آیا امیرحسین شیروی هجدهمین مشاور استاندار خوزستان دارای سوابق درخشان است!!؟؟ - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
17th، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 17 th نوامبر 2013 ساعت 3:03 ب.ظ | کد خبر: 9551  

استاندار خوزستان دکتر “امیرحسین شیروی” را به عنوان مشاور استاندار در امور صنعت و معدن منصوب کرد با این انتصابات آمار مشاوران استاندار خوزستان به هجده می رسد.

حالا سخنان استاندار در مورد انتصاب مشاوران را بشنوید:

مقتدایی پدر خصوص انتخاب مشاوران در استانداری خوزستان گفت: متاسفانه در این سال­ها مرسوم شده است که افرادی را که قصد دارند از مجموعه­ های مدیریتی کنار بگذارند به او عنوان مشاور می­ دهند.

وی ادامه داد:ولی ما  در ابتدای کار در استانداری تصمیم گرفتیم از کسانی که دارای تجربه، سوابق درخشان، کارنامه اجرایی موفق و تحصیلات مرتبط هستند به تعداد وزارتخانه­ ها و با توجه به مشکلات استان، مشاور به کار گیریم.

استاندار خوزستان تصریح کرد:چون در ساختار سازمانی فقط ۵معاون وجود دارد، بر این اساس تصمیم گرفته شد در قالب مشاورین از افراد متخصص و صاحب نظر برای همکاری دعوت به عمل آید.

دکتر عبدالحسن مقتدایی افزود:بدون شک در تصمیم­ گیری­های مدیریتی، مشارکت های مردمی هم لحاظ خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تعداد مدیران کل نیز معدود است گفت:با انتصاب مشاوران سعی خواهد شد با استفاده از قابلیت­ها و توانایی­های آنان، از نظرات کارشناسانه آنها بهره برد و در جهت ارائه خدمات بهتر به مردم استان خوزستان، گام برداشت.

همچنین پایگاه خبری انصارحزب الله هم در این رابطه نوشت:

بازداشتی فتنه سبز مشاور استاندار خوزستان شد

 خبری امروز در رسانه ها از استانداری خوزستان در صدر اخبار قرار گرفت که واقعا از دولتی که قرار بود اعتدال را سرلوحه کار خود قرار دهد عجیب بود!

استاندار خوزستان که تاکنون خیل عظیمی از مشاوران را به استانداری خوزستان گسیل نموده است ،در تازه ترین حرکت خود شخصی را مشاور صنعت و معدن خود انتخاب نموده است که در فتنه۸۸ جزء حامیان موسوی  در دزفول بود و در سال۱۳۸۹ بدلیل فعالیت سیاسی مغرضانه مدتی را در بازداشت بسر برد .

وی چندین بار به دلیل عدم التزام به ولایت فقیه رد صلاحیت شده است. مدتی قبل نیز بدلیل سخنانی نسجیده در خصوص اعتقادات شیعه باعث خشم نیروهای متدین دانشجو شد.

برخی از آگاهان سیاسی بر این عقیده هستند که حضور این همه مشاور در اصل به حاشیه بردن معاونتها است و استاندار در پی این است تا معاونتهای فعلی استانداری خودشان مجبور  به ترک استانداری شوند.

در این بین سکوت نمایندگان اصولگرای خوزستان در این خصوص سئوال برانگیز است!! انتظار بود که وزیر محترم کشور با دقت بیشتری بر عملکرد استاندار انتخابی دولت نظارت بنماید.

Six-85x100

رهیاب.پلاک

نظر بینندگان
 1. بنده خدا says:

  دکتر شیروی از متعهدترین و باسوادترین نیروهای استان خوزستان است که میتواند باعث رونق صنعت و معدن استان گردد. هرچند ممکن است به مذاق برخی محافظه کاران تندرو و کوته فکر خوش نیاید…

 2. MONA says:

  دکتر شیروی یک انسان کامل، فرهیخته، با سواد و مهمتر از همه دارای شعور انسانیست…. شما حق ندارین کسیو بخاطر اعتقاداتش و خط مشی زیر سوال ببرین ضمن اینکه ایشون هیچ وقت نه در کلام و نه در عمل ضدیتی با هیچ دین و مذهبی نداشتن… هرچند در کشور ما اختلاف فکر و عقیده همیشه منجر به اتهام و زندان و حرفهای بی سر و ته خواهد بود…

 3. الهام says:

  دکتر شیروی یک انسان فهمیده و با شعور بالا و بسیار منصف و آگاه هستند .. هیچ گاه تندرو نبوده و به اعتقادات شخصی هیچ کس توهین و بی احترامی نکرده اند .. بسیار انسان باسواد و قابل اعتماد چه در حیطه ی کار و چه در حیطه ی اجتماعی هستند.
  تخریب کردن شخصیت شخصی که اینچنین برای جامعه مفید و ارزشمند است به هیچ عنوان رفتار شایسته ای نیست .

 4. Diba says:

  آدم بی درایت ، به شدت حزبی و تعصبی ولو مایه آسیب و صدمه رسیدن به مردم شود

ارسال نظر

     


-->