پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ایرج نادبی زاده به ریاست شورای شهر دزفول ابقا شد

به گزارش دزمهراب صبح امروز چهارشنبه جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر دزفول در صحن علنی این شورا برگزار شد. این جلسه که قرار بود ساعت هشت صبح برگزار گردد با حدود سی دقیقه  تأخیر و در غیاب آقایان گلستانباغ و زلقی آغاز شد.

در ابتدا پس از تشریفات اولیه برای انتخاب هیئت رئیسه، “ایرج نادبی زاده” به عنوان تنها کاندید نامزد ریاست شورا معرفی و پس از رأی گیری بین 11 عضو حاضر در جلسه، وی با 11 رأی قاطع به عنوان رئیس شورای شهر دزفول برای مدت یک سال دیگر برگزیده شد.

سپس نوبت به نائب رئیسی شورا رسید که  برای این مسئولیت آقایان “محمد حاجی خلف” و “عظیم سرافراز” نامزد شده که در پایان رای گیری محمد حاجی خلف توانست با 8 رأی در مقابل 3 رأی عظیم سرافراز، به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر دزفول انتخاب شد.

در ادامه جلسه، در رای گیری خزانه دار شورا “عادل دوایی فر” با 8 رای در برابر 3 رای “سعید آئینه افروز” به عنوان خزانه دار شورای شهر دزفول انتخاب شد.

برای سخنگوی شورا نیز تنها عظیم سرافراز کاندید و با 10 رای موافق برای این سمت معرفی شد.

همچنین به اتفاق تمام آرا ” ماندانا نوین” به عنوان منشی انتخاب گردید.

بعد از اتمام رای گیری ها ایرج نادبی زاده زاده رییس شورای اسلامی شهر دزفول از تلاش هیات رییسه پیشین این شورا تقدیر کرد و افزود: نخستین نشست شورای شهر دزفول شنبه 14 شهریور برگزار خواهد شد.

IMG_6064 IMG_6065 IMG_6068 IMG_6069 IMG_6075 IMG_6078 IMG_6082

اخبار مرتبط