پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

اجرای دوره کادرسازی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان دزفول

مرحله دوم دوره کادر سازی طلیعه مطهر پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان -مرکز آموزش عالی شهید رجایی دزفول  در سه روز  5،6،7 آذر ماه در اهواز   با حضور 120 نفر برگزار گردید.

به گزارش دزمهراب ابراهیم رشیدپورفرمانده پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مرکز آموزش عالی شهید رجایی دزفول درگفتگوباروابط عمومی ناحیه دزفول گفت: این برنامه درراستای کادرسازی نیروهای ارزشی درجهت حفظ آرمانهاواهداف نظام مفدس جمهوری اسلامی است.
وی به برنامه های این مرحله اشاره کردوافزود: درشب اول این مرحله حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز  پیرامون قرارگرفتن ایران به عنوان الگو در منطقه که آغازگر بیداری اسلامی است به ایرادسخنرانی پرداخت و ازجوانان خواست تا تاریخ کشور را مطالعه کرده و با مقایسه با گذشته پیشرفتهای حاصل شده را ارج نهند و در مسیر رشد علمی گام بردارند.
سخنران شب دوم حجت الاسلام عطایی نسب مسول نهاد معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان بودکه در محل معراج شهدا از فداکاری های شهدا و روزی گرفتن آن ها نزد خداوند متعال و مقدس بودن این مکان سخنانی ابرازداشت
وی رمز ایستادگی و مقاومت را ایمان و اعتقاد رزمندگان به امام خمینی (ره)دانست.
در این مرحله  18کلاس آموزشی پیرامون کتب استاد شهید مرتضی مطهری از جمله جاذبه و دافعه امیر المومنین و خدا در زندگی انسان تدریس و شرکت کنندگان در حلقات مباحثاتی پیرامون موضوعات کلاس ها با حضور مسئول تربیت و آموزش سپاه  حضرت ولی عصر (عج) حجت الاسلام نیل آبکن به مباحثه بحث و گفتگو نشستند.
دوره طلیعه مطهر سطح یک با همکاری دانشگاه فرهنگیان -مرکز آموزش عالی شهید رجایی دزفول و بسیج دانشجویی استان خوزستان و معاونت آموزش سپاه ولی عصر (عج) در چهار مرحله توسط پایگاه بسیج دانشجویی  -مرکز آموزش عالی شهید رجایی دزفول طراحی و در حال اجرا می باشد.

اخبار مرتبط