پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

امدادگران جوان هلال احمر در دزفول تجلیل شدند

همزمان با روز جوان ، در آیینی با حضور مسوولان محلی از 70 امدادگر جوان جمعیت هلال احمر دزفول تجلیل شد.

دزمهراب: مدیر عامل جمعیت هلال احمر دزفول روز شنبه در آیینی به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان در سالن ایثار دزفول هدف از برگزاری این آیین را تجلیل از خدمات اعضای داوطلب ، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر که همواره یار و یاور حادثه دیدگان می باشند عنوان کرد.

عظیم رضای مرساق ضمن ارایه گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر دزفول گفت:در سال گذشته امدادگران و جوانان هلال احمر دزفول اقدامات و فعالیت های ارزشمندی در راستای کمک به مصدومان و حادثه دیدگان ارایه کردند که شایسته تجلیل و قدردانی است.

وی امداد رسانی به عشایر ، کمک رسانی بوسیله بالگرد به حادثه دیدگان در منطقه دورافتاده احمد فداله، امدادرسانی به حادثه دیدگان رودخانه دز و نجات 60 نفر که در مناطق صعب العبور دزفول گرفتار شده بودند را از جمله فعالیت های اعضای داوطلب و امدادگران جمعیت هلال احمر دزفول عنوان کرد.

مرساق با اشاره به اینکه در سال گذشته دوره های آموزشی اسکان اضطراری و تخلیه در بحران برای 140 نفر از امدادگران دزفول برگزار شده است اظهار کرد:موسسه آموزشی و علمی کاربردی جمعیت هلال احمر نیز امسال در دزفول تاسیس می شود.

در این آیین همچنین از خانواده های مجتبی گودرزی و میلاد مهدادیان از اعضای نجاتگر و جوانان هلال احمر دزفول که به دیار باقی شتافتند تجلیل شد.

پخش کلیپ از فعالیت های امدادگران هلال احمر دزفول و اجرای سرود از دیگر بخش های این آیین بود.

تعداد سه هزار نفر در جمعیت هلال احمر دزفول عضو می باشند که 500 نفر از این اعضا به صورت حرفه ای در هلال احمر دزفول فعالیت می کنند.

ایرنا

اخبار مرتبط