بازدید مهندس کرمی نژاد از پروژه های در حال انجام شهرداری دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th نوامبر 2014 ساعت 9:27 ب.ظ | کد خبر: 23355  

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، مهندس کرمی نژاد در حاشیه بازدید از پروژه های در دست احداث شهرداری دزفول ، گفت طی گفتگویی که با مدیران مناطق و سازمانها انجام شده، میزان پیشرفت پروژه هایی که چندی پیش شروع بکار کرده اند و کلنگ احداث آنها زده شده ، بررسی و پیگیری شده و هریک از مدیران نسبت به پروژه های موجود در محدوده خود گزارشات دقیقی را از میزان پیشرفت انجام کار و اعتبارات هزینه شده و البته مقدار کار باقی مانده ارائه داده اند.

در این میان مهندس کرمی نژاد در خصوص پروژه کانال مدرس که کار آن دردست اجراست و پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است افزود : این پروژه که با هدف دفع آبهای سطحی شروع شده یکی از اقدامات خوبی است که کار لوله گذاری، احداث منهول و خاکریزی روی لوله ها در حال انجام است که امید است هرچه زودتر به اتمام و بهره برداری برسد.

وی همچنین به بلوار۶۰ متری ایثار که در کوی آزادگان در حال انجام است اشاره کرد و افزود این بلوار با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان و بهسازی وآسفالت محل زندگی ساکنین کوی آزادگان و با نظارت منطقه سه شهرداری در دست اجرا است.

شهردار دزفول  هم چنین در ادامه در خصوص پیاده رو سازی و زیر سازی در مناطق و نواحی مختلف شهر بیان داشت که با جدیت  و تلاش زیاد در پی آنیم تا موارد این چنینی در سطح شهر حل شوند، وی در این راستا به پیاده رو سازی بلوار شهدا جنب کاشفیه و بلوار یازهرا(س) اشاره کرد و گفت این کار که با همکاری منطقه دو صورت گرفته در حال اتمام است.

 مهندس کرمی نژاد در پایان   ابزاز امیدواری کرد که پروژه های مختلف شهرداری برابر زمانبندی مقرر انجام گردند تا شهروندان محترم بتوانند از خدمات آنها برخوردار شوند.

01f258e8-5618-44fd-b8ad-e48852096970_20141125_092211

نظر بینندگان
  1. هادی says:

    مگه دیدار کارفرما از پروژه ها چیز عجیبیه که خبر شده. مگه وظیفه دیگه ای هم شهرداری داره!

ارسال نظر

     


-->