزفول نهایی نشه.چون زمینش را قبلا تقدیم یکی دیگه کرده بود.پاپی خوب کار کرد به نظر من.من به صدرا رای دادم چون اصلاح طلب هستم وگرنه شکی در این نیست که پاپی خوب کار کرد.قبلیها چه کردند.?

ارسال نظر

     


-->