آیا معرفی 16 مشاور در 16 روز برای استاندار خوزستان یک رکورد محسوب نمی شود!!؟؟ - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th نوامبر 2013 ساعت 10:30 ق.ظ | کد خبر: 9215  

استاندار خوزستان  طی احکامی جداگانه “جاسم مرمضی” را به عنوان مشاور در امور حفاظت محیط زیست، شیلات و آبزیان و دکتر “مهدی قمشی” را به عنوان مشاور در امور مدیریت آب و صیانت از رودخانه های استان منصوب کرد.

مقتدایی در حالی ۱۶روز از دوره جدید استانداری خود را می گذراند که در همین مدت  ۱۶مشاور را برای خود برگزیده است که ادامه این روند می تواند یک رکورد بی سابقه را در استانداری خوزستان بر جای بگذارد.به طور میانگین در هر روز یک مشاور!!

اینکه استانداری خوزستان دقیقا به چند مشاور نیاز دارد مشخص نیست ولی با این روند باید احتمال داد که با توجه به انتصاب مشاور در حوزه شیلات و آبزیان باید منتظر مشاوران حوزه بانوان،ورزش،جوانان و …بودن نیز انتظاری بی مورد نیست چرا که هنوز حوزه های مهمی هستند که در استانداری بدون مشاور مانده اند!

البته این تحلیل نیز می تواند صحیح باشد که مقتدایی اراده  تغییرات را دارد ولی با کمترین هزینه، استاندار جدید مدیر بی تجربه ای نیست که بی گدار به آب بزند و خود را در گیر حاشیه ها کند.

مقتدایی برای اینکه حساسیت ها  را بسنجد ابتدا افرادی را که در حوزه های مختلف می توانند از نامزدهای اصلی مدیریت باشند به عنوان مشاور معرفی می کند اگر واکنشها منفی بود که جایگاه مشاور استانداری چندان هم مسئولیت دندان گیری نیست ولی اگر واکنش خاصی وجود نداشت می تواند مشاور را به عنوان مدیردر بخش موردنظر معرفی کند.

همچنین مشاوران معرفی شده می توانند در مدت زمانی که تا معرفی آنها به عنوان مدیرکل وجود دارد از وضعیت حوزه مربوطه اطلاعات بیشتری در اختیار بگیرند تا پس از معرفی با آشنایی بیشتری اقدام به فعالیت کنند.

به هرحال آنچه که از انتصاب های استانداری خوزستان حداقل در حوزه مشاوره بر می آید این است که افراد معرفی شده چندان هم تازه نفس نیستند وبعضا در گذشته تجربه های مدیریتی در حوزه های استانی را داشته اند که به همین خاطر  برخی از رسانه ها نسبت به سابقه  تعدادی هشدارهایی داده اند.

113b5c24231b5ce

رهیاب

ارسال نظر

     


-->