پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

بازدید سرزده 5 ساعته استاندار خوزستان از برخی مناطق دزفول و اندیمشک

دزمهراب: دکتر عبدالحسین مقتدایی در این سفر سرزده که بدون حضور مسئولان 2 شهرستان دزفول و اندیمشک برگزار گردید از کوی مدرس شهرستان دزفول و کوی بهارستان(محله عبدولی) شهرستان اندیمشک دیدن کرد و به طور ویژه در جریان مشکلات و معضلات این مناطق قرار گرفت.

بازدید سرزده 5 ساعته استاندار خوزستان از شهرستان های دزفول و اندیمشک

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی استانداری خوزستان صبح امروز دکتر عبدالحسین مقتدایی بطور  سرزده  از دو شهرستان دزفول و اندیمشک بازدیدنمود . وی  در این بازدید  سرزده که بدون حضور مسئولان 2 شهرستان دزفول  برگزار گردید. استاندار خوزستان از کوی مدرس شهرستان دزفول و همچنین  از کوی بهارستان (محله عبدولی) شهرستان اندیمشک بازدید  کرد و به طور ویژه در جریان مشکلات و معضلات این مناطق قرار گرفت.

همچنین مقتدایی  با حضور در پاسگاه های  نیروی انتظامی شماره 11 اندیمشک و  شماره 13 دزفول با پرسنل و کارکنان زحمتکش نیروی انتظامی در این پاسگاه ها گفتگو نموده و از نزدیک  در جریان مشکلات و  معضلات مناطق یاد شده قرار گرفت و همچنین به بحث و تبادل نظر با آنان پرداخت.

گفتنی است  استاندار خوزستان برای رفع مشکلات این محلات و موارد مشابهی که در استان خوزستان وجو دارد  تصمیم گرفته است تا در قالب طرح توسعه پایدار با  دریافت  پیشنهادات تخصصی در زمینه های  اجتماعی، فرهنگی و همچنین اقتصادی به منظور رفاه و آسایش مردمان  این مناطق در سال جاری اقدامات لازم را  صورت دهد و با توجه به نوع تصمیم گیریها این بازدیدها به منظور ارزیابی عینی و میدانی  انجام می گیرد . شایان ذکر است که  پیش از این نیز نقاطی همچون کوی طالقانی در شهرستان  ماهشهر ، منطقه کشتارگاه در  آبادان، کوی علوی و ملاشیه  در مرکز استان (اهواز)  مورد بازدید سرزده و بدون اطلاع مسئولین قرار گرفته است.

اخبار مرتبط