پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

افتتاح نمایشگاه مدافعان حریم عشق و مسابقه میدان موانع در پارک رسالت دزفول

به گزارش دزمهراب شامگاه سه شنبه مصادف با اولین روز هفته دفاع مقدس به همت حوزه حمزه سیدالشهدا(ع) نمایشگاهی در پارک رسالت با حضور فرمانده ناحیه دزفول و مسئول بسیج مستضعفین محلات سپاه ولی عصر خوزستان آغاز به کار نمود.

این نمایشگاه که اولین سال اجرای خود را تجربه میکند دارای غرفه های متعدد با موضوع دفاع مقدس، حجاب، ماهواره و غیره میباشد. همچنین در آن مسابقات رزمی و عبور از موانع با حضور اعضای پایگاه های بسیج برگزار میشود.

IMG_6463

مسئول بسیج مستضعفین محلات سپاه ولی عصر خوزستان در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران گفت: ابراز خوشحالی میکنم که در آغازین روز هفته دفاع مقدس در جمع اهالی دزفول بودم، که ضمن حضور در برنامه های روز اول هفته دفاع مقدس شهرستان همچنین از خدمات ناحیه سپاه دزفول بازدیدی داشته باشیم.

سرهنگ فیصل طرفی ادامه داد: آن چیزی که مهم میاشد شناساندن هفته دفاع مقدس به نسل سوم و چهارم انقلاب است چون ما هرچه داریم از این ایثارگری هاست؛ اگر ما بخواهیم این مسیر را ادامه بدهیم و این اقتدار و عزت را داشته باشیم باید آن ایثارگری ها را در نسل جوان خود نهادینه بکنیم.

وی تصریح کرد: بعضی ها با ناامیدی میگویند نسل امروز مثل گذشته نیست، من این را قبول ندارم! خیلی از نسل امروزی ها همانند نسل گذشته بلکه بهتر و به صورت گمنام فعالیت میکنند، که امثال آن را میتوان در این بچه هایی که با اخلاص در حال زحمت هستند تا بتوانند آثاری از هشت سال دفاع مقدس را به نمایش بگذارند که ما بتوانیم این ارزش ها را زنده نگه بداریم.

IMG_6466

همچنین فرمانده ناحیه دزفول نیز در جمع خبرنگاران، هفته دفاع مقدس را برگ ذرین ایران خواند و افزود: همیشه در تاریخ حوادثی رخ میدهد که ماندگار میشوند که این ماندگاری اگر با عزت و افتخار باشد طبیعتا ارزش بسیار بیشتری پیدا خواهد کرد.

سرهنگ عبدالامیر محتشمی راد اذعان نمود: یکی از نمادهایی که میتوانست به حفظ روحیه انقلابی کمک کند هفته دفاع مقدس است که بیانگر اوج نقطه ایثارگری و خلق حماسه های ناب و کمیاب است. ما باید نسل نوجوان خود را به این هفته حساس بکنیم که این ایجاد حساسیت، کنجکاوی و تحقیق و بدست آوردن اطلاعاتی از نسل گذشته را به دنبال دارد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه به مدت یک هفته، هرشب تا ساعت 24 برای بازید عموم برپا میباشد.

IMG_6470IMG_6476IMG_6509IMG_6482IMG_6515IMG_6505IMG_6500IMG_6581  IMG_6564IMG_6547 IMG_6545

اخبار مرتبط