آمریکا با زیاده خواهی و عهد شکنی در صدد تحمیل شرایط ظالمانه به ایران اسلامی است. - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
21st، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st نوامبر 2014 ساعت 4:41 ب.ظ | کد خبر: 23038  

امام جمعه دزفول بسیج را نماد عظمت ، استقامت و پایداری ملت ایران معرفی نموده و در ادامه  گفت:بسیجیان جان بر کف با حضور در صحنه های مختلف ثابت کردند بهترین مدافع نظام و انقلاب اسلامی می باشند.

 حجت الاسلام ‘سیدمحمدعلی قاضی دزفولی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) با گرامیداشت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) افزود : سالروز تشکیل بسیج روزی بزرگ در تقویم ملی است. وی نیروی مقاومت بسیج را مهدوی و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی معرفی کرد و گفت:امروز در خوزستان ۲۶ هزار بسیجی دلاور در رزمایش الی بیت المقدس در ۲۵ نقطه استان شرکت کرده و قدرت خود را در این رزمایش به نمایش گذاشتند.

امام جمعه دزفول هفته بسیج را فرصتی برای بیان ارزش ها و از خود گذشتگی بسیجیان دانست و گفت:باید تلاش کرد تا فرهنگ بسیجی در جامعه نهادینه شود.

حجت الاسلام قاضی  در فرازی دیگر از خطبه های نماز به موضوع مذاکرات نهایی هسته ای بین ایران و گروه ۱+ ۵ اشاره کرد وگفت:آمریکا با زیاده خواهی و عهد شکنی در صدد تحمیل شرایط ظالمانه به ایران اسلامی است.

وی همچنین در ادامه  افزود:لغو کامل تحریم ها ، تعداد سانتریفیوژها و میزان غنی سازی اورانیوم از مهمترین محورهای اختلافی است که هنوز در مذاکرات حل نشده است.

خطیب این هفته نماز جمعه دزفول گفت:سفر وزیر خارجه آمریکا قبل و بعد از مذاکرات هسته ای به فلسطین اشغالی بیانگر نفوذ لابی صهیونیسم بر دولتمردان آمریکایی است.

وی با بیان اینکه پیروزی نهایی از آن ملت مقاوم ایران اسلامی است خاطر نشان کرد:از آنجا که ملت بزرگ ایران اسلامی بر روی حق قانونی خود پافشاری کرده و زیر بار تحمیل و زیاده خواهی مستکبران نرفته احساس شکست نمی کند.

امام جمعه دزفول گفت :اگر توافقی بین ایران و گروه ۱+۵ در مذاکرات هسته ای حاصل نشد ملت ایران طبق وعده الهی که استقامت کرده شکست نخورده و سربلند است.

خطیب جمعه دزفول گفت:اگر تحریم شکسته شد زمان تحقق اقتصاد مقاومتی فرا رسیده و باید در این راستا برنامه ریزی کرد در غیر این صورت می تواند خطرناک و آسیب پذیر باشد چرا که با لغو تحریم باید به مبانی و اصول اقتصاد مقاومتی پایبند بود. حجت الاسلام قاضی دزفولی درگذشت ‘مرتضی پاشایی’ فرزند یکی از مداحان اهل بیت (ع) را تسلیت گفت و گفت:این مداح در مراسم ترحیم فرزندش نیز مداحی کرد که این نشان می دهد این جوان از دست رفته علاقه زیادی به اهل بیت (ع) داشته است.

وی در تشریح اوضاع منطقه و شکست اسراییل در مقابل مردم غزه نیز بیان داشت:این شکست ، تنفر و انزجار افکار عمومی علیه اسراییل را به دنبال داشت.

امام جمعه دزفول افزود:به برکت تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری که فرمودند کرانه غربی باید فعال شود مقاومت و انتفاضه علیه صهیونیست به کرانه غربی کشانده شده و اکنون جریان مقاومت ، امنیت اسراییل را به خطر انداخته است.

قاضی

ایرنا

ارسال نظر

     


-->