پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ارزیابی صلاحیت های داوطلبان ورود به مدرسه آیت الله قاضی(ره)

دزمهراب: حجت الاسلام منصور کیانی، با اشاره به برنامه های این مدرسه  در سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: بیش از۵۶ متقاضی تحصیل در مدرسه آیت الله قاضی(ره)، در سال تحصیلی آینده می باشند.

مدیر مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول ادامه داد: طی روزهای آینده  دوره اختبار و تثبیت برای متقاضیانی که آزمون کتبی و مصاحبه حضوری را پشت سر گذاشته اند، برگزار خواهد.

وی ادامه داد: دوره اختبار و تثبیت که جهت تقویت بنیه اخلاقی و علمی متقاضیان و دستیابی به ارزیابی مناسبی از آنان برگزار می شود، شامل مباحث آموزشی، اخلاقی و اعتقادی است.

حجت الاسلام کیانی، پذیرش و ثبت نام نهایی متقاضیان را در گرو موفقیت آنها در دوره اختبار و تثبیت اعلام کرد و گفت: پس از پایان این دوره، امتحانی کتبی از طلاب شرکت کننده به عمل خواهد آمد و طلابی که موفق به کسب امتیازات لازم شوند، به عنوان طلبه رسمی پذیرفته خواهند شد.

مدیر مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول به برگزاری اردوهای اخلاقی نیز اشاره کرد و گفت: سعی شده برنامه های تابستانه همراه با نشاط و در مکان های خوش آب و هوا برگزار شود تا علاوه بر تقویت بنیه علمی و اخلاقی طلاب، موجب نشاط جسمی و روحی آنها شود.

حوزه نیوز

اخبار مرتبط