پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

اولین دوره مسابقات قرآن حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهداء(ع)سپاه ناحیه دزفول برگزار شد

اولین دوره مسابقات قرآن پایگاه  های  تابعه حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهداء(ع) در هفته بسیج طی دو روز در پنچ رشته به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج شهید توتونچی این حوزه برگزار شد
به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی و تبلیغات حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهداء(ع) ، سرگرد پاسدار امیر قمرزاده مسئول برگزاری مسابقات و فرمانده حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهداء(ع) : اولین دوره مسابقات قرآن با هدف ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی و اجرای منویات مقام معظم رهبری در همین راستا در رشته های مفاهیم، تفسیر،صوت،ترتیل و حفظ در سه رده سنی در طی دو روز به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج شهید تو تونچی برگزار شد.
وی بیان کرد اولین دوره مسابقات با استقبال چشم گیری رو به رو شد و افزود بیش از 200 نفر از متربیان حلقه های شجره طیبه صالحین پایگاه مقاومت بسیج تابعه این حوزه در اولین دوره مسابقات قرآنی شرکت کردند.
قمرزاده خاطرنشان کرد برای قدردانی از حضور تمامی شرکت کنندگان در این مسابقات به آنان لوح سپاس داشته شد و همچنین اضافه کرد نفرات برتر هر رشته انتخاب و از آنان با اهدای جایزه تقدیرشد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهداء(ع) در پایان از سرگروه های صالحین که با صبر و حوصله و گذاشتن وقت زمینه حضور متربیان را در این مسابقات فراهم کردند تشکر و قدردانی کرد.

اخبار مرتبط