پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

امام جمعه دزفول در جمع بانوان سرگروه های صالحین

به گزارش دزمهراب به نقل از مجددز امام جمعه دزفول در جمع بانوان سرگروههای صالحین در پادگان قدس با اشاره به ۹ ربیع سالروز آغاز امامت ولی عصر (عج) گفت : شناخت و بیعت با امام زمان (عج) توام با ایمان ،اعتقاد و باور  برای هر انسان دیندار و مسلمان لازم است . وی  افزود:باید جایگاه امام عصر خود را بشناسیم و بدانیم در قبال ایشان چه وظیفه ای داشته و حق ایشان بر ما چیست در غیر اینصورت در زمان مرگ به مرگ جاهلیت مرده ایم .

ایشان در ادامه با استناد به آیات قرآن مبین ، داشتن معرفت و بصیرت برای شناخت خدای متعال را راهی برای بندگی واقعی عنوان و اظهار کرد:علم با فهم و تعقل به دست می آید و فهم و اندیشه و شعور به سبب زیرکی و زیرکی با بصیرت از این روی عالمان دین و مراجع تقلید را نمی توان فریفت و در دروایات آمده یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت بهتر است .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در پایان نعمت هدایت از سوی خدای متعال را هدیه به اشخاصی که با اراده برای اصلاح نفس خود تلاش می کنند عنوان و افزود:چنین افرادی مقربان درگاه الهی بوده و جزء اولیای خدا و سخن آنها تاثیرگذار خواهد بود چرا که دشمن ترین دشمنان از نگاه پیامبر اکرم نفس انسانست که شیطان با آن به خواسته های خود می رسد.

salehin.padeganghods00001 salehin.padeganghods00002

اخبار مرتبط