پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

انتقاد امام جمعه دزفول از صدا و سیمای مرکز خوزستان

امام جمعه دزفول گفت:نقش مردم مقاوم دزفول در هشت سال دفاع مقدس و پشتیبانی از رزمندگان در تاریخ دوران دفاع مقدس ماندگار شده است.

 00

به گزارش دزمهراب حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی روز سه شنبه در نشست شورای فرهنگی عمومی شهرستان دزفول افزود:هفته دفاع مقدس فرصتی برای تبیین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس می باشد.
وی در ادامه با انتقاد از عدم پخش حضور مسوولان شهرستان دزفول در مرز چذابه به منظور فراهم کردن امکانات لازم برای خدمات رسانی به زایران اربعین حسینی از سوی صدا و سیمای مرکز خوزستان بیان داشت:با توجه به نقش اثر گذار و شاخص شهرستان دزفول در استان خوزستان از صدا و سیما انتظار می رود نسبت به انعکاس و پخش اخبار این شهرستان اهتمام بیشتری بخرج دهد.
رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول گفت:صدا و سیمای مرکز خوزستان خبر دیدار جمعی از مردم شهرستان دزفول با مقام معظم رهبری را پخش نکرد.
وی همچنین گزارشی از دیدار 140 نفر از مردم دزفول با مقام معظم رهبری ارایه کرد.
حجت الاسلام قاضی با اشاره به در پیش بودن دهه ولایت تشکیل ستاد بزرگداشت دهه ولایت را در این شهرستان خواستار شد و گفت:دستگاههای اجرایی برای بزرگداشت دهه ولایت وارد میدان شوند.
وی حرکت کاروان شادی در سطح شهر ، ارایه خدمات درمانی رایگان به بیماران ، اطعام نیازمندان در روز عید غدیر و اجرای برنامه های متنوع با محور ولایت را از جمله برنامه های دهه ولایت در این شهرستان برشمرد.
امام جمعه دزفول همچنین با تبریک آغاز سال تحصیلی اقامه نماز جماعت در مدارس را خواستار شد و از مدیریت آموزش و پرورش دزفول خواست تا امکانات مورد نیاز برای اقامه نماز جماعت را در مدارس فراهم کند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز در این نشست با انتقاد از گسترش روز افزون فروشگاههای عرضه فست فود در سطح شهر گفت:وضعیت مواد غذایی عرضه شده در بازار دزفول مطلوب نبوده و شاهد اقدامی از سوی مرکز بهداشت در این زمینه نیستیم.
سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد با گلایه از تذکر مکرر مرکز بهداشت دزفول در خصوص برگزاری جشنواره عرضه غذاهای محلی از وضعیت نامناسب وانت بارهای دوره گرد نیز انتقاد کرد و گفت: متاسفانه در دزفول مرجعی برای ساماندهی وانت بارها وجود ندارد.
در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول گزارشی از سوی مسوول ستاد بزرگداشت دهه ولایت این شهرستان ارایه شد.

ایرنا

اخبار مرتبط