آیا قالیباف و احمدی نژاد هم گزینه های شهرداری دزفول هستند؟؟؟!!! - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
19th، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 19 th اکتبر 2013 ساعت 9:44 ب.ظ | کد خبر: 8098  

پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول  در مورد کش مکش های مربوط به  انتخاب شهردار دزفول که این روز ها به اوج خود رسیده و  خیلی بیشتر از حد معمول  طول کشیده در تحلیلی نوشت: بیش از یک ansarماه است که شورای شهر جدید کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است  ، البته آغاز کار شورای جدید با حاشیه هایی همراه بوده است ، یکی از کارهای جدی شورای شهر انتخاب شهردار است .

دزفول بعد از حضور “دوایی” شاهد تحولاتی در کارهای اجرایی شد و مردم نیز از عملکرد وی راضی بوده اند ولی اینها دلیل نمی شود تا شورا و شهرداری همچنان با “دوایی” بچرخد، بهرحال هرکس یک نکات منفی و یک پشت پرده هایی در عملکردش وجود دارد .هرچند بر این نکته باید اذعان داشت که هر تغییر دال بر ضعف و یا خلاف نیست ، بلکه تغییر به سبب تحول بیشتر و همراه بودن بهتر با تیم جدید است.

شورای شهر دزفول تصمیم بر این گرفته است تا گزینه های مختلف که دارای سوابق درخشان مدیریت هستند را بررسی نمایند و از بین گزینه های مختلف یکی را بر کرسی شهرداری دزفول بنشانند، برخی از اعضای شورا نیز اعتقاد دارند که مرغ یک پا دارد و یا دوایی و یا هیچ کس! که این قدری با منطق و فلسفه انتخابات شوراها و وظایف محوله بر دوش شورا همخوانی ندارد . پیشنهاد می شود که دوستان مخالف شهردار فعلی نیز در خصوص عملکرد “دوایی” قدری شفاف به بیان نکات خود در اذهان عمومی بپردازند .

به نظر می رسد که اعضای شورا جهت رفع هر گونه شبهه گزینه های مختلف را در دستور کار بررسی خود قرار داده اند اما این نکته نباید فراموش شود که طولانی شدن انتخاب شهردار و اعلام گزینه های مختلف که طبق بررسی ما همگی از توانایی بالایی برخوردارند قدری کار شورا را در انتخاب شهردار سخت خواهد کرد. هر روز در شهر می پیچد که “آقای فلان” قرار است به شورا برود و برنامه های خود را اعلام کند ! حال قرار است تا کی این پروسه ادامه پیدا کند؟! تا کنون آقایان: باب المراد، هلاکویی، دوایی، کرمی نژاد و تابش فر مطرح شده اند. با این روند احتمالا چند روز دیگر بگویند قالیباف و احمدی نژاد و کرباسچی نیز قراراست برنامه های خود را جهت شهرداری دزفول ارائه دهند!

برخی ها در پی احساسی کردن موضوع هستند ، که باید عرض کرد انتخاب شهردار وظیفه شورا است و مردم در انتخابات خرداد ماه اعضای شورا را انتخاب نمودند تا روند مدیریت شهری را اداره نمایند؛ دیگر نصب بنر و کارهای غیره و غیر معمول زیبنده نیست . در تهران با آن بزرگی و مهمی یک هفته پروسه انتخاب شهردار طول کشید ،گروهی گفتند هاشمی و گروهی گفتند قالیباف . بعد از انتخاب قالیباف بعنوان شهردار تهران همه حرف و حدیثها به پایان رسید و امروز همه دارند با هم کار می کنند و اینقدر برخی حرکات که الان در دزفول هست در آنجا نبود.

ارسال نظر

     


-->