پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

از دلایل استفاده از ماهواره کمبود تولیدات رسانه ای است

به گزارش دزمهراب مراسم رونمایی از فیلم کوتاه بختک در حوزه حمزه سیدالشهداء دزفول با حضور عوامل فیلم و خانواده هایشان و نیز برخی از مسئولین سپاه ناحیه دزفول و پایگاه ها برگزار گردید.

دزمهراب-فیلم کوتاه بختک 6

در این آیین فرمانده حوزه حمزه سیدالشهداء ضمن خوش آمدگویی افزود: حوزه حمزه سیدالشهداء برنامه های هدف مندی در محورهای علمی و هنری دارد. ما استعدادهایی در پایگاه ها داریم که اگر شکوفا شوند از سستی خود خارج میشوند.

دزمهراب-فیلم کوتاه بختک 2

سرگرد قمرزاده اضافه کردند: برنامه این فیلم با استفاده از توانمندی های حلقه های صالحین به اضافه پشتیبانی حوزه بوده که حاصلش این اثر شده است و همه عوامل این فیلم کوتاه از بسیجی هایی بودند که اگر پشتیبانی شوند میتوانند کارهایی با کیفیت بالاتری ارائه بدهند.

وی در ادامه درخصوص اهداف حوزه که به سوی فیلم سازی روی آورده گفت: یکی از دلایل استفاده از ماهواره این است که ما تولیدات رسانه ایی کمی داریم و اگر پایگاه ها و حوزه ها به این سمت بیایند یک مقدار از این خلاء را در جامعه پر میکند.

ایشان در پایان گفتند: امید داریم که بتوانیم از این کارها در فضاهایی مانند وات ساپ پخش کنیم که جنبه تربیتی داشته باشند.

در ادامه سرهنگ محتشمی راد فرمانده ناحیه مقاومت دزفول طی سخنانی کوتاه بیان کردند: کلیپ هایی نامربوط زیادی ساخته می شود ولی کسی نمی آید ورود کند و جا دارد همه ی ما تلاش کنیم.

دزمهراب-فیلم کوتاه بختک 3

ایشان تصریح کردند: سنگر عوض شده است و کارهایی صرف عملیاتی در حاشیه است و کار اصلی خود را در امور فرهنگی ببریم و باید به قابلیت اثر گذاری آن نیز باید توجه داشته باشیم.

وی در پایان سخنانشان گفتند: ما در مقابل تحویل دو ماهواره، یک دستگاه دیجیتال و یکی نیز هدیه میدهیم و همچنین در مقابل تحویل یک ماهواره و سی هزار تومان پول ، یک دستگاه دیجیتال به همشهریان عزیز هدیه می دهیم

دزمهراب-فیلم کوتاه بختک 8

بعد از اکران فیلم کوتاه 12 دقیقه ایی بختک که با موضوع ماهواره بود کارگردان آن در خصوص این اثر توضیحاتی دادند و از عوامل آن نیز تقدیر به عمل آمد.

دزمهراب-فیلم کوتاه بختک 7دزمهراب-فیلم کوتاه بختک 4دزمهراب-فیلم کوتاه بختک 5دزمهراب-فیلم کوتاه بختک

اخبار مرتبط