پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

آیت الله مکارم شیرازی: اهالی رسانه مطالب ضد دینی منتشر نکنند

13920402145312995739873 آیت الله ناصر مکارم شیرازی صبح امروز در جلسه خارج از فقه خود با اشاره به روز 9 ربیع الاول اظهار کرد: مردم در این روز باید به جشن و سرور بپردازند و این روز یکی از مهم‌ترین اعیاد مسلمانان محسوب می‌شود زیرا که اخرین امام به ولایت رسید.

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: دنیا مزرعه آخرت است و دنیا را به چشم منزلگاهی بنگرند که از آن می‌گذرند و باید در حال جمع آوری توشه‌ای برای این سفر باشند و لازمه این کار دوری از گناه و ترک محرمات است و در این راستا می‌توانند از قرآن و ائمه اطهار بهره‌مند شوند و به آن عمل نمایند.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به سخنان روز گذشته ریاست جمهوری بیان کرد: روز گذشته رئیس جمهور در سخنانی عنوان کرد مردم باید به قانون عمل کنند و معیار دولت عمل به قانون است که این یک سخن پسندیده و شایسته است و ما نیز از ان حمایت می‌کنیم.

این مرجع تقلید خاطر نشان کرد: تمامی گروه‌ها باید به قانون عمل کنند زیرا که شورای نگهبان بر قوانین نظارت دارند تا قانون مططابق احکام اسلام باشد.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به مطالب ضد اسلامی برخی از مطبوعات عنوان کرد: برخی از مطبوعاتی که در دوره‌های قبل به دلایلی توقیف شده بودند در حال حاضر در حال گرفتن مجوز برای انتشار مطبوعات جدید هستند که این گونه افراد باید مراقب باشند تا مطالبشان ضد احکام اسلام و بر خلاف شریعت اسلامی نباشد.

استاد حوزه علمیه قم تصریح کرد: اهالی رسانه که در برخی از آشوب‌های کشور نقش داشتند نباید احساس کنند که دولت و قانون تغییر کرده و می‌توانند مطالب متشنج را منتشر کنند و بدانند که قانون و دولت اگر شاهد هر گونه مطلب ضد احکام اسلامی باشد با آنان برخورد می‌کند.

فرهنگ نیوز

اخبار مرتبط