اجرای دوره کادرسازی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
30th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 30 th نوامبر 2014 ساعت 10:54 ب.ظ | کد خبر: 23477  
مرحله دوم دوره کادر سازی طلیعه مطهر پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان -مرکز آموزش عالی شهید رجایی دزفول  در سه روز  ۵،۶،۷ آذر ماه در اهواز   با حضور ۱۲۰ نفر برگزار گردید.

به گزارش دزمهراب ابراهیم رشیدپورفرمانده پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مرکز آموزش عالی شهید رجایی دزفول درگفتگوباروابط عمومی ناحیه دزفول گفت: این برنامه درراستای کادرسازی نیروهای ارزشی درجهت حفظ آرمانهاواهداف نظام مفدس جمهوری اسلامی است.
وی به برنامه های این مرحله اشاره کردوافزود: درشب اول این مرحله حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز  پیرامون قرارگرفتن ایران به عنوان الگو در منطقه که آغازگر بیداری اسلامی است به ایرادسخنرانی پرداخت و ازجوانان خواست تا تاریخ کشور را مطالعه کرده و با مقایسه با گذشته پیشرفتهای حاصل شده را ارج نهند و در مسیر رشد علمی گام بردارند.
سخنران شب دوم حجت الاسلام عطایی نسب مسول نهاد معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان بودکه در محل معراج شهدا از فداکاری های شهدا و روزی گرفتن آن ها نزد خداوند متعال و مقدس بودن این مکان سخنانی ابرازداشت
وی رمز ایستادگی و مقاومت را ایمان و اعتقاد رزمندگان به امام خمینی (ره)دانست.
در این مرحله  ۱۸کلاس آموزشی پیرامون کتب استاد شهید مرتضی مطهری از جمله جاذبه و دافعه امیر المومنین و خدا در زندگی انسان تدریس و شرکت کنندگان در حلقات مباحثاتی پیرامون موضوعات کلاس ها با حضور مسئول تربیت و آموزش سپاه  حضرت ولی عصر (عج) حجت الاسلام نیل آبکن به مباحثه بحث و گفتگو نشستند.
دوره طلیعه مطهر سطح یک با همکاری دانشگاه فرهنگیان -مرکز آموزش عالی شهید رجایی دزفول و بسیج دانشجویی استان خوزستان و معاونت آموزش سپاه ولی عصر (عج) در چهار مرحله توسط پایگاه بسیج دانشجویی  -مرکز آموزش عالی شهید رجایی دزفول طراحی و در حال اجرا می باشد.
ارسال نظر

     


-->