13th، آوریل 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 13 th آوریل 2014 ساعت 9:00 ب.ظ | کد خبر: 13365  

اخیرا یک بنده خدایی حالا چون اصرار می فرمایید اسمش را برایتان فاش می کنم حاج آقای سید مهدی طباطبایی در مصاحبه با یکی از سایت های بی ادب گفته است که در همان دیداری 0که در زمان شهرداری آقای احمدی نژاد با او داشتم فهمیدم ایشان آدم عمیقی نیست!!!

(البته ایشان قبلا هم در مورد آقای خاتمی فرموده بودند: «در جریان حوادث سال ۸۸ آقای خاتمی فراجناحی بود. شکستن حرمت ایشان غلط بود.» که ظاهرا منظور ایشون از فراجناحی کلا چیز دیگری است حالا به این قسمتش کاری ندارم.)

به نظر می رسد این اولین بار است که در طول چند سال اخیر در مورد عمق احمدی نژاد بحث می شود قبل از این در مورد همه جای این بنده خدا بحث شده بود  در مورد طول و عرض و ارتفاع این آدم وجاهای دیگرش… هر چه خواستند گفتند از کوتوله سیاسی گرفته تا رمال و کف بین  و متوهم و هرچه که فکر می کنید وبه نظرتان  می رسد علنا به رئیس جمهور منتخب ملت گفتند( حالا احمدی نژاد چه برسر برخی که خود را مالک این کشور و مردم و نظام وهمه چیز میدانستند آورده که هنوز هم ول کن نیستندبماند) فقط عمق ایشان مانده بود که به حمدالله والمنه مورد توجه حاج آقا قرار گرفته است حالا دقیقا منظور از عمق چیست و چگونه وباچه معیاری ایشان اندازه گرفته اند(یا پکیش را زده اند!) که رئیس جمهور قبلی کم عمق بوده است خدا می داند! مثلا شاید ایشان مقایسه ای بین احمدی نژاد و دیگر افراد که در گذشته می زیسته اند انجام داده است افرادی مثل جناب بازرگان یا خواهرمون آقای بنی صدر یا شاید هم با آن فتنه سرِخیرسر یا حاج آقا اولاد(هاشمی) بلکه هم با آقای خاتمی(الان بهش میگن آقای خاتمی؛ سران فتنه در دولت قبل بهش می گفتن) مقایسه ای صورت داده اند حالا به نظر شما این نام هایی که گفته شد از نظر عمق چگونه اند یا بهتر بگویم عمقشان چه قدر است 1-کم عمقمند(پکند) 2-متوسط العمقند(متوسط الپکی‌اند) 3- زیاد العمقند(اشدُّ پکیاً)(نظراتتون رو بفرمایید)

البته اگر کسی توانست معنای دقیقی از عمق بدهد هم استقبال می کنیم اینکه آدمی عمیق است یعنی دقیقا چیش عمیق است یا کجایش عمیق است و کلا عمیق کجای آدم می شود!؟

یک نکته ای هم خطاب به حاج آقا می گویم آنهم اینکه در این بحث که احمدی نژاد چند سرو گردن از قبلیها بهتر بوده هیچ گونه شک وشبهه ای وجود ندارد چه برخی بخواهند چه نخواهند!!! قبول نداری بیا باهم بحث کنیم!

همچنان که در حال ادامه دادن به نوشتن این مطلبم هستم ترس بر من غلبه کرده آیا من جزء آن عده خاص هستم که از جاهای خاص تغدیه می شوم(دکتر روحانی فرموده بودند) آیا تغذیه هایشان سالم اندیا…. آیا یارانه ام را قطع خواهند کرد سبد کالا چه!

البته در دوران روحانی حدودا مچکریم که اینگونه نیست قطعا! آزادی داریم خیلی زیاد!اینم یه شعر فکر کنم شاعرش رساست:1

نطق آزاد و بیان آزاد است           روح آزاد و روان آزاد است

همه جا زمزمه ی آزادی است        پیر آزاد و جوان آزاد است

اگر از وضع جهان نالانی               ناله آزاد و فغان آزاد است

بر سر خود بزن و نعره بکش     دست آزاد و دهان آزاد است

پس بحث را عوض می کنم وبه همان خاطره گویی که در نوشته های قبلی داشتم بسنده می کنم شاید برایتان جالب باشد الان که این نوشته را می نویسم به طرز کاملا اتفاقی در یکی از پارک های شهرک غرب تهران به اسم نیما هستم در نزدیکیم بانوی ای را می بینم که هنذفری در گوش آرام آرام سیگار میکشد و مدام اطراف را می پاید او به بدنبال چیست؟ کمی آنطرف تر دوپیرمرد خسته حدود یک ساعت است کنار هم اند ولی چیزی به هم نمی گویند حتی به یکدیگر نگاه هم نمی کنند نگاهم را که همین طور می چرخانم چند پسر که یکیشان موهایش را زنانه وار برکله اش بسته است همراه با دوستانش که لباس های عجیب غریبی دارند مشغول کارهایی خیلی عجیب ترند و چند دختر حدوده هشت نه ساله که دائما کف می زنند و می رقصند! انصافا هم خوب می رقصند! رو به روی من دو پسر که سنشان حدودا به اول و دوم دانشگاه می خورد تند تند سیگار میشکند و درباره دختری حرف می زنند وقتی متوجه می شوند که صدایشان را می فهمم زود میگریزند یا می گروزند؛ در سمت دیگر من بانوی دیگری روسری اش را به دور گردنش انداخته و به دور دست ها خیره شده است و پدری که دارد به پسرش تلفظ کلمه هیوندا را آموزش می دهد پسرم بگو هیوندا! و صحنه های عجیب دیگر که بماند…احساس غربت میکنم… بر می خیزم و از آنجا دور می شوم.

 

نظر بینندگان
 1. صاعقه گمنام says:

  اول از آخر! :
  این صحنه ای که می گی تهرانه یا سواحل ترکیه!!! :- ناقلا -:
  اما بعد :
  هر چند احمدی نژاد اونقدری هم که شما بگی هم حتی علیه السلام نیست لاکن در این شکی نیست که از حسن ****! بهتره!!!
  در مورد عمقش هم که منظور طرف عمق تفکراتش بوده شاید! لیکن حدس من اینه احمدی نژاد هم تو این پارکی که شما رفتی رفته که عمقش رو زدن!!!
  خوب مرد حسابی حواست رو به خودت بده…
  تو فکرتم من!

 2. ناجی says:

  سلام آقا مصطفی
  استفاده از (پکی) عالی بود. اینا چیزایی که فقط از خودت برمیاد…
  متن همه اش عالی بود ولی خاطره گویی وسط بحث از کجا پیدا شد کاش دو متن می شد یا ….
  یه تنگر هم داشتم؛ اگه خودمون اینقدر به احمدی نژاد بد هجوم نیاورده بودیم حالا هر کس و ناکسی جرئت نمی کرد اینگونه حرف بزند خلاصه یه جوال دوز هم باید به خودمون بزنیم؛

 3. فوق العاده says:

  سلام
  در مجموع خوب بود ولي اكيدا پيشنهاد ميكنم قسمت پس بحث را عوض ميكنم …. (تا آخر پاراگراف) را حذف كنيد

 4. عوض کن says:

  پیشنهادخوبیه

 5. مصطفی says:

  سلام به همه
  سلام بیشتر به دوستانی که منت برسر بنده نهاده مطلب را میخوانند و نظر میدهند
  این مطلب اندکی با مطلب های دیگر که می نوشتم فرق داره عوض کردن بحث هم به خاطر نشان دادن عمق فاجعه در مورد بحث های سیاسی وآزادی بیان موجود است گرچه ممکنه کارایی های دیگه ای مثل ایکه قدر خودمونو در دسفیل بدونیم هم داشته باشه و ….

  • رضا می فروش says:

   فاجعه رو خوب اومدی ولی قدر چیو در دزفول بدونیم.
   به عنوان مثال عرض میکنم دوس دارم بیای اهواز تا ببینی کار فرهنگی در مسجدو هیات و… یعنی چی .

 6. ریحانه says:

  با سلام به همه دوستان. من فکر می کنم دسفیل تو این سال ها پیشرفت های خوبی داشته می پرسید در چه زمینه هایی؟ در زمینه کوتاه شدن آستین لباس زنان،نوع آرایششون حتی زنهایی که چادرشون رو خیلی مرتب میزنن،تفکرات مذهبیهاش در مورد فواید دیدن ماهواره و خیلی چیزهای دیگه .ما واقعا باید قدر خودمون رو بدونیم با این همه پیشرفت!!!!

ارسال نظر

     


-->