16th، فوریه 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 16 th فوریه 2014 ساعت 12:18 ق.ظ | کد خبر: 11856  

عده ای فرصت طلب با بهانه هایی واهی جهت تسویه حسابهای شخصی و سیاسی با شهر ولایتمدار و انقلابی دزفول را ساعاتی متشنج نمودند.نکته جالب اینکه پوشش لحظه ای شبکه های معاند و ضدانقلاب از حرکات امروز بویژه حمایت سران سازمان منفور منافقین از این حرکات اراذل نشان از برنامه ریزی منظم برای ایجاد تفرقه و قومی گرایی در دزفول دارد به گونه ایی که سیمای منافقین با زیرنویس حوادث امروز گزارش لحظه ایی به عوامل خود ارائه می دهد.

متاسفانه این عده از ظهر امروز قسمتی از شهر را ملتهب نموده اند. این عده با سنگ پرانی و تخریب اموال عمومی و شخصی قصد ایجاد وحشت و ارعاب در سطح شهر را داشتند که با حضور قاطع نیروهای انتظامی و حضور مسئولان ارشد شهرستان از ورودشان به شهر جلوگیری بعمل آمد.

نیروهای عزیز انتظامی با تمام توان به مقابله و برخورد جدی با این مخلان امنیت پرداخته اند ، نیروهای سپاهی و بسیجی و مردمی نیز عصر امروز در کنار ناجا با اغتشاش گران مقابله نمودند؛ بدون شک اگر این روند ادامه پیدا نماید واکنشهای جدی تری خواهد شد.

حرکات امروز را دیگر نمی توان به پای اعتراض به یک سریال قلمداد کرد ،این حرکت یک حرکت ضدامنیتی و ضدانقلابی است، این افراد آرامش شهر را هدف قرار داده و احتمالا با برنامه قصد به اینگونه حرکات دست زده اند. شعارهای سیاسی بیان شده در این جمع جز فتنه چیزی دیگری نیست.

 دزفول تندبادهای زیادی را پشت سرگذاشته است و این باد نیز نخواهد توانست بر اراده پولادین مردم چه بختیاری و چه دزفولی ولایتمدار لطمه وارد کند. ضدانقلاب هنوز کوچکتر از آن است که بتواند از آشوب در دزفول ذوق زده شود.

یقینا مردم دزفول اعم از نیروهای بختیاری و دزفولی در کنار همدیگر فتنه به پا شده را خاموش خواهند کرد. دود این آتش به چشم آنان خواهد رفت که در این چند مدت به گونه ای سخن می گفتند که انگار در طول سالهای انقلاب هرچه ظلم بوده بر علیه روستاهای دزفول بوده است.

قاطعیت برخورد با دستگیر شدگان و عوامل اصلی مطالبه قاطبه مردم شریف دزفول می باشد.

در پی اهانت یک سریال به قوم غیور بختیاری واکنش هایی از جانب بختیاریهای مقیم دزفول صورت گرفت . یقینا اهانت به هر قومی آنهم در رسانه ملی محکوم و غیر قابل دفاع است .اما از آنجا که معمولا در تجمعات اینچنینی افرادی در پی صید ماهی خود هستند ، نیاز است که هوشیار بود. متاسفانه در این تجمعات افرادی فرصت طلب حرکاتی ناشایست انجام دادند که باعث تشویش اذهان عمومی مردم شهرستان شد. پرتاب سنگ به سمت برادران ناجا در حین انجام وظیفه و جراحت فرماندهی ناجا و نیز خسارت به اموال مردم بدور از انصاف بوده و میسر اعتراض به یک سریال را تغییر داده است.

طوایف مختلف ولایتمدار بختیاری حرکات خلاف قانون و اخلاق و اخلال در سطح شهر بویژه حوادثی که دیروز در اثنای مراسم عبادی و دشمن شکن و فتنه ستیز جمعه صورت گرفت را صریحا محکوم نمودند.

دیروز افراد فرصت طلب در مقابل مصلای جمعه قصد تشنج داشتند که با حضور آگاهانه مردم شریف نقشه آنان خنثی شد و آنان خشم خود را با تخریب تعداد زیادی از وسائل نقلیه پارک شده در آن محل خالی کردند.

این حرکات خوارک خوبی برای رسانه های معاند نظام و بیگانگان شد و بلافاصله تیتر نخست سایتهای ضدانقلاب قرار گرفت. سایت منافقین با شادی در خبری تشنجات جمعه دزفول را اعتراض مردم دزفول به نظام قلمداد کرد !!

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111112222222همچنین سایت ضد انقلاب بالاترین به خوبی به رسالت خود عمل کرده و ماجرا را یک اعتراض علیه جمهوری اسلامی جلوه داده است که تصاویر آنر ا در ادامه می بینید

1121212244566786634 12121212121212133243412323

این در حالی است که مردم شهرستان دزفول از همه قومیتها وفاداری خود به نظام اسلامی را بارها به اثبات رسانده اند ، در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز مردم دزفول حماسه آفریدند. حساب عده ای قلیل و آشوبگر از مردم ولایت مدار دزفول و بختیاریهای غیور یقینا جدا است و اراذل از مدارای مسئولان امر سوءاستفاده نمودند.

لذا نکاتی را در این خصوص عرض می کنیم:

۱- اعتراض به روند پخش این سریال باید از مسیر قانونی و از سوی مراجع ذیصلاح دنبال شود و یقینا تجمعات خیابانی و سوءاستفاده افراد فرصت طلب از تجمعات مسیر اعتراض را مختل می کند. ادامه این تجمعات یقینا به صلاح شهرستان نیست و پرواضح است که خلاف قانون است.احساس می شود برخی ها تلاش می کنند اعتراض به یک سریال را به مسائل دیگر وصل کنند!

۲- ایجاد امنیت و آرامش روانی برای همه شهروندان وظیفه مسئولان است،  لذا از مسئولان شهرستان اکیدا خواستاریم اجازه ندهند امنیت و آرامش و آبروی مردم عزیز شهرستان دزفول بازیچه عده ای اراذل شود، آبروی این شهرستان ثمره خون ۲۶۰۰ شهید و تلاش و مجاهدت مردم این دیار است. حوادث دیروز و بازتاب آن در رسانه بیگانه داغی عظیم بر دل دوستداران انقلاب و مردم ولایتمدار شهرستان وارد کرد. دزفول درطول انقلاب مظهر ایجاد امنیت در استان بود و حتی شهید باکری از استان آذربایجان در اوائل انقلاب جهت سرکوب ضدانقلاب در مهاباد از نیروهای رزمنده دزفول کمک گرفت . اینها همه در تاریخ ثبت شده است و اسنادش موجود است ، حال چه دستهایی می خواهند به اعتبار دزفول خدشه وارد کنند؟!

مسئولان نباید به سادگی و با کدخدامنشی موضوع دیروز را فیصله دهند باید با عوامل و افراد دستگیر شده به شدت برخورد نمایند. مردم بی صبرانه منتظر برخورد با اخلاگران و اطلاع رسانی هستند.

۳- دستگاه محترم قضایی باید عوامل تخریب اموال مردم را در حادثه تلخ دیروز به مردم معرفی و با صدور احکامی محکم و سخت راه را بر ادامه اینگونه حرکات خلاف قانون که باعث عدم آسایش و ترس در دل مردم شده است، مسدود کنند. لازم بذکر است اطلاع رسانی از نحوی برخورد با این اراذل و اوباش می توانند درس عبرتی برای دیگران باشد.

بدیهی است کوتاهی در این خصوص باعث تکرار حوادث مشابهه خواهد شد. متاسفانه در سالهای قبل در چهارشنبه آخر سال نیز عده ای اراذل به اموال عمومی آسیب زده و آسایش شهر را برهم می زدنند .عدم برخورد قاطع و عدم اطلاع رسانی از برخورد صورت گرفته با اراذل منجر به ادامه این حرکات هنجار شکن می شود مسئولان این توصیه دلسوزان شهر را لحظه ای با دقت بیشتر مورد تامل قرار دهند.بی شک اغماض ، سهل انگاری و هرگونه ساده اندیشی در قبال این فتنه در محضر خدای تبارک و تعالی و مردم شهید پرور و شهدای والامقام این دیار گناهی نابخشودنی است.

انصارحزب الله شهرستان دزفول

بهمن۹۲

نظر بینندگان
 1. خانم فاطمه زلقی says:

  سلام
  اون روزی که تجمع شروع شد پنج شنبه بود ،در استان اصفهان و استان لرستان و چهار محال بختیاری و خلاصه شهرهایی که بختیاری زندگی میکرد و اصلا قرار نبود به کسی اسیب مالی یا جانی زده بشه و زده نشد اما روز بعد نمیدونم چه اتفاقی افتاد که فقط در دزفول اشوب شد وصحنه های ناراحت کننده ای دیده شد (اتیش زدن پمپ بنزین ، پراید و شکستن دندون اقای چنداز )واقعا متاسفم ولی ما دخالتی نداشتیم فقط از حقمون دفاع کردیم و از اسم ما سو استفاده کردند و همه این رو از چشم ما می بینند و فردا دوشنبه ساعت 4 بعدازظهر قراره اشوب کنند ، یا حق

 2. خانم زلقی says:

  با سلام و تشکر فراوان
  خوبه بلاخره یکی ریز بینانه نگاه کرد.بابا خدا ما هم، انسان هستیم به فکر همشهریهامون هستیم باور کنید اصلا دوست نداریم خراشی هم به ناخن پای کسی بیفته.الله اعلم.
  یا حق

ارسال نظر

     


-->