24th، آوریل 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th آوریل 2014 ساعت 6:46 ب.ظ | کد خبر: 14229  

این روز ها خبر احتمال حضور یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در جمع نامزدهای کاندیداتوری نمایندگی مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی به گوش می رسد.این گمانه زنی به دلیلی حضور وی در جلسات و نشستهای محرمانه وغیر محرمانه ،قوت بیشتری به خود گرفته است.

– پس از انتصابات و تغییرات در دانشگاهها و مراکز علمی دزفول ظاهراً قرعه سمت بعدی که باید  در این طوفان تغییرات دچار تحول گردد میز ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول است.

      در گمانه زنی های صورت گرفته احتمال حضور دکتر (ک) جهت پذیرش این مسئولیت قوت بیشتری به خود گرفته است.

–  تحرکات اخیرو لابی گری و چانه زنی برخی از صاحب نفوذان دزفولی در گماردن مدیران ادارات در سطح شهرستان دزفول با نگاه جناحی ،سیاسی و قومیتی افزایش چشمگیری به خود گرفته است.اخبار جدید وقابل تاملی که هوشیاری مسئولان و دلسوزان دزفول را می طلبد.

– بر اساس گزارش خبرنگار دزفول امروز،در جلسه اخیر  شورای شهر در بین برخی از اعضاء اختلاف نظرهایی در خصوص بررسی عملکرد مالی شهرداری در سالهای اخیر ایجاد شده است که گاهاً موجبات درگیری لفظی را بین اعضاء بوجود آورده ، این درگیری ها توسط رئیس شورا که چندان تمایلی به مطرح شدن این موارد در فضای رسانه ای ندارد با تغییر مبحث کنترل گردیده است.

–          اخبار تشکیل جلسات و حضورمعنا دار نماینده اسبق دزفول (در شورای اسلامی) در نشست ها و همایش ها ی صورت گرفته در دزفول و تهران و همچنین طرح موضوعاتی با عناوین و حدت ویکپارچگی از سوی اطرافیان ایشان ،حکایت از این دارد که این تلاش ها با هدف هموار سازی  وزمینه سازی فضا برای حضور نامبرده در انتخابات آتی مجلس در حال اجراست.

هديه يا رشوه

دزفول امروز

ارسال نظر

     


-->